Nautika opšta... > Regate, druženja, susreti...

Sajam Nautike počinje danas

(1/3) > >>

ronac:
Kakav sajam će biti- to ćemo videti, a za sada jedino znam da će na "Plavom Šlepu"(restoran na Savi ispred restorana Nostalgija")biti dobar riblji paprikaš po popularnoj ceni.  114

LSI:
Свечано отварање планирано је за данас у 10:30.

Од 12 почињу дешавања у Капетанском клубу.

Поред лепе пројекције у оквиру фестивала подводног филма, биће и других занимљивих ствари. Међу њима, биће уводно предавање о Наутичкој привреди у функцији наутичког туризма, после ког ће Воде Војводине упознати јавност с планом овогодишње регате. Следи прича о Еко регати Тамиш и тринаестој манифестацији "Дан Дунава" и прича о пловидби Дунавом.

Сутра ће се предавања наставити причом о кану регати Дрина - Сава, регати РЕКА 2019. и "Веселој Бегејској регати" и пловидбо Тамишом.

А ово су само прва два дана.
Биће занимљивих дешавања и у недењу и понедељак.

ronac:
Ja idem sutra i svaki naredni dan pa polako na tenane,danas moram u Smederevo.
Nadam se da se vidimo 114

MiletaStamat:
Ja ću sutra oko 12 h, pa ću u 14 ostati na prezentaciju -REGATE REKA 2019-

Misha D:
Izloženi su eksponati u najvećoj hali i baš je popunjen prostor.
Ozbiljni uvoznici su se potrudili da svoja plovila prikažu-povežu pasarelama.
Sve deluje ozbiljnije i podseća na neka bolja vremena od pre desetak godina.
Domaća proizvodnja plastičnih šiklji deluje kvalitetno, mada su cene nekih modela previsoke.
Pojavio se i povoljni proizvodjač iz Turske (ENC Star) sa pristupačnijim plovilima od 4-8,5m
(ENC  750 Emary Eagle, kopija Antaresa , ili 680cabin cruser, sa solidnom osnovnom opremom su više nego duplo jeftiniji nego njihovi uzori Anteres 8 ili Mery Fisher, mada završna obrada prilično zaostaje).
U sledećoj hali lov-ribolov ima mnogo više za lovce nego za ribolovce što je i razumljivo jer većinu ribolovačke opreme ljudi mogu isto ili povoljnije kupiti preko Alibabe-Ebay, ali onoliko naouražanje nikako.

Danas oko 14h Plavi šlep sablasno prazan, paprikaš nije bio još spreman , cena 350din.
Verovatno su subota-nedelja udarni dani.
Inače nigde nema ni jednog štanda sa hranom koji bi im konkurisao.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju