Ribolov > Mali oglasi (ribolov)

Da li neko ima...

<< < (2/3) > >>

LSI:

--- Citat: Zoran T  17, 11, 2016, 13:57:42 posle podne ---mislim da su to masinice malo novije generacije za pancevac...pre po nekim specijalizovanim radnjama da se raspitas...

--- Kraj citata ---

Машинице су од пре неколико година (4-5).
Успоставио сам контакт с дилером ДАМ-а за Србију и требало би да се видимо следеће недеље. Потврдили су ми да имају резервну шпулну за ATP850fd а за остале морамо да утврдимо која би одговарала од оних које имају.

Остаје ми да нађем мали телескоп Cormoran - пронашао један у огласима али ми баш јутрос човек рекао да га је продао и да нема више нити зна где би набавио.

А ја баш навалио да буде Cormoran, да буде као и остала три...
Ма, ко зна, кад одем код ових за шпулне, можда узмем неки ДАМ-ов штапић...

Zoran T:
He he...mislim da je ribi sve jedno ako stapovi nisu iste marke  sajkaca

LSI:

--- Citat: Zoran T  17, 11, 2016, 14:34:40 posle podne ---He he...mislim da je ribi sve jedno ako stapovi nisu iste marke  sajkaca

--- Kraj citata ---

Риби јесте али мени није.
Како би то личило да човек обује једну плаву и једну жуту чарапу?

MiletaStamat:
Sad je meni jasno što ne mogu ništa da ulovim, svi mi štapovi različiti kao i mašinice  6589 .

Šteta Lazo što nisi našao kod Pančevca. Verovatno je to zbog toga što su to novije mašine, inače video si nema šta nemaju. Želim da što pre kompletiraš svoj pribor pa sledeće sezone da pokažemo ovim iskusnim ribolovcima kako se lovi  6589

Bucho:
  "Како би то личило да човек обује једну плаву и једну жуту чарапу?"

 Pa, LSI, sta bi to falilo. Puna je skupstina tih koji nose jednu plavu a jednu zutu. Ima ih koji nose I crvenu I plavu I crnu I zutu. Sto  vise boja stavis na sebe ugodnije se osecas. kuku



Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju