Autor Tema: Kako srediti ovaj čamac?! Rđa, rđa i još rđe  (Pročitano 8714 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže tangabravo

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 361
  • www.mojaladja.com
    • tangacharlie
  • Brod tip: mikrotoner-sailfish
  • Marina: ispod prozora
  • Veličina: 18 stopa
Odg: Kako srediti ovaj čamac?! Rđa, rđa i još rđe
« Odgovor #15 poslato: 11, 12, 2017, 23:00:42 posle podne »
Ja sam koristio odavno anti rost i treba ga mazati i skidati sve dok pod njim ne ostane bela površina , e tada naneti zadnju ruku i ostaviti tako namazano i farbati preko toga . To sve lepo piše u uptstvu na flaši, a da hoće da grize ne bi pisalo da ostane pod farbom. Ja sam u firmi imao sodu kauističnu i njom sam skidao one baš zaražene površine samo što nju treba doooobro oprati razređivačem

Van mreže Akers

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 73
  • Pol: Muškarac
  • Pronacicemo put ili cemo ga sami stvoriti...
Odg: Kako srediti ovaj čamac?! Rđa, rđa i još rđe
« Odgovor #16 poslato: 13, 12, 2017, 18:03:17 posle podne »
Ja sam koristio odavno anti rost i treba ga mazati i skidati sve dok pod njim ne ostane bela površina , e tada naneti zadnju ruku i ostaviti tako namazano i farbati preko toga . To sve lepo piše u uptstvu na flaši, a da hoće da grize ne bi pisalo da ostane pod farbom. Ja sam u firmi imao sodu kauističnu i njom sam skidao one baš zaražene površine samo što nju treba doooobro oprati razređivačem
Antirost je za hobi upotrebu i sluzi za ograde ,kapije itd nema sanse da se nesto očisti Antirostom pa ofarba  i da bude kvalitetno prva promena vremena toplo hladno i boja otpada.
Antirost je strano telo koje ostaje izmedju lima i boje i nagriza i jedno i drugo.Plovni objekat se moze pripremiti na dva nacina
1.Peskarenje
2.Mehsnicko ciscenje

Sto se boja tice stvari stoje ovako
International paint
Hempel
SIGMA
Jotun
Ameron
Tikkurila
Sve ovo sto neko predlaze 3u1 4u1 Pitura itd to se hobi kategorija.
Akers doo
Prefesional paint

Peskarenje i Farbanje
Antikorozivna Zastita

Mob:0637519071
Mob:0637651257
Fix:022658849
Fax:022613403
email:lacalmd@yahoo.com