Autor Tema: metalni čamac u ponudi  (Pročitano 1938 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MiletaStamat

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1825
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Cranchi Holiday
  • Marina: Nautički klub Zemun-Stari Šlep- Zemun
  • Veličina: 6 metara
metalni čamac u ponudi
« poslato: 19, 07, 2018, 23:00:08 posle podne »
Ako nekome treba metalni čamac sa kabinom, ima jedan u klubu Radecki u Zemunu. Vlasnik je kupio veći čamac pa mu ovaj ne treba i prodaje ga. Pre desetak dana akad su bile one velike kiše, isti se potopio uz obalu, jedan od razloga je i pošto je prilikom izvlačenja na obalu negde probušen. E sad cena, vlasnik kaže ako ga on krpi cena bi bila mislim 1200 eura, a ako potencijalni kupac želi sam da ga popravlja može i za 800 eura, mada mislim da s obzirom na okolnosti može da se uzme i za manje para. Evo par slika da vidite kako izgleda. Treba mu jedno dobro pranje, i to krpljenje i ponovo bi lepo plovio.

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: metalni čamac u ponudi
« Odgovor #1 poslato: 20, 07, 2018, 08:07:02 pre podne »
Како тужно и ружно изгледа чамац на овим сликама, после потапања.
А уверен сам, после прања и сређивања, да ће то бити један чамац који ни по чему неће штрачати међу свим осталим чамцима на нашим водама и да може да приушти много радости и забаве новом власнику.

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
Odg: metalni čamac u ponudi
« Odgovor #2 poslato: 20, 07, 2018, 08:11:34 pre podne »
Ovakav ili onakav manje bitno ali ono sto bih svakako uradio je da bi tom vlasniku ja naplatio kaznu od jedno 1000 eur jer ga je ostavio tako. I sta sada ima drugi a ovaj ce da tu truli i kao ceka kupca,
 

Van mreže MiletaStamat

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1825
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Cranchi Holiday
  • Marina: Nautički klub Zemun-Stari Šlep- Zemun
  • Veličina: 6 metara
Odg: metalni čamac u ponudi
« Odgovor #3 poslato: 20, 07, 2018, 08:17:47 pre podne »
I ja sam bio ljut i tužan kad sam video da 'će se potopiti, Sa mog čamca video sam uz obalu njega sa napunjenim zadnjim delom, na njemu je još bio motor, i neka oprema unutra, rekao sam ovima iz kluba da zovu čoveka da israzni čamac od vode, ali u medjuvremenu je prošao neki brod i talasi su ga ladno potopili. I sa vlasnikomsam kasnije razgovarao i rekao mu da je šteta da ga tako zapusti, kaže ima nameru da ga izvuče i zavari oštećenje, ali eto ga već 20-ak dana stoji tako.
A to si Broker u pravu, da se svi kažnjavaju koji ostave svoje čamce da trule, potopljene uz obalu, malo bi više reda bilo.