Autor Tema: pozdrav svima  (Pročitano 2247 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže crni1979

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 3
  • www.mojaladja.com
  • Marina: Gradska Marina , Visnjica
  • Veličina: 6.25 m
pozdrav svima
« poslato: 06, 07, 2017, 11:06:10 pre podne »
Pozdrav svim ljubiteljima reke i prirode  sajkaca . Ja sa Aleksandar , sa Karaburme sam a camac mi je u Gradskoj marini u Visnjici. Nista posebno , obicna metalna samogradnja ( za toliko se imalo para  cap ) u bojama koje su cini mi se jedine takve u siroj i blizoj okolini Visnjice  jh . Ako vidite camac u crveno plavoj boji kako se batrga oko Paradajza ili po Srednjem Dunavu znajte da su velike mogucnosti da sam to ja  kgk .
To su mi ujedno i omiljene destinacije za pecanje , ove godine Srednji malo vise od Paradajza ali tu sam. Pa...vidimo se na vodi  6589

Van mreže Zoran T

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1362
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: pozdrav svima
« Odgovor #1 poslato: 06, 07, 2017, 11:19:50 pre podne »
Pozdrav i dobrodosao...kako je u Gradskoj marini...ja se nesto nosim mislju da se dogodine prebacim tamo sa vecim camcem...
Kad ne mozes sa drugarima na Dunav ni more nije lose!

Van mreže srsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2072
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Брод СРСА
  • Brod tip: челични кабинаш
  • Marina: марина ЈП Ада Циганлија
  • Veličina: 10х2,9м
Odg: pozdrav svima
« Odgovor #2 poslato: 06, 07, 2017, 11:20:26 pre podne »
Добро дошао.  114

Van mreže DuleN

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1555
  • www.mojaladja.com
    • AluNautika
  • Brod tip: AluNautika
  • Marina: Stari Slankamen
  • Veličina: 6.3 m
Odg: pozdrav svima
« Odgovor #3 poslato: 06, 07, 2017, 11:25:16 pre podne »
Dobrodoslica i od mene

Van mreže crni1979

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 3
  • www.mojaladja.com
  • Marina: Gradska Marina , Visnjica
  • Veličina: 6.25 m
Odg: pozdrav svima
« Odgovor #4 poslato: 06, 07, 2017, 11:56:45 pre podne »
Pozdrav i dobrodosao...kako je u Gradskoj marini...ja se nesto nosim mislju da se dogodine prebacim tamo sa vecim camcem...

Licno sam zadovoljan. Covek je 24h prisutan na vodi , zivi tu. Do prosle godine postojala je i elektronska brava pa je mogao da udje samo ko ima sifru...sada malo renoviraju celu marinu pa je pristup slobodan ali nadam se da ce to vratiti. Za moj camac koji je obicna hajde da kazemo siklja dimenzija 6.25 duzine i 1.3 u patosu placam 20 eur mesecno, Ja kada sam ulazio u marinu prvi put nisam placao nikakvu dodatnu clanarinu. Ima struje a i sa gazdama se sve lako dogovori. u toj marini sam evo cetvrta godina i zaista nikada nikakvih problema nisam imao , niti sam cuo da je nekome nesto nestalo. Marina nema suvi vez i nema spust za camce ali Galija je odmah ispod pa ako treba moze preko njih da se spusta ili dize camac. Ima i kafanica , za clanove marine manje cene , sa karticom pivo je tipa 100 dinara. Mogu i dozvole da se uzmu cak i na rate i to na dodjem ti , nista cekovi ili slicno. Pristup vezu je odlican , dubina odlicna jer je marina malo izvucena ka vodi....pa...koliko moze biti odlicna na takvoj vodi ali ima dovoljnu dubinu. Vezovi su podeljeni na deo za vece camce kabinase i manje camce i siklje tako da ima mesta za sve a da opet bude lako u manevrisanju prilikom ulaska i izlaska. Ako sam nesto propustio da napisem..pitajte :) . Koliko vidim , ima velikih camaca i lako ulaze i izlaze tako da mislim da bi vam , sto se tice camca , to bilo ok

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: pozdrav svima
« Odgovor #5 poslato: 06, 07, 2017, 18:55:31 posle podne »
Александре, добродошли у наше весело друштво.

Пар пута сте нагласили да имате мали чамац у некој чудној комбинацији боја - ако он вама, такав какав је, причињава задовољство и омогућава вам да проведете лепе тренутке на води, онда је то најбољи чамац који постоји на свету.
 
Ово вам пише човек који је четири године имао чамац који је готово све то време провео у башти. А имао је и кабину...

А ево, сад имам чамац без кабине с којим сам за десетак дана препловио око 300 км. Ничим се не да измерити задовољство које ми је чамац пружио.

Зато, уживајте у сваком тренутку који можете да одвојите за боравак на чамцу и на води.

Van mreže bugi

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 643
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Tajmen 525
  • Marina: Galija Visnjica
  • Veličina: 5.25
Odg: pozdrav svima
« Odgovor #6 poslato: 06, 07, 2017, 19:47:30 posle podne »
Dobrodosao komsija
Bugi Galija