Nautika opšta... > Turističke reportaže

Djerdap 2017 kolima

<< < (3/3)

STG:
Bitno je da ste uspeli da uzivate i u momentu brodoremonta... 114

Hej, za taj momenat sa bicisem uz breg se jos lomim. Tu napravu dosta dugo nisam koristio, izbegavam, vise volim pesacenje, ali u ovom slucaju vredi razmisliti.
Dok ugrabim slobodan vikend wto mene u tom kraju, zato se i raspitujem...
Boban je taj koji ce dati odgovor na sve.

bugi:
Godinama idem u Milanovac a prosle godine sam letovao 10 dana u Golubinju i vukao camac na prikolici.
Marina u Milanovcu je odlicna ali ako dune gornjak zaboravite plovidbu pa svima savetujem da brod sidre u zalivu. Ako neko napravi marinu to ce biti raj na zemlji jer smestaj nije daleko a i u zalivu ima smestaja.
Golubinje je malo nizvodno ali nema vetrova u toj meri pa se moze pecati i ploviti leti svaki dan.
Mi smo bili kod Radulovica koji na obali imaju sve a kuce tj. apartmani su preko ulice 30m
Ima vez za camac,mol za pecanje,terasa nad vodom,letnjikovac za 20 ljudi,komplet kuhinja,frizideri,zamrzivaci,rostilj,tanjiraca,kucice za pribor sa zamrzivacima za ribu....ma uzivao sam i vracam se tamo kad mi vreme dozvoli.
Sve u svemu taj kraj od Golupca do Tekije je odlican za odmor,narocito Milanovac,aljudi su predobri. Mnogo se trude da im sto vise turista dodje.

broker975fx:
E stavarno ima fenomenalnih kuca, pravi mali rajevi, prosto mi dodje da se preselim tamo:)

bugi:
Da je blize Beograda to bi bila top lokacija a vikendicu ali ovako kad ima 180 km nije bas jeftino ici svaki vikend.
Pricajuci sa mestanima i iz licnog iskustva tamo je najbolje preko leta kad dodju gastosi i turisti. Sve posle toga je dosada ziva a jos vetar kad krene ne nas sta ces sa sobom.
Sto se tice pecanja prosla kao i ova godina je tuga. Pre 4-5 godina licno sam lovio od 5 do 20 smudjeva dnevno. Prosle godine u avgustu 10 dana ni jedan a danas zovem ribara i kaze da na struku ima somice od kilo
Riba kao da je otisla sa tog terena pa je ribolovaca sve manje

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju