Nautika opšta... > Regate, druženja, susreti...

Регата Река 2019.

(1/2) > >>

LSI:
Предлажем да сви који још нису одлучили како ће провести ово лето, погледају текст на сајту нашег Удружења наутичара на адреси https://www.udruzenjenauticara.org/regata-reka-2019/.

MiletaStamat:
         Pročitao tekst. Dopada mi se ruta ovogodišnje Regate Reka. Razmišljam da im se pridružim. Ove godine sam kupio novi čamac, taman u maju i junu da se malo naviknem na njega, vidim kakve su mu manevarske sposobnosti, ponašanje na vodi, vetru, brzina kojom mogu da plovim i sl.
         Nisam nešto pratio da li se organizatori regate oglašavaju ovde ili na nekom drugom forumu. Bilo bi lepo da saznamo do kada je rok prijave, obaveze učesnika i ostalo što bi interesovalo nas potencijalne učesnike. Posebno nas koji nikada do sada nismo učestvovali na regatama.

shomysss:
Ja se nadam da ce uskoro biti vise informacija.Nikada nisam ucestvovao pa ne znam pravila igre  jh
Meni je zanimljiv ovaj deo od Grocke i do Grocke u povratku ako je uopste moguce ukljucivati se i isklucivati na pola  eek

MiletaStamat:
Prve detaljnije informacije ćemo najverovatnije dobiti na Sajmu nautike od 01/05 marta. Reče Saša da će biti tamo prisutni i promovisati regatu. Ko ne bude išao na sajam, moći će da se informiše ovde na Forumu, ili na stranici REGATA REKA na fejsbuku. Verujem da će i naše udruženje nautičara ažurirati informacije, tako da će informacija biti iz više izvora i niko neće biti uskraćen da zna, šta, kako, gde i kada  kgk

LSI:

--- Citat: shomysss  04, 02, 2019, 13:55:25 posle podne ---Ja se nadam da ce uskoro biti vise informacija.Nikada nisam ucestvovao pa ne znam pravila igre  jh
Meni je zanimljiv ovaj deo od Grocke i do Grocke u povratku ako je uopste moguce ukljucivati se i isklucivati na pola  eek

--- Kraj citata ---
Из искусгва знам да организатори настоје да имају познат број учесника да би знали због организације колико простора треба за вез, колико оброка припремити, због безбедности...

У пракси, увек неко одустане, неки учествују првом, неки у другом делу регате, неки на само неким деоницама.

Све то може се благовремено договорити с организаторима.

Мени је регата Тисом остала у веома лепој успомени, како због саме Тисе и оног што смо видели, тако и због доброг друштва и пријатне атмосфере које ни киша ни ветар нису могли да покваре.

Ако можете да одвојите неколико дана, велика је шанса да ће то бити незаборавне успомене.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju