Autor Tema: Saopstenje U.P.L.S  (Pročitano 2530 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Saopstenje U.P.L.S
« Odgovor #1 poslato: 25, 11, 2016, 09:24:58 pre podne »
dok ne blokiraju medjunarodne plovne puteve nema od toga nista ...

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7040
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Saopstenje U.P.L.S
« Odgovor #2 poslato: 25, 11, 2016, 09:35:58 pre podne »
Пратим ова саопштења Удружења и мислим да је веома храбро од њих што су одлучили да изађу у јавност својим саопштењима.
Тако ће бар неки људи имати прилике да чују какво је стварно стање на нашим водама и колико су надлежни компетентни.

Страх ме је само да ћемо ускоро моћи да прочитамо у неким листовима или да чујемо преко неких других медија како је то удружење група нерадника, који и не знају шта је пловидба, да су то корумпирани чланови претходних режима, а да је председник који потписује саопштења од раније познат органима, а све у циљу потпуне дискриминације и обезвређивања значаја њихових саопштења.

Ми који са стране посматрамо шта се дешава, можда и нисмо позвани да судимо, али кад прочитам саопштење из надлежног министарства и саопштење Удружења, ја бих рекао да би Удружење требало да преузме посао оних у министарствима и да је то једини начин да у овој области дође до неких промена које би имале и позитивне последице и донеле користи читавој заједници.

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Odg: Saopstenje U.P.L.S
« Odgovor #3 poslato: 25, 11, 2016, 20:36:06 posle podne »
Пратим ова саопштења Удружења и мислим да је веома храбро од њих што су одлучили да изађу у јавност својим саопштењима.
Тако ће бар неки људи имати прилике да чују какво је стварно стање на нашим водама и колико су надлежни компетентни.

Страх ме је само да ћемо ускоро моћи да прочитамо у неким листовима или да чујемо преко неких других медија како је то удружење група нерадника, који и не знају шта је пловидба, да су то корумпирани чланови претходних режима, а да је председник који потписује саопштења од раније познат органима, а све у циљу потпуне дискриминације и обезвређивања значаја њихових саопштења.

Ми који са стране посматрамо шта се дешава, можда и нисмо позвани да судимо, али кад прочитам саопштење из надлежног министарства и саопштење Удружења, ја бих рекао да би Удружење требало да преузме посао оних у министарствима и да је то једини начин да у овој области дође до неких промена које би имале и позитивне последице и донеле користи читавој заједници.
Sigurno da svi koji su na vodi treba da znaju za probleme sa kojima ce se susresti pre ili kasnije.
Nije rec samo o trgovackoj mornarici, to su brige svih nas, tj doticu sve nas na neki nacin.
Setite se samo koliko smo imali nedoumica i nesporazuma na raznorazne nelogicne odluke i resenja, setite se ideje o grupi gradjana, pa blokadi plovidbe pre XY godina...

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Odg: Saopstenje U.P.L.S
« Odgovor #4 poslato: 28, 11, 2016, 19:28:45 posle podne »

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7040
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Saopstenje U.P.L.S
« Odgovor #5 poslato: 28, 11, 2016, 20:09:45 posle podne »
Није ЛСИ видовит. ЛСИ-а су само ишибали ветрови живота. Годинама ЛСИ диже глас против неправде али ње, не да је има мање, већ је има све више.
Искаче иза сваког угла, из сваког екрана, сваког дана све већа и све поганија.

Годинама је ЛСИ чувао образ, склањајући руке од примамљивих понуда, чувајући се инфекције која је захватила све поре овог друштва.
Чини ми се да ништа није прљавије од бављења политиком и чини ми се да су политичари потпуно изгубили осећај мере. Постали су прозирни и предвидиви.
Тешко нама.

Жао ми је г. Вајде, жао ми је чланова Удружења, за које верујем да су мученици, који се у зноју лица свог боре за егзистенцију. Нажалост, изгледа да су сад они дошли на ред.

Дошло је време да се одсече још једна глава која се дрзнула да се подигне, да се одсече још један језик који се усудио да каже да је цар го...

Како год било, Удружење и г. Вајда имаће моју подршку, јер њихова саопштења и изјаве делују разумно, логично - одишу истином.

Sent from my P9000 using Tapatalk

« Poslednja izmena: 28, 11, 2016, 20:34:48 posle podne LSI »