E, ovako treba... > Metalni čamci

Od virtuale do reale II

(1/40) > >>

Zoran T:
Pocelo je naravno ovako...7m sa 2.4m

Zoran T:
Dugo se to u programima menjalo,rastezalo,skupljalo,prepravljalo itd...dok nisam kupio tj pronasao odgovarajuci materijal...u principu sve imaju od celika ali kad odes da platis e bas taj celik nema ili nema te mere i naravno neznaju kad ce i dal ce biti(kinezi u pitanju) pa onda ceo projekat i racun ponovo al po materijalu koji imam...2 put su me tako izdrndali jednom zbog kvaliteta celika a drugi put zbog dimenzija i svaki put jovo nanovo  m4...kad se sve stabilizovalo proba na modelu...cnc laser itd

Zoran T:
bas i ne lici u pocetku...al posle bude to to...sve seceno na leaseru i bokovi i ostali elementi oplate...od balze...model je naravno plovan i u R1/20 i po tezini odgovara originalu...naravno srazmerno...zaboravio da slikam mokru probu ali sam vise nego zadovoljan...

MiletaStamat:
Što se mene tiče, jedva čekam da ugledam tvoj brod na reci!  6589 Ako je suditi  po modelu,  već mi se dopada.

Zoran T:
Ima tu do reke puuno rada...jedan deo materijala za konstrukciju stigo...najveci problem nabavke bila je kutija za kobilicu 60*30*4mm...sve ocisceno celicnom cetkom i rotofrezom od bilo kakvog traga korozije i zasticeno konvertorom korozije u 2 ruke...naravno i lim...ne smeta pri varenju i ne rdja

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju