E, ovako treba... > Vanbrodski motori

Kupovina novog motora

<< < (3/14) > >>

Bojan Bakic:
Na one cene iz cenovnika sigurno ces dobiti neki popust.Ja sam 30ks sa komandama i anlaserom platio 3700 umesto 4400e.

zoki_ns:
Kod Tohatzu je razlika izmedju 15 i 20 KS 100 evra. Ja sam kupovao po sajamskim cenama. Tada je honda 20 KS bila 3100 eur, Yamaha 3050 i Tohatzu 2800.
Ja sam se odlučio za Hondu jer je razlika od 300 evra za mene bila prihvatljiva.
Kontam da probas kod svih mozda bi ti i dalje dali tu sajamsku cenu.Za Yamahu su mi rekli na sajmu da ce cene vaziti i neko vreme posle sajma. Za Hondu treba proveriti.
Sve su to dobri motori i bićeš zadovoljan u svakom slučaju.

Drivee:
Sajamski popust ne postoji, taj popust imas uvek samo je pitanje da li ce ti dati, to je fora, da diler ne zaradi 500 eura vec 200 po motoru. Pa ono..ako mu je frka ili se znate, dace ti popust.

spearfisherman:

--- Citat: Drivee  25, 03, 2019, 08:48:34 pre podne ---Sajamski popust ne postoji, taj popust imas uvek samo je pitanje da li ce ti dati, to je fora, da diler ne zaradi 500 eura vec 200 po motoru. Pa ono..ako mu je frka ili se znate, dace ti popust.

--- Kraj citata ---

Pa kao i svuda uvek se ide na cenkanje... Mislim da cu ipak uzeti Hondu, iskrsla mi je nova novcijata nikad upaljena (stajala tako u garazi 4-5godina). E sad me zanima da li to moze po principu sipaj i vozi ili mora da se menja impeler, kais i ostala cuda od gume? A motor je 100% nov (da kazemo prasnjav ali nov).

Filip Beograd:
Sve ima svoj vek trajanja bilo da se koristi ili ne koristi... mnogo je bolje zameniti sve te sitnice i biti siguran nego rizikovati vecu stetu na motoru.
To je bar moj stav.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju