Nautika opšta... > Nemar i bahatost na vodi

Ko je ovde lud - brod ubica

(1/4) > >>

broker975fx:
Juče popodne krećem se iz pravca gardoša ka ulazu u dunavac kod Lida, idem nizvodno i gledam isplovljavanje ove lađe na jedno stotinak metara ispred mene. Kapetan isplovljava malo čudnim manevrom krmom a zatim dodaje pun gas i kreće da seče Dunav ka plovnom putu. Vidim ja da neminovno jedan drugom ulazimo u kurs ali koliko znam em idem nizvodno em idem pravoliniski sa druge strane on seče Dunav i ne može da ima prednost nikako sem što je neopisivo jači. Oduzeo sam malo gas da vidim da li će da se pomera ili ne ali vrlo brzo mi je bilo jasno da kapetan nema nameru da se pomera po cenu sudara, dodao sam gas i počeo da skrećem na levo. Svom snagom sam legao na sirenu i neverovatno je da me kapetan lađe nije udostoji apsolutno nikakve reakcije, kao da ne postojim.

Eto slika broda pa čisto da znate o kome je reč.

BOKAC:
Komso,

pa kud si krenuo na ex-minolovca?

deda:
Nije mu prvi put!!!Bezobrazna budaletina i seljacina!!On covek sebi ucrta putanju i pegla! :diablo: :aikido: :aggressive:

Kapetan:
mozda bi ga trebalo nauciti pameti ... neka inspekcija ili sta vec ...

splavarsale:

--- Citat: Kapetan  21, 09, 2009, 17:04:15 posle podne ---mozda bi ga trebalo nauciti pameti ... neka inspekcija ili sta vec ...

--- Kraj citata ---

Juce u novinama procitam da je bas od te inspekcije dobio dozvolu za rad kao jedan od ispravnijih,verovatno ne proveravaju i pamet  :wild:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju