E, ovako treba... > NAUTIČKA DISKUSIJA

ponton na lidu

(1/5) > >>

cira58:
       Zadnje dve godine plovio sam i nizvodno i uzvodno Dunavom pa kanalima dtd zavrsavao u Tisi. Uglavnom bez veceg uspeha sto se ulova tice. Ove godine sam resio da juli provedem na lidu i malo se odmorim. Racunao sam da ce vojska Srbije poceti postavljati pontonski most, kako bi se lakse snadbevali i posecivali nas prijatelji. Medjutim nigde nisam procitao da ce se pontoni postaviti. Da li neko ima saznanja o tome ili da pocnem da se pustam prema Gaju. Hvala. m4

Bakara:
Pozdrav Ciro, nemam preciznu informaciju, ali do sad se obicno most pustao u funkciju od 1.jula i sklanja se oko 1. septembra. Nisam ni ja primetio bilo kakve radove po tom pitanju, a evo sad sam dosao sa vode.

cira58:
       Rapitao sam se. Opština Zemun ostala je duzna vojsci Srbije oko dva miliona dinara ? Kao da i jedan i drugi nisu ta ista drzava. Smesno. Tako da ove godine pontonskog mosta biti nece. Fumi il cazzo sns i sateliti. 4587 56568 taz

Bakara:
Mislim da im svake godine ostanu duzni, pa se na kraju nekako dogovore  sajkaca

broker975fx:
Most se postavlja sledece nedelje, info od prevozioca sa Lida, dakle nazalost pouzdana informacija

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju