E, ovako treba... > NAUTIČKA DISKUSIJA

Drvene lađe

(1/4) > >>

tangabravo:
Draga moje i dragi moji , posle duže pauze evo mene ponovo, i samo da se zna bio sam opravdano odsutan. Ako se sećate počeo sam da tražim pogodno plovilo pošto su se konačno stekli dobri uslovi- materijalni- međutim za prošlu sezonu zakasnim a sada nema neki izbor. Znate da sam ja zagriženi katamarandžija ali kako ja nameravam da se preselim da živim na moru- bukvalno na moru- to mi je potrebno neko  veće plovilo pošto moram sve štoimam da spakujem na brod , a za katamaran te veličine nemam dovoljno investicija, pa sam primoran , mada teška srca da kupim neki jednotrupac. Ja volim keč varijantu i ima nekih interesantnih modela ali pošto moja gologuza klijentela voli da se izležava po palubi potreban mi je veliki slobodan palubski prostor a to je malo teže naći. Svi modeli kojimi odrovaraju su drvenjaci , a ja kao osoba koja prvo misli na nezgodne stvari volim materijal koji se lako popravlja na licu mesta- znači čelik , stakloplastika. E pa sad bih molio za pomoć u vezi iskustava sa drvenim trupovima pošto sam se ja tim zamajavao davnih 80-tih godina. Dobro bi mi došla sva iskustva i saznanja ma kakva ona bila , pa kada pazarim lađu vozaćemo se po greciji. 
Ovo je model Piculjan - 14,20m  širina 4,5m osam ležaja , dva kupatila

LSI:
Нека је са срећом.
Ја ћу само да пратим (то је у границама мојих способности да помогнем по овом питању).

tangabravo:
Ne znam šta se desiulo samo se pojavila zadnja fotka

tangabravo:
Kolega LSI Vaša pomoć je kao i uvek dobro došla

Bakara:
Prelepo plovilo, elegantno i puno stila..!

Takođe ne mogu pomoći oko ove teme, jer  moje iskustvo sa drvenim čamcima počinje, i završava se na drvenim šikljama jh

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju