E, ovako treba... > Brodski motori

Impeler

<< < (4/11) > >>

DuleN:
Bravo Nidzo, nema sta da se doda....

Zile-nbg:
Pozdrav drugari, jedno pitanje. Radim redovan servis na mom mercury 20, promenio sam ulje u cizmi, u motoru, filtere ulja i goriva, a djavo mi nije dao mira pa sam na brzinu skinuo cizmu da pregledam impeler.
Impeler nije u losem stanju osim sto je jedno pero napuklo. Sad, nije to problem, delovi nisu otpali, sve je prohodno i impeler kosta 1800din. Problem je sto ga nema. Nema ga uvoznik i ovlasceni serviser, nema Tehnonautika, Gros...
Momci u radnjama koji su gledali impeler kazu da moze jos da tera, ali ja se ne bih kockao.
Znaci, ukoliko znate nekoga da prodaje impelere potreban mi je za Mercury 20ks, 4 takta, karburator, 2014.god.
Dimenzije impelera su unutrasnji precnik 14mm, spoljasni 36-37mm, visina 22-23mm i ima 8 pera. Hvala i ziveli





steps:
Pozovi Dragu..ima ga na kupujem prodajem Drimp nautika.....vidim da ima i svoj sajt
www.drimp.rs
 114

Zile-nbg:
Uspeo sam da nadjem, pase od Tohatsua 9.9-18. Jedino sto sam morao da uporedjujem na licu mesta i da merim sublerom. Hvala, od viska radnji glava ne boli  sajkaca

zankiki:
Do sada smo na ovoj temi pročitali da se impeler menja na 300 sati.
Međutim, upravo čitam uputstvo za YANMAR-ov dizel motor, i tamo piše da se imepeler proverava jednom godišnje ili na 250 sati, a zamena je predviđena na 4 godine ili 1000 sati.

Iskreno, meni je onih 300 sati delovalo prečesto, šta vi mislite o ovome?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju