Autor Tema: Pozdrav  (Pročitano 2157 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Markooo

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 7
  • www.mojaladja.com
Pozdrav
« poslato: 04, 04, 2019, 22:29:23 posle podne »
Pozdrav, kao sto je red da se predstavim. Imam 35 godina, radim u IT industriji i zivim van Srbije, i do pre dve godine nisam ozbiljno razmisljao o kupovini broda.
Kao mali sam voleo da setam marinama kada sam na moru, onda smo poceli da idemo na neke izlete brodom sve do nedavno.
Pre dve godine sam prvi put iznajmio mali brodic (5 metara dug sa centralnim upravljanjem i ocigledno ustrojenim motorom od 50 konja) u Grckoj kako bih sa suprugom obisao neke uvale i divlja ostrva i od tada sam ostao zaljubljen.
Prosle godine smo uzeli malo duzi odmor i 4 nedelje obilazili Grcku obalu kolima pa sam opet, gde god sam mogao, iznajmljivao brodice. Bilo je divno letovanje i tada poceh da razmisljam o posedovanju malog brodica, do 6 metara, koji bi se relativno lako vozio na prikolici jer ja zaista dosta putujem sto poslom (Slovenija, Hrvatska, Ceska, Nemacka, Srbija) , sto privatno kad god mogu (Crna Gora, Grcka).
U Grckoj je lako za voznju i niko te ne pita za dozvole ali ne i u Sloveniji, Hrvatskoj, Crnoj Gori. Zato cu uskoro otici u Crnu Goru najverovatnije, da polozim za B. To bi trebalo da bude u skladu sa mojim potrebama jer vec nisanim neki roundabout 5.5-6 metara sa 100 konja. Ali o tome vise u novoj temi. Ova je za predstavljanje.

Van mreže srsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2072
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Брод СРСА
  • Brod tip: челични кабинаш
  • Marina: марина ЈП Ада Циганлија
  • Veličina: 10х2,9м
Odg: Pozdrav
« Odgovor #1 poslato: 04, 04, 2019, 22:45:01 posle podne »
Добро дошао.  114

Van mreže Markooo

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 7
  • www.mojaladja.com
Odg: Pozdrav
« Odgovor #2 poslato: 04, 04, 2019, 22:52:48 posle podne »
Hvala, bolje vas nasao.
Vi ste bas aktivni na ovom forumu. Dok sam postavio pitanje ovde vec stigao “odgovor”
 114

Van mreže petar_kozic

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 920
  • Pol: Muškarac
Odg: Pozdrav
« Odgovor #3 poslato: 05, 04, 2019, 06:47:29 pre podne »
Pozdrav Marko, dobro došao. Obavezno postavi slike kad nabaviš novo plovilo, a naravno može i neka slika kasnije sa uživanja

Sent from my Mi A2 using Tapatalk


Van mreže MiletaStamat

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1825
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Cranchi Holiday
  • Marina: Nautički klub Zemun-Stari Šlep- Zemun
  • Veličina: 6 metara
Odg: Pozdrav
« Odgovor #4 poslato: 05, 04, 2019, 09:04:53 pre podne »
Pozdrav Marko, dobro došao. Uživaćeš i ovde na forumu, kao što uživaš na reci i moru. Srećno u kupovini čamca.