Autor Tema: BeoMarine  (Pročitano 6432 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BeoMarine

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 99
  • Pol: Muškarac
  • Miro
    • BeoMarine Nautička oprema
BeoMarine
« poslato: 04, 02, 2015, 16:25:42 posle podne »
Pozdrav, neki od vas nas sigurno poznaju a neki koji tek planiraju da ulaze u nautičke vode će nas upoznati. Veoma se radujemo što smo deo vašeg foruma i što imamo priliku da razmenjujemo iskustva.

Mi smo BeoMarine, firma sa najkompletnijom ponudom nautičke opreme za reke i jezera u Srbiji, naša lokacije je na Savi kod Gazele i možete nas posetiti kopnenim ili vodenim putem. Nudimo usluge veza, servisa, održavanja i rentiranja plovila. U sklopu našeg splava nalazi se maloprodajni objekat. Pozivamo vas da nas posetite jer mi obožavamo sve u vezi sa nautikom, a tako i naše klijenete jer nas povezuje zajednička strast.


U toku je veliki zimski popust 10 - 30%, a za predstojeću sezonu spremamo izvanredna iznenađenja. Redovno mesečno održavanje trupa plovila na vodi i izbegavanje skupih godišnjih anti algin tretmana. Pomoć na vodi. Svratite do nas i saznajte više o tome šta vas očekuje.

Ukoliko imate neka pitanja, sugestije ili kritike jedva čekamo da ih čujemo. :)
Beomarine nautička oprema, za više informacija marketing@beomarine.rs    www.beomarine.rs
011/312-15-52;  312-15-53

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: BeoMarine
« Odgovor #1 poslato: 04, 02, 2015, 20:28:41 posle podne »
prebacio sam vas u vas podforum :) odavno je otvoren ....

dajte slike, cene i slicno :)

Van mreže BeoMarine

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 99
  • Pol: Muškarac
  • Miro
    • BeoMarine Nautička oprema
Odg: BeoMarine
« Odgovor #2 poslato: 14, 02, 2015, 18:54:00 posle podne »
Hvala Kapetane, otvaramo novu temu na kojoj ćemo pisati o našoj novoj usluzi. Radujemo se što ćemo učestvovati na radu vašeg foruma. ;)
Beomarine nautička oprema, za više informacija marketing@beomarine.rs    www.beomarine.rs
011/312-15-52;  312-15-53