E, ovako treba... > Majstorije i popravke - Uradi sam..

Ne moz' od babe djevojka al' ce plovi...valjda...:)

(1/4) > >>

RodjenDaPecaNateranDaRadi:
Pozdrav drustvo...reko ajd malo posljem slike radova na mom camcu... Nije idealno ali valjda ce da radi posao...:)

RodjenDaPecaNateranDaRadi:
To je to zasad. Krmena daska nije idealna...ali valjda ce da radi posao. Trenutno ce tu tomos 4.5, a iskreno ne planiram nesto jace od 6konja tako da...sta mi Bog da...lepo je oblozena fiberglasom tako da bi trebalo da drzi neko vreme...(nadam se bar 5godina...haha) U sledecoj turi ide sredjivanje palube,smirglanje i gletovanje iznutra i farbanja,vracenje palube pa nakon toga se opet obrce i onda smirglanje,doterivanje sa body fiberom i gletovanje...

broker975fx:
Pa valjda gletujes ako krecis:)

MiletaStamat:
Auuu al si ga rasturio, gori si od mene, tako sam i ja Istranku  jh, Šalim se najbolje je tako, sad je sve pristupačno i lakše će se odraditi. Srećno sa radovima, najavljuju lepše vreme, tako ako malo daš gas, biće spreman uskoro da zaplovi.

Zoran T:
Negde si napisao da nisi siguran koja je pasara...po slikama vidim da je u pitanju kvarnerplastika od 4.5m...samo ti to dobro gituj-gletuj pa ismirglaj i ofarbaj...bi ce ona kao lutka i plovit ce kao prvog dana...slatko da se navozas s njom...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju