E, ovako treba... > Oprema

Radio za camac

(1/3) > >>

duka_law:
Postovanje nauticari, da li znate gde bih u Srbiji, povoljno, mogao da nabavim radio za camac sa usb-om, onaj kruznog oblika...
U vecini domacih radnji je slab izbor i cene su oko 150eura..dok preko Aliexpressa i ebay za isporuku treba oko mesec-dva, ameni ce camac uskoro biti gotov, pa bih sto pre da ugradim...

Hvala jh

milan vlajkovic:


 hi
kupujem-prodajem.com/radio aparati.

poz.

Bakara:
milan vlajković, čovek-link  jh

Milane, vidiš da je čovek tražio i u Kini, a ti mu daješ link koji i ne radi, i koji bi trebao da vodi na grupu radio aparati na kupujem prodajem.... Ne vidim kako to može da mu pomogne.

@duka_law
Ajd postavi neku sliku toga sto trazis, malo je nejasno koji je to tip radia? Slika ce sigurno da pomogne, pa ti neko mozda kaze nesto odredjenije  114

steps:
nemoj me drzati za rec, ali mislim da sam pre neki dan video neki slican radio u novoj prodavnici Sipa (Una.me) , sada je preseljena pre aerodroma u Tivtu (pre kruznog toka). nemam pojma koji je model i koja cena, ali je radnja super opremljena....Mozda mogu da ti posalju.....
Pozdrav.. 114

milan vlajkovic:


link kupujem-prodajem radi,u odeljku auto oprema ima ono sto se trazi.otkucajte na guglu kupujem -prodajem pa ce se videti.
covek-link

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju