Autor Tema: popravka camca  (Pročitano 9491 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kr100ns

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 23
  • www.mojaladja.com
  • Marina: Krcedin
popravka camca
« poslato: 01, 07, 2016, 12:51:21 posle podne »
Pozdrav
Jel ima neko preporuku za majstora koji moze da mi zameni zrcalo na camcu i da li jos jednu rupicu na koritu sredi?
ja sam iz NS ali ne zelim da teram u neke servise i ne znam sta. Hocu coveka koji moze da izadje na teren i da mi to sredi...
A mozda i da mi ceo camac malo dotera  jh
Inace ceo camac je staklo-plastika  sajkaca

Van mreže Bakara

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1618
  • Pol: Muškarac
  • Brod tip: Riviera
  • Marina: Zemun
  • Veličina: 8.7m
Odg: popravka camca
« Odgovor #1 poslato: 01, 07, 2016, 22:33:50 posle podne »
Koji je to čamac, jel neki tipski ili možda neka samogradnja?
Svaki dan proveden na reci, ne racuna se u zivotni vek

Van mreže Kr100ns

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 23
  • www.mojaladja.com
  • Marina: Krcedin
Odg: popravka camca
« Odgovor #2 poslato: 04, 07, 2016, 09:29:34 pre podne »
Koji je to čamac, jel neki tipski ili možda neka samogradnja?
Mislim da je to neki Elanov camac (star kao i motor na njemu  6589 ) znaci neki pocetak '80-tih...

Van mreže Zoran T

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1362
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: popravka camca
« Odgovor #3 poslato: 04, 07, 2016, 12:57:29 posle podne »
Nije ti to drugar ni elan ni kvarnerplastika...
Kad ne mozes sa drugarima na Dunav ni more nije lose!

Van mreže Kr100ns

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 23
  • www.mojaladja.com
  • Marina: Krcedin
Odg: popravka camca
« Odgovor #4 poslato: 04, 07, 2016, 13:18:35 posle podne »
Hvala ti sto si me prosvetlio sa ovim potpuno beskorisnim informacijama.
Rekao sam da mislim da je neki Elan jer sam video neke modele koji su dosta slicni ovome, a kako ovaj nema nikakve papire onda ne mogu ni da znam zasigurno.
Da ne bih navodio ljude na pogresnu stranu zato sam i stavio slike.
A drugar ako nemas informaciju koja mi treba, molim te obidji mi post i hvala ti jos jednom thumbup  thumbup

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: popravka camca
« Odgovor #5 poslato: 04, 07, 2016, 16:20:43 posle podne »
ne razumem cemu takav stav?
Zoran ti je apsolutno razvejao sumlje da se ne radi o Elanu, cemu prebacivanje  no125

Van mreže Kr100ns

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 23
  • www.mojaladja.com
  • Marina: Krcedin
Odg: popravka camca
« Odgovor #6 poslato: 04, 07, 2016, 20:17:03 posle podne »
ne razumem cemu takav stav?
Zoran ti je apsolutno razvejao sumlje da se ne radi o Elanu, cemu prebacivanje  no125
Da li sama popravka camca i moje pitanje imaju ikakve veze sa proizvodjacem camca? Iskreno me ne interesuje da li je Elan ili ne znam koja marka. Nisam trebao da pisem da mislim da je Elan i to je to.
Izvinjavam se zbog mog stava ali i da vas majstori razvlace i samaraju sa nekim cenama vec dva meseca oko popravke motora i camca mozda bi i razumeli sto sam malo ishitreno odgovorio i reagovao na taj nacin. Izvinjavam se Zoranu jos jednom, ali ja zaista ne trazim ko je proizveo camac vec resenje kako da ga sredim...  sajkaca

Van mreže DuleN

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1555
  • www.mojaladja.com
    • AluNautika
  • Brod tip: AluNautika
  • Marina: Stari Slankamen
  • Veličina: 6.3 m
Odg: popravka camca
« Odgovor #7 poslato: 04, 07, 2016, 20:58:37 posle podne »
Vidim da imas zelju da sredis taj camac, pa bih ti ipak preporucio da to oteras kod nekog majstora u radionicu i da to zavrsis kako treba.
Raditi smolom na ulici ili napolju i nije bas neka varijanta, jer to je ipak materijal koji pri radovima ne trpi vlagu, prasinu,...
Zamena zrcala u opste nije naivan proces, pa je to otrebno uraditi kako valja, jer u protivnom si bacio pare i nisi dobio nista...
Sto se tice majstora ja ne volim nikoga da preporucujem, mada sam cuo sam da jedan  u St. Pazovi to radi OK - Marko 062 315 953,  pa mozes da mu se javis i popricas.

Van mreže Bucho

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 300
  • Pol: Muškarac
Odg: popravka camca
« Odgovor #8 poslato: 05, 07, 2016, 07:55:03 pre podne »
Sa takvim stavom tesko ces doci do zadovoljavajuceg odgovora.

Van mreže mladjo

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 235
  • www.mojaladja.com
    • princesse
  • Brod tip: Mikroplus
  • Marina: nema
  • Veličina: 5 metara
Odg: popravka camca
« Odgovor #9 poslato: 05, 07, 2016, 08:44:57 pre podne »
Sa takvim stavom tesko ces doci do zadovoljavajuceg odgovora.
Covek je potpuno u pravu.Zar treba neko da prilozi sve generalije plus horoskopski znak pada dobije odgovor na pitanje.Tako se ne pomaze ljudima.

Van mreže Kr100ns

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 23
  • www.mojaladja.com
  • Marina: Krcedin
Odg: popravka camca
« Odgovor #10 poslato: 05, 07, 2016, 09:21:08 pre podne »
Vidim da imas zelju da sredis taj camac, pa bih ti ipak preporucio da to oteras kod nekog majstora u radionicu i da to zavrsis kako treba.
Raditi smolom na ulici ili napolju i nije bas neka varijanta, jer to je ipak materijal koji pri radovima ne trpi vlagu, prasinu,...
Zamena zrcala u opste nije naivan proces, pa je to otrebno uraditi kako valja, jer u protivnom si bacio pare i nisi dobio nista...
Sto se tice majstora ja ne volim nikoga da preporucujem, mada sam cuo sam da jedan  u St. Pazovi to radi OK - Marko 062 315 953,  pa mozes da mu se javis i popricas.
Znam Mareta i ostavio sam mu elisu da mi malo sredi i dotera jer sam na vise strana cuo da radi jako dobro. Bio sam kod njega ali nisam skontao da radi i plastiku... Bas cu da ga okremen. Hvala ti puno

Van mreže Mornar u kanalu

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 260
  • www.mojaladja.com
    • Микротонер
  • Brod tip: Бродотехника
  • Veličina: 5,5x2,5
Odg: popravka camca
« Odgovor #11 poslato: 05, 07, 2016, 09:28:08 pre podne »
Ево још један прави лик  Чеда Барич 0601424553 .

Van mreže Kr100ns

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 23
  • www.mojaladja.com
  • Marina: Krcedin
Odg: popravka camca
« Odgovor #12 poslato: 05, 07, 2016, 09:29:00 pre podne »
Sa takvim stavom tesko ces doci do zadovoljavajuceg odgovora.
Covek je potpuno u pravu.Zar treba neko da prilozi sve generalije plus horoskopski znak pada dobije odgovor na pitanje.Tako se ne pomaze ljudima.
Ja i jesam skontao da je ovo forum za razmenu misljenja i informacija i zbog toga i postavim pitanje i posaljem slike da bude jasnije. I rekao sam vec trebao sam da iskuliram taj komentar i da ne obracam paznju ali jednostavno nisam mogao... A sada posto sam stekao ogromno znanje vezano za ovo (i pricao i prikupljao "ponude" od raznih "majstora')  ako nekoga nesto interesuje slobodno neka pita  jh jh jh
Milsim da bih mogao jedan kraci roman da napisem vezano za te neke uobicajene majstore za motore i sve, jer se evo patim sa ovim vec dva meseca...  stri
ali hvala Bogu nazire se kraj i mislim da cu za vikend da sprzim jedno 50 litara mesavine  a0335


Van mreže Kr100ns

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 23
  • www.mojaladja.com
  • Marina: Krcedin
Odg: popravka camca
« Odgovor #13 poslato: 05, 07, 2016, 09:33:05 pre podne »
Ево још један прави лик  Чеда Барич 0601424553 .
Hvala puno za info, ali sam upravo zavrsio sa jednim majstorom koji ce da mi ovo zrcalo (koje je u odlicnom stanju unutra i nije ni trulo ni nista) ojaca sa jednom prohromskom tablom od 2mm koju ce lepo da savije i da stavi preko ovog postojeceg i samo da ja "uveze" sa 4 srafa... Mislim da mi je to najbrze resenje da iskoristim sto vise lepog vremena, a ako bude bilo potrebe u oktobru-novembru kada ga izvadim opet na suvo onda cu detaljno da mu sve radim i da mu se posvetim... hvauWJRFKLADSHF hvauWJRFKLADSHF

Van mreže Bakara

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1618
  • Pol: Muškarac
  • Brod tip: Riviera
  • Marina: Zemun
  • Veličina: 8.7m
Odg: popravka camca
« Odgovor #14 poslato: 05, 07, 2016, 13:21:23 posle podne »
Tako i ja planiram ako nabavim jaci motor, cisto malo da ga ojacam jer ne znam zasigurno u kakvom je stanju. Jel ti se nekako manifestovao problem sa zrcalom, pa zato hoces da radis? Pitam jer i mene interesuje na sta da obratim paznju :)

@offtopic
@Kr100ns
Veruj mi, Zoran T sigurno nije mislio nista lose, i zna jako puno o camcima i brodogradnji, to je bila samo dobronamerna konstatacija ali nikako provokacija! U zdravlje! 114
Svaki dan proveden na reci, ne racuna se u zivotni vek