E, ovako treba... > Tehnike i saveti...

Meteor 380

(1/15) > >>

MarkoSK90:
Pozdrav,

Pre neki dan sam nabavio jedan jako lepo ocuvan meteor 380 i upario ga sa starom yamahom 40.

Od proslog camca mi je ostalo 2 sea ray stabilizatora na ovaj fazon. https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41vAtLQaQpL._AC_UL160_SR160,160_.jpg

Da li je neko probao da stavi te stabilozatore i jel su korisni za glisere sa dovoljno snage?

Citao sam napolju da ih koriste za glisere sa manjkom snage da lakse izadju kada se natovare ali i da ih neki koriste da bi dobili stabilnost pri brzini, lakse izglisiranje bez dizanja nosa itd.

Da li je neko video, probao, imao... ? Od ta dva jedan mi ne treba pa ako neko hoce moze za 2 crvene.

MarkoSK90:
Jel ti ima neke razlike, kako ti se cini? Trenutno mi nije probusena kavitaciona ploca pa da je ne busim ako neko nema pozitivno iskustvo :)

Bakara:
Da, uslikaj, jer bi mene mozda interesovalo ;)

Zoran T:
Montiraj stabilizator treba da bude bolje...bukvalno ti produzi vodenu liniju na camcu pa treba da dobijes i na brzini i glisiranju i upravljivosti itd...jedino sto malo vise trpe kljesta na penti al ona se obicno srafi za zrcalo...

Bakara:
Zorane, posto mi je motor sa dugom cizmom, kaci se na camac preko adaptera. Znaci, prvo adapter na zrcalo, pa motor na adapter. Da li bi taj stabilizator bio veliko opterecenje za takav "sklop"? Motor je 15hp

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju