Nautika opšta... > *** Grupa Gradjana Moja Ladja ***

Cena Goriva

(1/5) > >>

Kapetan:
Mozda gresim ali mislim da neko rece da evropske drzave prodaju gorivo za nautiku jeftinije nego obicno gorivo .... mislim da se kod nas gorivo za proljoprivrednu proizvodnju takodje subvencionise...

Da li neko zna nesto vise o tome ? Kako je to uredjeno ?

espresso:
u hrvatskoj provereno ista cena kao za automobil. u bezcarinskim zonama postoji mogucnost tankovanja dizela za jahte i megajahte po nizoj ceni. u crnoj gori to jemoguce u luci Bar. mislim da je minimalna kolicina 5.000 litara

Kapetan:
ne secam se al mislim da je neko pricao da postoji u nemackoj , mozda OM moze to da potvrdi ...

Outboard Master:

--- Citat: Kapetan  28, 08, 2009, 14:07:33 posle podne ---ne secam se al mislim da je neko pricao da postoji u nemackoj , mozda OM moze to da potvrdi ...



--- Kraj citata ---

nije mi poznato, cene su iste za sve pa cak i za poljuprivrednike u sezoni. e sad ko kupuje 5000 litara on naravno dobije jeftinije to je logicno.

Kapetan:
malopre geldam na studiju B, prica se o pumpama na  vodi za male nauticare, naravno standardni hvalospevi vlasti kako ce to oni da odrade evo samo sto nisu i slicno...

izmedju ostalog covek koga intervjuisu kaze:

"i da nam daju manju cenu goriva, ma ustvari neka je ista, ma neka je i skuplja samo da ne nosimo kanistere"

po meni svest o manjoj ceni goriva za nauticare polako pocinje da raste u narodu ... ako bi provukli i ekoloski faktor moglo bi to da zazivi ...



mozda bi mogli preko GG u ovom momentu da zatrazimo tako nesto ?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju