Autor Tema: Forum je forumu vuk...  (Pročitano 4504 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Forum je forumu vuk...
« poslato: 27, 08, 2009, 01:13:18 pre podne »
znaci posle meseci i meseci zajednickog ulozenog truda dozivim da se ljudi poseru (izvinjavam se na recniku) po nama samo tako...

malopre svratim na komsijski chat na http://plovidba.info/forum/  da im skrenem paznju da cenzura foruma nije dobra (postoji podforum koji se ne vidi ako niste clanovi, na tom delu foruma sam u stilu "peckanja" pitao kojoj sluzbi i po kom zakonu ce da prijave clanove policiji (to pise u njhovom kodeksu) i jos par stvari jer se podforum zove Nervirajte Admina, ujedno ustanovim da boduju clanove po lojalnosti pod "Ugledom Clana:" ok reko njihova stvar ...

kasno je bilo odjavim se .. al ne lezi vraze vidim ostatak chata...

www.mojaladja.com [00:13]:   pozdrav svima laku noc
Veštica [00:13]:   038
Barba [00:14]:   Pozdrav ljudi
Barba [00:14]:   oce da bude ona regatica 13.09.
Veštica [00:14]:   Pozdrav. Hoće, hoće. Glasao?
Aka [00:15]:   lakunoć
Barba [00:15]:   da za 13.09. ali ako mogu da vas pratim jer imam pasaru sa 8hp
Aka [00:15]:   što se kaže, biće regata, makar padale i gole žene 003
Aka [00:16]:   ako ne možeš da pratiš, vezaćeš se 003
Aka [00:16]:   a možeš, idemo polako...
Barba [00:17]:   ako ce da padaju gole zene idem pa makar i plivao
Barba [00:17]:   :-)
Aka [00:17]:   Nego, tužno je to što mojalađa neće da objavi ovu informaciju, a nominalno, bavi se razvojem druženja na vodi...
Veštica [00:17]:   vežemo se svi, pa kad stignemo, bitno dovoljno na vreme da se neka životinja zamezi za ručak :=
Barba [00:18]:   ako je to moguce
Barba [00:18]:   za mojuladju?
Aka [00:19]:   jbg
Barba [00:19]:   Objavice bre regatu sigurno
Barba [00:19]:   Sta je lose u tome?


e i tu mi pukne film , napominjem da ovo nije prvi put da se govori da mi nesto zabranjujemo , blokiramo ili nesto slicno, naravno iz istih usta i iz istih pobuda...

www.mojaladja.com [00:20]:   ako ajde narodski da se ne izrazim.....
www.mojaladja.com [00:20]:   ko organizuje on objavljuje
www.mojaladja.com [00:20]:   znaci ne ponasaj se kao da ti je zabranjeno da obajcvis
www.mojaladja.com [00:20]:   i ne pricaj ovakve gluposti
Aka [00:21]:   posle svih vaših komentara? ne pada mi na pamet
www.mojaladja.com [00:22]:   pa ond ane pricaj da mi necemo nesto objavimo , nego ti neces d aobjavis i cepas ljude bez razloga
www.mojaladja.com [00:22]:   hoces da pravis izlet super al ne vidim zasto ne p[zoves nase clanove nijedan ti post nikad anije bio zabranjen
Aka [00:22]:   opet ti o cepanju...
www.mojaladja.com [00:22]:   niti ti je iko ikada ssta nazao od nas uradio
www.mojaladja.com [00:23]:   znaci oces ovde da objavis a neces kod nas , i ond apricas kako mi necemo da obajvimo ... znaci stvarno... vestica me je pitala ja sam rekao ne mogu bicu na moru , znaci nisam rkeao necu , ili ignorisem ili kontiram rekao sam nemogu bicu na moru
www.mojaladja.com [00:24]:   znaci mimoidji nas ovakvih komentara Aka [00:17]: Nego, tužno je to što mojalađa neće da objavi ovu informaciju, a nominalno, bavi se razvojem druženja na vodi...
Barba [00:24]:   Daj bre ljudi, koj vam je djavo
Aka [00:24]:   lep sam rekao, posle tvojih i Duletovih komentara ovde, neću da objavljujem
www.mojaladja.com [00:25]:   kako barab koji mi je djavo toliko ljudi dodje organizujemo se i onda dobijemo ovako nesto
www.mojaladja.com [00:25]:   kao mi necemo da objavimo ...
Barba [00:25]:   cekaj bre, pa sta smo dobili, jos jedan portal, pa sta, to moze da bude samo dobro
www.mojaladja.com [00:26]:   i to tako perfidno ... znaci ja sma trebao da kazem laku noc da bi se reklo da www.mojaldja.com nece da zove ljude i da mi ignorisemo , nista mi ne ignorisemo , cak sta vise podrzavamno
www.mojaladja.com [00:26]:   barba slazem se ja se iskreno radujem nautikopediji
Aka [00:26]:   e, hvala na podršci, nije trebalo 003
www.mojaladja.com [00:26]:   ostalo tipa komentari www.mojaladja.com nece da obajvi je LOSE ZA SVE


od mene povodom ovog pitanja toliko ....


sto se tice objavljivanja izleta ja cu prekrsiti pravilo "da ko organizuje taj objavljuje" tako je bilo vazda ovde... suludo je da ja zovem na recimo Zokijev izlet ili da deda zove kod zortera na izlet... al ajde objavicu ja ...


i jos jedna stvar ... Nautikopedija o kojoj se prica mislim da ce da bude svima korisna i iskreno jedva je cekam mislim da je jako korisno imati hiljade opisa nautickih stvari na jednom mestu... ali ovakvo ponasanje kakvo smo gore videli je krajnje....   

www.navodi.com nikada ovako nesto ne bi sebi dozvolio....

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Forum je forumu vuk...
« Odgovor #1 poslato: 27, 08, 2009, 01:21:35 pre podne »

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Forum je forumu vuk...
« Odgovor #2 poslato: 27, 08, 2009, 01:40:04 pre podne »
u svemu se slazem osim u jednoj stvari

Nije me bilo dugo kod tebe na forumu...

ovo nije moj forum gledano ni iz kog ugla,  jeste da sam ulozio dosta vremena, znanja, zivaca, novca ... ali ovo nije moj forum...

posle 20.000 poruka, 1000 ljudi koji su svakog dana ovde ja ne mogu da predjem preko ovakve recenice...


Aka [00:17]:   Nego, tužno je to što mojalađa neće da objavi ovu informaciju, a nominalno, bavi se razvojem druženja na vodi...


ova recenica je tako podla i perfidna da jednostavno necu da predjem preko nje  .... otvorio sam temu ovde posto znam koliko ima hopsova (pogleda ) sa naseg sajta ka njegovom , pa sam zato hteo da svi to vide... ne zanima mene sto brise poruke, sto cenzurise forum, sto dodeljuje "pluseve" clanovima pa sada imas clanove sa plusom i clanove sa minusom to jest manje zasluzne i vise nezasluzne to je njegov izbor da "gradira" clanove i to je sve na kraju krajeva legitimno ...


ali ne dam da nesto sto svi stvaramo blati... ne samo Aki nego nikome




Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Forum je forumu vuk...
« Odgovor #3 poslato: 27, 08, 2009, 02:10:59 pre podne »
Forum si ako sam dobro shvatio postavio licno ti, ti ga administriras, uredjujes, finansiras, trosis svoje slobodno vreme na fprum i sajt - po svoj logici on je tvoj, i na njemu si ti gazda, ma koliko hteo da to nije tako i da je na forumu demokratija. Kad ja kao clan budem mogao da brisem poruke i administriram kako mi se svidi - onda ce to biti zajednicki forum, ali to tako ne funkcionishe ni na jednom forumu, jer logicno je da se zna ko je glava u kuci.

kao clan mozes da radis sa svojim porukama upravo to , menjaje, brisanje, dopunjavanje sta god hoces... tudje poruke su tudje vlasnistvo... verovao ili ne sutra moze recimo skipper ili Sale da me iskljuce iz admina i nikom nista ... predacu ljudima user pass za bazu i sta treba i to je to ...  znaci i dalje ne mislim da je ovo moj forum u smislu vlasnistva... jer ako sam svestan da cu prstati na volju vecine onda nije moj vec vecine... tako je to kod mene...

samo mi reci da li bi na svom (uslovno svom) forumu moga da predjes preko ove recenice a da se odnosi na tvoj forum i da znas da je to miljama daleko od istine...



Aka [00:17]:   Nego, tužno je to što mojalađa neće da objavi ovu informaciju, a nominalno, bavi se razvojem druženja na vodi...

Van mreže hallamiti

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 303
  • Pol: Muškarac
Odg: Forum je forumu vuk...
« Odgovor #4 poslato: 27, 08, 2009, 03:01:28 pre podne »
znaci posle meseci i meseci zajednickog ulozenog truda dozivim da se ljudi poseru (izvinjavam se na recniku) po nama samo tako...

malopre svratim na komsijski chat na http://plovidba.info/forum/  da im skrenem paznju da cenzura foruma nije dobra (postoji podforum koji se ne vidi ako niste clanovi, na tom delu foruma sam u stilu "peckanja" pitao kojoj sluzbi i po kom zakonu ce da prijave clanove policiji (to pise u njhovom kodeksu) i jos par stvari jer se podforum zove Nervirajte Admina, ujedno ustanovim da boduju clanove po lojalnosti pod "Ugledom Clana:" ok reko njihova stvar ...

kasno je bilo odjavim se .. al ne lezi vraze vidim ostatak chata...

www.mojaladja.com [00:13]:   pozdrav svima laku noc
Veštica [00:13]:   038
Barba [00:14]:   Pozdrav ljudi
Barba [00:14]:   oce da bude ona regatica 13.09.
Veštica [00:14]:   Pozdrav. Hoće, hoće. Glasao?
Aka [00:15]:   lakunoć
Barba [00:15]:   da za 13.09. ali ako mogu da vas pratim jer imam pasaru sa 8hp
Aka [00:15]:   što se kaže, biće regata, makar padale i gole žene 003
Aka [00:16]:   ako ne možeš da pratiš, vezaćeš se 003
Aka [00:16]:   a možeš, idemo polako...
Barba [00:17]:   ako ce da padaju gole zene idem pa makar i plivao
Barba [00:17]:   :-)
Aka [00:17]:   Nego, tužno je to što mojalađa neće da objavi ovu informaciju, a nominalno, bavi se razvojem druženja na vodi...
Veštica [00:17]:   vežemo se svi, pa kad stignemo, bitno dovoljno na vreme da se neka životinja zamezi za ručak :=
Barba [00:18]:   ako je to moguce
Barba [00:18]:   za mojuladju?
Aka [00:19]:   jbg
Barba [00:19]:   Objavice bre regatu sigurno
Barba [00:19]:   Sta je lose u tome?


e i tu mi pukne film , napominjem da ovo nije prvi put da se govori da mi nesto zabranjujemo , blokiramo ili nesto slicno, naravno iz istih usta i iz istih pobuda...

www.mojaladja.com [00:20]:   ako ajde narodski da se ne izrazim.....
www.mojaladja.com [00:20]:   ko organizuje on objavljuje
www.mojaladja.com [00:20]:   znaci ne ponasaj se kao da ti je zabranjeno da obajcvis
www.mojaladja.com [00:20]:   i ne pricaj ovakve gluposti
Aka [00:21]:   posle svih vaših komentara? ne pada mi na pamet
www.mojaladja.com [00:22]:   pa ond ane pricaj da mi necemo nesto objavimo , nego ti neces d aobjavis i cepas ljude bez razloga
www.mojaladja.com [00:22]:   hoces da pravis izlet super al ne vidim zasto ne p[zoves nase clanove nijedan ti post nikad anije bio zabranjen
Aka [00:22]:   opet ti o cepanju...
www.mojaladja.com [00:22]:   niti ti je iko ikada ssta nazao od nas uradio
www.mojaladja.com [00:23]:   znaci oces ovde da objavis a neces kod nas , i ond apricas kako mi necemo da obajvimo ... znaci stvarno... vestica me je pitala ja sam rekao ne mogu bicu na moru , znaci nisam rkeao necu , ili ignorisem ili kontiram rekao sam nemogu bicu na moru
www.mojaladja.com [00:24]:   znaci mimoidji nas ovakvih komentara Aka [00:17]: Nego, tužno je to što mojalađa neće da objavi ovu informaciju, a nominalno, bavi se razvojem druženja na vodi...
Barba [00:24]:   Daj bre ljudi, koj vam je djavo
Aka [00:24]:   lep sam rekao, posle tvojih i Duletovih komentara ovde, neću da objavljujem
www.mojaladja.com [00:25]:   kako barab koji mi je djavo toliko ljudi dodje organizujemo se i onda dobijemo ovako nesto
www.mojaladja.com [00:25]:   kao mi necemo da objavimo ...
Barba [00:25]:   cekaj bre, pa sta smo dobili, jos jedan portal, pa sta, to moze da bude samo dobro
www.mojaladja.com [00:26]:   i to tako perfidno ... znaci ja sma trebao da kazem laku noc da bi se reklo da www.mojaldja.com nece da zove ljude i da mi ignorisemo , nista mi ne ignorisemo , cak sta vise podrzavamno
www.mojaladja.com [00:26]:   barba slazem se ja se iskreno radujem nautikopediji
Aka [00:26]:   e, hvala na podršci, nije trebalo 003
www.mojaladja.com [00:26]:   ostalo tipa komentari www.mojaladja.com nece da obajvi je LOSE ZA SVE


od mene povodom ovog pitanja toliko ....


sto se tice objavljivanja izleta ja cu prekrsiti pravilo "da ko organizuje taj objavljuje" tako je bilo vazda ovde... suludo je da ja zovem na recimo Zokijev izlet ili da deda zove kod zortera na izlet... al ajde objavicu ja ...


i jos jedna stvar ... Nautikopedija o kojoj se prica mislim da ce da bude svima korisna i iskreno jedva je cekam mislim da je jako korisno imati hiljade opisa nautickih stvari na jednom mestu... ali ovakvo ponasanje kakvo smo gore videli je krajnje....  

www.navodi.com nikada ovako nesto ne bi sebi dozvolio....

no comment,  ne poznajem ni jednog ni drugog ali znam jedno, a to je da sam o nautici mnogo naucio bas ovde na ovom forumu, da se jako prijatno osecam i da uzivam dok citam opise sa regata i zajednickih druzenja.(kad nabavim motor verovatno cu i ja opisati neko ;) )

nemojte ljudi da kvarimo lepu atmosferu i raspolozenje. ovakvim stvarima nije mesto na ovom forumu, ajd :drinks:

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Odg: Forum je forumu vuk...
« Odgovor #5 poslato: 27, 08, 2009, 09:07:03 pre podne »
Ne znam, da li je neko primetio, ali namerno sam izbegavao da se mešam u bilo koju prepirku na forumu, koja me je doticala, bilo da je reč o Mishi i njegovom viđenju naše regate, ili o ovom malom ratu sujeta!
Ali ovo sad ide predaleko i ovo je sve što ću napisati o tome.

Ono što verujem da svi znate, ali možda nekoga da podsetim. Ovaj forum je nastao kada je na forumu Na vodi počelo brisanje poruka i zabranjivanje objavljivanja raznih tema i informacija.
Ovaj forum je nastao kao mesto gde ne postoji zabrana da se objavi bilo što!

A sada malo statistike: I Kap i mnogi drugi govore o potrebi da se osnuju novi nautički forumi -po meni totalna glupost!
Ovaj forum ima trenutno 369 članova, od toga je oko 200 nekada napisalo barem jednu poruku, od toga je 100 stvarno aktivnih.
I TO JE TO! Ne na ovom forumu, već u celoj Srbiji!!! Pritom, od ovih 100 aktivnih, barem 20 je iz okruženja ili dijaspore!
Dodajte još 10 aktivnih sa na vodi i nema više!
Svako ko je plovio malo dalje od Beograda i Novog Sada zna da nema mnogo nautičara u Srbiji. A i od tih što ih ima, ostali nisu na netu.

Aka ima privatni forum, i može sa njim raditi šta i kako hoće, ali čak i u žaru prepirke ipak treba ostati u barem pristojnim okvirima.
Ova izjava koja smeta Kapetanu, smeta i meni. Stvarno ne vidim kako da je okarakterišem nego kao zlonamernu!
Poznajem Marka kratko, i nisam stekao takav utisak, i sad sam iznenađen - neugodno iznenađen! Jebiga , Ako, objasni se!
Stvarno mi nije jasno!

Svaki poziv na druženje i plovidbu rado čujem i rado se odazivam! Toliko je većina već, nadam se, shvatila.
Ali ne čitam, niti sam član Akinog foruma, kako da saznam za to druženje? Postoji rubrika Druženja i susreti, služi upravo za takve teme.

Ako je sajt/forum "www.žika.com" odlučio da organizuje nešto i želi da pozove forumaše Moje Ladje da se pridruže, neka to napiše!
Ko mu brani? Ko će mu obrisati poruku?!
Ako, Veštice, to što želite da privučete ljude na svoj forum, i što ga ovde reklamirate, to je ok, niko nema ništa protiv! Reklama svake vrste, vezane za nautiku, je dobrodošla! Sitni trikovi, tipa, "pogledajte kako je bilo na regati... link na nautički.info..", i to je ok! Neko će reći da je malo napadno, ali je pristojno i simpatično.
Ali nemojte da pišete neistine o ovom forumu, već istaknite vrline svog foruma ( ako ih ima), a ne mane ovog ( ako ih ima).
Ružno je i mnogo vuče na politiku.

Kap, objasni mi šta ti u stvari želiš?!


malopre svratim na komsijski chat na http://plovidba.info/forum/  da im skrenem paznju da cenzura foruma nije dobra (postoji podforum koji se ne vidi ako niste clanovi, na tom delu foruma sam u stilu "peckanja" pitao kojoj sluzbi i po kom zakonu ce da prijave clanove policiji (to pise u njhovom kodeksu) i jos par stvari jer se podforum zove Nervirajte Admina, ujedno ustanovim da boduju clanove po lojalnosti pod "Ugledom Clana:" ok reko njihova stvar ...


postoji podforum koji se ne vidi ako niste clanovi
Svima si nam objasnio da "najzanimljivije" postove na Akinom forumu ne možemo da pročitamo dok se ne učlanimo! Ipak smo mi Srbi, pa tek onda ljudi, nema ništa zanimljivije od dobre svađe! :taunt:
Sad bi svi trebali da se učlanimo tamo i pročitamo "nečuvene" Akine kodekse i bodovanje članova?!! Ako je to cilj - reci !!!

Što se Akinog foruma tiče, neka nabroji 5 članova koji nisu sa Moje ladje!!! Verovatno ima jednog ili nijednog! A taj je zalutao! :dance:
Šta će ti ljudi tamo napisati, što već nisu ovde?! Nakon 20.000 poruka?!
Šta ima tamo novo da se pročita? Koliko sam video, sama struktura foruma, kao i 99% tema su prepisani odavde!

To što vas dvojica radite je

Totalna glupost!
Totalna glupost!
Totalna glupost!

Sada nam se obojica malo skinite s vrata i prepucavajte se lepo preko pp-a!
Il' se primirite, il' ću da vas banujem obojicu!!! Lepo Gremlin kaže!
7 dana za otrežnjenje!
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Forum je forumu vuk...
« Odgovor #6 poslato: 27, 08, 2009, 10:44:17 pre podne »
Kap, objasni mi šta ti u stvari želiš?!

da Aka ne pravi insinuacije da mi nesto branimo i da se izvini svim clanovima oba foruma... to bi bilo fer...

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Odg: Forum je forumu vuk...
« Odgovor #7 poslato: 27, 08, 2009, 10:55:57 pre podne »
Ti bi mogao, zarad dobre volje, prvi da učiniš isto.  :agree:
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže hallamiti

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 303
  • Pol: Muškarac
Odg: Forum je forumu vuk...
« Odgovor #8 poslato: 27, 08, 2009, 11:03:27 pre podne »
ne razum za sta da se on izvini: "znas Ako izvini sto si ti pravio insinuacije na racun www.mojaladja.com"  najbolje bi bilo da lepo oni to nastave na PP kao sto si i rekao Sale

ps. toliko od mene u ovoj temi

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Odg: Forum je forumu vuk...
« Odgovor #9 poslato: 27, 08, 2009, 11:10:31 pre podne »
ne razum za sta da se on izvini: "znas Ako izvini sto si ti pravio insinuacije na racun www.mojaladja.com"  najbolje bi bilo da lepo oni to nastave na PP kao sto si i rekao Sale

ps. toliko od mene u ovoj temi

Trebaju obojica da se izvine članovima oba foruma zato što nas smaraju sa ovim glupostima!

A to što će se i kako će se izviniti jedan drugome, to je već njihova stvar. Mislim da će se to , kao i obično, rešiti u kafani!
Lepo će se izljubiti, zaplakati i... :taunt: :taunt: :taunt:
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Forum je forumu vuk...
« Odgovor #10 poslato: 27, 08, 2009, 11:24:28 pre podne »
sale procitaj na glas
Aka [00:17]:   Nego, tužno je to što mojalađa neće da objavi ovu informaciju, a nominalno, bavi se razvojem druženja na vodi...

a sad procitaj

Aka [00:17]:   Nego, tužno je to što Sale NB neće da objavi ovu informaciju, a nominalno, bavi se razvojem druženja na vodi...

Aka [00:17]:   Nego, tužno je to što _____ UBACI CLANA sa _____]WWW.MOJALADJA.COM_____ neće da objavi ovu informaciju, a nominalno, bavi se razvojem druženja na vodi...

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Odg: Forum je forumu vuk...
« Odgovor #11 poslato: 27, 08, 2009, 11:51:33 pre podne »
Evo čitam: Nego, tužno je to što Sale NB neće da objavi ovu informaciju, a nominalno, bavi se razvojem Apatinske pivare..   :drinks: :taunt:

Nisu ovo novine, pa da objavljujemo bilo šta, već svako stavi ono šta ima da kaže ili pokaže i gotovo!
Akina greška, definitivno. Idi obesi ga sad zbog toga! :this: :wild:

Ako krenem da brojim greške i niske udarce u ovom vašem prepucavanju - šta misliš? Ko vodi?
Ko je koga bolje zaj...?  :diablo: :diablo: :diablo:

Da li ti je to bitno?! :sorry:
Aj' dosta je bilo, završavaj ovo.

"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže Gandalf

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Forum je forumu vuk...
« Odgovor #12 poslato: 27, 08, 2009, 12:30:20 posle podne »
Ja imam jedan amandman pa ako se usvoji. Zabraniti Kapetanu da postavlja avatare, prvo ono gore-dole levo-desno oci mi ko na zejtinu nemogu da citam bre postacu razrok  :shout:, a verujem i vecina clanova, a sad ubi ova belina oci ispadaju. Kap imaj milosti. Ajd sad lepo svi na vodu, voda nosi sve.
Kažiprst! Najstariji merni instrument.Meri brzinu,temperaturu, vlažnost, dubinu, širinu,visinu,
zapreminu, struju, napon, otpor, tvrdoću, gustinu, viskoznost, pH vrednost...

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Forum je forumu vuk...
« Odgovor #13 poslato: 27, 08, 2009, 13:54:13 posle podne »
u pravu su sale i zoki .. ni ja necu vise komentaristi...

odo na vodu ...

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Forum je forumu vuk...
« Odgovor #14 poslato: 27, 08, 2009, 15:35:31 posle podne »
prisutan sam na svim nautickim sajtovima pa cak i tamo gde sam izbacen... prisutan sam i na plovidba.info sto sa tehnicke strane (juce ti bacih PP sa problem sa hakerima)  ako treba nesto da se pripomogne sto sa "clanske" strane da dam savete o nekim stvarima koje smetaju...

clanove niko ne preuzima jer nisu nicije vlasnistvo...

tvoj post je divan i pun pozitivnih komentara  :good: ali ipak ostaje recenica...

Aka [00:17]:   Nego, tužno je to što mojalađa neće da objavi ovu informaciju, a nominalno, bavi se razvojem druženja na vodi...

za koju znas da nije tacna a opet si je izgovorio-"odkucao" u chat ...