Autor Tema: Pozdrav  (Pročitano 2369 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Hordat

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 3
  • Pol: Muškarac
  • Brod tip: Kabinaš
  • Veličina: 4.7 metara
Pozdrav
« poslato: 03, 06, 2018, 13:43:30 posle podne »
Pozdrav svima. Drago mi je što postoji ovakva zajednica kod nas.
Tek sam kupio kabinaš tako da se nadam da ćemo se družiti u budućnosti.
Naime u Zemunu sam pa me zanima ima li gde blizu marina sa praznim mestima za vez, a da je relativno jeftin. Čamac je veličine 4.7 sa 1.7 metara.
Hvala unapred.  pirat

Van mreže flashnbgd

  • Titelski sokozder
  • ****
  • Poruke: 141
  • www.mojaladja.com
Odg: Pozdrav
« Odgovor #1 poslato: 03, 06, 2018, 14:27:27 posle podne »
Dobrodošao

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka


Van mreže zveki66

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 392
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • ALiBI
  • Brod tip: Dragan Nautilus-Smederevo
  • Marina: Radecki, Zemun
  • Veličina: 7,90
Odg: Pozdrav
« Odgovor #2 poslato: 03, 06, 2018, 19:14:20 posle podne »
Dobrodosao.
Zavisi sta podrazumevas pod "jeftino" , za svakog od nas je to razlicit pojam. Ja i jos par clanova foruma drzimo camce na Radeckom. Nije pontonski vez nego je u pitanju sidriste a do camca i od camca te preveze cuvar. Ima nedostataka (kao i na svakoj marini ili privezistu) ali su podnosljivi s obziron na cenu. Koliko znam mesta ima ali svakako treba da dodjes i da porazgovaras. Za tu sirinu camca cena ne bi smela da bude vise od 15.000 rsd. Mileta, clan ovog foruma drzi camac na Radeckom, ima Pasaru slicnih dimenzija pa je on merodavniji po pitanju cene.
Verovatno ce jos neko sa foruma da se javi sa informacijom o ceni pa ti onda odluci sta ti je povoljnije.   

Van mreže Hordat

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 3
  • Pol: Muškarac
  • Brod tip: Kabinaš
  • Veličina: 4.7 metara
Odg: Pozdrav
« Odgovor #3 poslato: 03, 06, 2018, 20:08:26 posle podne »
Hvala na odgovoru. Pod "jeftinije" mislio sam da najmanje novca odvojim za to jer mi nije bitno da ima cuvara, video nadzor itd. samo da mogu negde da ga parkiram cisto da ga ne drzim negde u vodi na "divlje". Čuo sam da negde na Karaburmi naplaćuju 20e mesečno, pa me zanima jel to moguce i ako jeste gde ima tako nesto. Hvala

Van mreže MiletaStamat

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1825
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Cranchi Holiday
  • Marina: Nautički klub Zemun-Stari Šlep- Zemun
  • Veličina: 6 metara
Odg: Pozdrav
« Odgovor #4 poslato: 03, 06, 2018, 21:36:48 posle podne »
Dobro došao, nadam se da ćeš uživati na reci i ovde ma Forumu. Ako sam dobro razumeo, živiš u Zemunu. Ne znam kakvi su ti planovi, da li želiš na vodu da izlaziš često ili povremeno. Ja sam pre dve godine bio u marini Ada u Rukavcu, s obzirom da živim u Batajnici, baš sam se naputovao, još ako je gužva, haos nikad stić do čamca. Iz tog razloga sam došao u Radecki, to mi najbliže, a mislim i da je najeftinije, kako Zveki reče za moju Pasaru 15.000, kad dolaziš prvi put još 7000 dinara za učlanjene. Nije ponton, što je kulturnije i lakše, već Bova, ali nema čekanja čuvari odmah silaze i voze te do čamca. Ima tamo štošta što bi se moglo poboljšati ali nije loše. S obzirom da sam skoro svaki dan na čamcu, meni odgovara zbog blizine stanovanja. Želim ti sreću u pronalasku privezišta, a savet ti je da tražiš što bliže mestu stanovanja, jer ćeš se putujući smoriti, pa će te kroz neko vreme mrzeti da ideš do čamca.

Van mreže Hordat

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 3
  • Pol: Muškarac
  • Brod tip: Kabinaš
  • Veličina: 4.7 metara
Odg: Pozdrav
« Odgovor #5 poslato: 08, 06, 2018, 09:20:06 pre podne »
Hvala na detaljnom odgovoru. Javicu kad ga budem vezao i gde, ali ovaj Radecki mi za sad zvuci najbolje.

Van mreže MiletaStamat

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1825
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Cranchi Holiday
  • Marina: Nautički klub Zemun-Stari Šlep- Zemun
  • Veličina: 6 metara
Odg: Pozdrav
« Odgovor #6 poslato: 08, 06, 2018, 23:09:23 posle podne »
U nedelju mislim da je u 10 h sastanak članova kluba Radecki. Stari predsednik podneo ostavku, bira se novi. Moći će tu verovatno svašta da se čuje, ako si blizu prošetaj, mislim da neće biti problema da prisustvuješ sastanku iako nisi još član kluba.

Van mreže hbojan

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 43
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • BG-191K
  • Brod tip: HUNTER 575
  • Marina: Nautički klub RADECKI-Zemun
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Pozdrav
« Odgovor #7 poslato: 11, 06, 2018, 09:50:04 pre podne »
U nedelju mislim da je u 10 h sastanak članova kluba Radecki. Stari predsednik podneo ostavku, bira se novi. Moći će tu verovatno svašta da se čuje, ako si blizu prošetaj, mislim da neće biti problema da prisustvuješ sastanku iako nisi još član kluba.

Da li je bio sasanak clanova kluba? Ko je izaran za predsednika kluba?