Autor Tema: Pocetnik  (Pročitano 4459 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MiletaStamat

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1825
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Cranchi Holiday
  • Marina: Nautički klub Zemun-Stari Šlep- Zemun
  • Veličina: 6 metara
Odg: Pocetnik
« Odgovor #15 poslato: 22, 06, 2016, 08:33:04 pre podne »
Dobro došao Marko na forum, takodje ti želim dobrodošlicu na reku kada kupiš čamac. Ako zaista voliš čamac i reku verujem da te neće ništa sprečiti da zaploviš. Idi redom. Prvo polozi za UMČ, pa sve ostalo. U medjuvremenu ovde na forumu dobićeš mnogo dobrih i praktičnih saveta. Ako ih se budeš pridržavao uz još malo prakse na reci uživaćeš u plovidbi.

Van mreže milegrcki

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 47
  • www.mojaladja.com
    • Fortuna
  • Brod tip: samogradnja
  • Marina: Novi Sad
  • Veličina: 10 m
Odg: Pocetnikmile grckimile@gmail.com
« Odgovor #16 poslato: 23, 06, 2016, 22:17:33 posle podne »
dobro došao Marko samo polako bez žurbe kada budeš kupovao čamac povedi nekog ko se razume svašta ima na tržištu ja sam novi član na forumu ali ceo radni vek proveo u ratnoj mornarici i ostao i dandanas na vodi pogledaj moje radove odmah ispod tebe na stigao sam pozdrav Mile

Van mreže markovici.ca

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 7
  • www.mojaladja.com
Odg: Pocetnik
« Odgovor #17 poslato: 23, 06, 2016, 23:52:43 posle podne »
Ne zurim ja, sve volim polako i temeljno da radim, pa tako i vezano za nautiku, kojom zelim da se bavim u budicnosti. Hvala na toploj dobrodoslici svima, svaki savet je dobrodosao i meni kao pocetniku veoma koristan. Posebno bi se zahvalio HIBINI-ju na zaista velikodusnoj ponudi, kako zena treba da mi se porodi pocetkom avgusta to mi kupovinu broda odlaze za najesen, tako da tek sledece sezone planiram da ga spustim u vodu, naravno ako dogodine bude stajala ponuda lako cemo se uz sumadijsko pragnje dogovoriti oko saradnje. Skripta bi mi znacila da polako krenem sa ucenjem za polaganje za UMC, kad budem resio koji brod cu uzeti, naravno da moram nekog povesto ko se razume u isti, ppsto sam ja totalni laik, Milegrcki, video sam vas rad, veoma lep brod. Jos jednom hvala svima na odgovorima, i naravno svaki novi savet ili predlog je dobrodosao. Pozz

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока


Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: Pocetnik
« Odgovor #18 poslato: 24, 06, 2016, 09:41:54 pre podne »
Dobro došao!  114
Ispuni godine životom, a ne život godinama.