E, ovako treba... > Metalni čamci

1914

<< < (5/5)

mirass:
... ljudi u pravu ste, kad bih gledao sa strane i ja bih isto savetovao.. ali.. iseko sam danas lim.. ima mnogo sitnica, koje uopste ne mogu lepo da objasnim, sta i kako.. u glavnom.. radim, i svecano obecavam da cu da javim, ako i  kad se pojavi voda... sve ispod 5 god, u pravu ste.. sve iznad.. isto ste u pravu, ali meni se isplatilo...sve najbolje!

budens72:
Hrabra odluka ali podržavam... entuzijazam je najbitniji

sve se može napraviti ako postoji jaka volja...pa cak i ako nije isplativo ekonomski krajnji rezultat to moze demantovati

zato...samo napred kad si vec tako odlucio i salji slike radova, siguran sam da ce mnogima biti veoma interesantno... meni prvom  hi

LSI:
Да смо сви ми рационална бића, чини ми се, било би нас много мање у наутици.
Можда нам је баш зато толико лепо...

Подсетићу вас на ону причу из Библије: "Ко је без греха, нека први баци камен." (Јев. 8,3-7).
Колико је нас, који смо, као што ће то сад учинити Мираш, страћили паре и потрошили непотребно много пара, а само зато што смо, и поред свих добронамерних савета, учинили онако како смо ми то хтели?

Зато, нека је Мирашу са срећом и да потроши што мање и да се каје што мање.
И ако буде могуће, да се радује што више!

petar_kozic:
Po slikama bi se reklo da lim na tim delovima dokle je isečen i nije tako tanak. Biće da je ovo bila ispravna odluka. Samo napred.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Drivee:
Ima tu mesa. Dakle samo trulo iseci do totalno zdravog i debelog mesa i variti i bice to ok jos 15 godina.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju