NAUTIČKI E-SHOP > ARHIVA - Malecni Oglasi

Pasara vodičanka na prodaju

(1/7) > >>

MiletaStamat:
Prodajem izuzetnu Pasaru Vodičanku, dužina 4.75 m, širina 1,95 m. Pasara je ove godine sredjivana, potpuno odvojen kokpit i kabina od korita, nanešen novi silikon SIKA FC 11, ponovo sastavljeno i sve zanitovano, tako da je sastav rešen za duži period. Kabina je oblepljena plutom 0,5 mm, tako da ima lepu izolaciju, nova vrata koja se otvaraju preklapanjem tako da zauzimaju malo mesta kada su otvorena, a lako se i skidaju pa kada se odlože u kabinu ne smetaju za sedenje, napravljena tenda od prohrom cevi prečnika 30 i 26 mm, natkriva celi kokpit. Prohromske merdevine podešene da se kače na pramac, tako da kada se izadje iz vode nema punjenja kokpita, 6 guma od kartinga postavljene kao bokobrani, rukohvati na kabini i pramcu od prohroma. dve komore za ostavu u kokpitu. Na krmi u visdini vodene linije postavljeno nekoliko prohrom šrafova, predvidjeno ukoliko neko želi da radi zadnju platformu. U junu ove godine nanešen novi antilagin. Trenutno je na vezu u rukavcu Ade Ciganlije, gde se može pogledati, a može i ustupanje veza ako neko ćeli da čamac uvek drži na vodi. Registrovana do 03.11.2016. godine. Cena 1.500 eura.

Alexa:
Koliko ja vidim smesi nam se put za nesto ozbiljnije  kgk

LSI:
Само вас   rolleye JFAOITHAJFA , драги пријатељу.

Изгледа да ћемо ускоро имати принову, жива нам била.

Срећно, Милета!

MiletaStamat:
Ma nije nego ovu sredio nemam šta zimus da radim, a naučio uvek nečim da se bavim , biće mi dosadno ako toga nema  6589 . Šalim se znate da sam pre pričao i raspitivao se kako bi bilo da na mojoj vodičanki napravim natkabinu, pa su me mnogi savetovali da na njoj to nebi bilo praktično, bezbedno niti lepo, zbog niske kabine. E sad nisam odustao od nadkabine pa želim nešto malo veće, ne mnogo skupo, a opet sa više mogućnosti da majstorišem. Ispala mi mogućnost da kupim jednu Pasaru Istranku, visočija kabina, šira pozadi za oko 30 cm, malo duža i malo šira, centimetar ovamo, centimetar onamo, taman za sada da se zanimam i radim ponešto zimus i s proleća.

LSI:
Ех тај сантиметар више...

Само храбро! Чекамо нове приче...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju