Autor Tema: Glupost nad glupostima!!  (Pročitano 3151 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Glupost nad glupostima!!
« poslato: 17, 05, 2017, 14:34:43 posle podne »

Odlukom pomocnika ministra g. Kovacevica (proslavio se zimus za vreme leda) ukida se vrsenje tehnickog pregleda plovila po marinama!! Sva plovila su duzna da na PRIKOLICI budu dovezena ispred LK gde bi se vrsio pregled!! Od pre neki dan Kovacevic vrslja po LK Beograd i usput optuzuje zaposlene za nestrucnost , korupciju i jos mnogo toga!! Kada su mu skrenuli paznju da na plac ispred kapetanije , koji je , uzgred 30x30m , ne mogu da stanu odredjeni camci rekao je da ga to ne interesuje!!

      Ako smo mislili da smo sve videli , prevarili smo se!! Ovi nazovi strucnjaci ce nas upropastiti , ali totalno!!!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže DuleN

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1555
  • www.mojaladja.com
    • AluNautika
  • Brod tip: AluNautika
  • Marina: Stari Slankamen
  • Veličina: 6.3 m
Odg: Glupost nad glupostima!!
« Odgovor #1 poslato: 17, 05, 2017, 14:53:30 posle podne »
Sledeca odluka ce biti: Jedino mesto za tehnicki pregled plovila ce biti Donji Milanovac  roll4

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
Odg: Glupost nad glupostima!!
« Odgovor #2 poslato: 17, 05, 2017, 15:07:21 posle podne »
Ja danas cuo lika koji je zaduzen za marinu sidro da dogovara dolazak ljudi u marinu tako da ne znam da li je ta informacija tacna.

Van mreže Ljuba

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 752
  • Pol: Muškarac
Odg: Glupost nad glupostima!!
« Odgovor #3 poslato: 17, 05, 2017, 19:48:21 posle podne »
Ja danas cuo lika koji je zaduzen za marinu sidro da dogovara dolazak ljudi u marinu tako da ne znam da li je ta informacija tacna.

Kod nas su bili sad u Nedelju (Višnjica) ali su pre toga odlagali desetak dana, moguće da je bila neka frka u vezi toga pa se nekako rešilo.
Inače bilo bi suludo da ne izađu, ljudi ionako izbegavaju registraciju jer ne plove često a u tom slučaju pa ako bi njih 10% registrovalo.

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Glupost nad glupostima!!
« Odgovor #4 poslato: 17, 05, 2017, 19:56:06 posle podne »
Kako se meni cini ovde neko sebi dize rejting! Mozda ce ministarka postati premijer pa se malecki dokazuje nebili zaseo na neko bol;je mesto! Nekoliko dana drnda ove ljude iz kapetanije na najgori moguci nacin! Zivo me interesuje kako bi izvrsili tehnicki na ladji Nikola Tesla!? Uostalom , tehnicki podrazumeva i proveru  dal mozda camac ne pusta vodu! Na suvom se to lako utvrdi. Mora samo koja kofa vode da se sipa u camac!!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
Odg: Glupost nad glupostima!!
« Odgovor #5 poslato: 17, 05, 2017, 20:50:35 posle podne »
Bolje da sipa naftu direkt u korito pa ako pusta ne valja ako ne onda vlasnik neka vadi naftu sam

Van mreže mesechar

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1206
  • Pol: Muškarac
  • sledece godine u ovo doba bicemo milioneri
  • Marina: Savska Oaza
Odg: Glupost nad glupostima!!
« Odgovor #6 poslato: 17, 05, 2017, 23:05:55 posle podne »
Da se ne palimo to je.samo uvod u novu uslugu kapetanije u cenovniku a to je izlazak na teren radi vrsenja tehnickog pregleda tako ce sada tehnicki.pregled u marini kostati dodatnih 1000 dinara po plovilu ...zivi bili pa videli....pticica mi sapnula eto samo da znate
nikad kravata nikad stalni posao