Autor Tema: Iznajmljivanje čamca u Grčkoj  (Pročitano 2216 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže neptun

• Rečni Drekavac
  • www.mojaladja.com
    • neptun
  • Brod tip: neptun22
  • Marina: gabbiano
  • Veličina: 7m
Odg: Iznajmljivanje čamca u Grčkoj
« Odgovor #15 poslato: 14, 02, 2019, 22:54:18 posle podne »
Sto se tice dozvole tu sigurno nema problema u gr.proverio sam vise puta.
Nego transport broda kao sto je vas, da vas odvuku do gr. i dodju po vas i vrate, sve ukupno 1500e. Pa treba i to uzeti u obzir,ako se ide na 20-tak dana to se isplati.
Ako imate neki jaci automobil,mozda ima smisla kupiti i prikolicu pa sami odvucete brod.
To deluje malo komplikovano,ali u stvari tu nema nekih problema,ako se lepo organizuje.Znam vise njih  iz srbije koji vuku brodove i provode leto u gr.ili ih ostavlju u suvim marinama van sezone,a leti koriste.
Jeftinije je drzati brod dole nego u beogradu.
Za vas brod cela sezona sa spustanjem i vadjenjem iz mora kosta oko 300e ako imate svoju prikolicu.
Ja brod vucem svake godine ,posto ga koristim i na rekama,a i volim zimi da mi bude blizu zbog odrzavanja.

Van mreže ljuba015

• Mornar
  • **
  • www.mojaladja.com
« Odgovor #16 poslato: 16, 02, 2019, 23:00:31 posle podne »
Naš čovek u Nea Peramosu, kod Kavale- Egejsko more, preko je ostrvo Tasos, ima odličnu jedrilicu od 12 metara, za šest osoba. Mislim da bi se mogla iznajmiti za dnevni najam od 50 eura. Na više dana cena bi išla i do 30 eura dan.Ako ima zainteresovanih  javite se. Jedrilica ima mercedesov motor od 60 konja, tako da nemora na jedra ko nezna jedriti. Doterana je sa motorom, bez korišćenja jedra, iz Beča. Potrošnja je 3- 5 litara.

Van mreže Drivee

• Veliki Rovac
  • www.mojaladja.com
« Odgovor #17 poslato: 18, 02, 2019, 10:08:01 pre podne »
Ovo je poklon bukvalno!!!!