Autor Tema: U Trst po opremu  (Pročitano 12074 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BeoMarine

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 99
  • Pol: Muškarac
  • Miro
    • BeoMarine Nautička oprema
Odg: U Trst po opremu
« Odgovor #15 poslato: 10, 03, 2016, 15:31:14 posle podne »
Kapetane,
s obzirom da ste vec uzimali njihova odela onda ste upoznati o kvalitetu i cenama. Cena za suvo odelo je u Sandiline u prodaji 333 eur plus pdv sto iznosi kod nas okok 399 eur ali ukoliko ste zainteresovani javite nam jer smo mi odlucili zbog pocetka distribucije Sandilina i predstojeceg sajma nautike da dajemo odredjene popuste na svu njihovu kolekciju a isto ce biti izlozeno i na sajmu.
Beomarine nautička oprema, za više informacija marketing@beomarine.rs    www.beomarine.rs
011/312-15-52;  312-15-53

Van mreže KING

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 47
  • www.mojaladja.com
Odg: U Trst po opremu
« Odgovor #16 poslato: 11, 03, 2016, 15:40:24 posle podne »
To stvarno zvuci veoma dobro. Jos samo kada bi mi napisao na kojem podforumu mogu da se nadju te ponude, bio bih ti zahvalan.

Imas ljudi koji ti donose 15 posto nize od cena koje su u motomarini ako opremas plovilo.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: U Trst po opremu
« Odgovor #17 poslato: 12, 03, 2016, 01:18:53 pre podne »
Kapetane,
s obzirom da ste vec uzimali njihova odela onda ste upoznati o kvalitetu i cenama. Cena za suvo odelo je u Sandiline u prodaji 333 eur plus pdv sto iznosi kod nas okok 399 eur ali ukoliko ste zainteresovani javite nam jer smo mi odlucili zbog pocetka distribucije Sandilina i predstojeceg sajma nautike da dajemo odredjene popuste na svu njihovu kolekciju a isto ce biti izlozeno i na sajmu.

taman treba mi odelo za 180 cm :) pogledacu koje mu je staro pa cu dati oznake da se ne zeznemo oko visine odela/deteta
odlicno i za OptiPart

Van mreže BeoMarine

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 99
  • Pol: Muškarac
  • Miro
    • BeoMarine Nautička oprema
Odg: U Trst po opremu
« Odgovor #18 poslato: 14, 03, 2016, 11:00:05 pre podne »
Kapetane,
s obzirom da ste vec uzimali njihova odela onda ste upoznati o kvalitetu i cenama. Cena za suvo odelo je u Sandiline u prodaji 333 eur plus pdv sto iznosi kod nas okok 399 eur ali ukoliko ste zainteresovani javite nam jer smo mi odlucili zbog pocetka distribucije Sandilina i predstojeceg sajma nautike da dajemo odredjene popuste na svu njihovu kolekciju a isto ce biti izlozeno i na sajmu.

taman treba mi odelo za 180 cm :) pogledacu koje mu je staro pa cu dati oznake da se ne zeznemo oko visine odela/deteta
odlicno i za OptiPart

Kapetane, koliko dete ima godina? Visina 180 je za odrasle?

Beomarine nautička oprema, za više informacija marketing@beomarine.rs    www.beomarine.rs
011/312-15-52;  312-15-53

Van mreže Ljuba

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 752
  • Pol: Muškarac
Odg: U Trst po opremu
« Odgovor #19 poslato: 14, 03, 2016, 11:21:53 pre podne »
Ma to se on švercuje kao dete, misli da će tako da dobije popust  ha

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: U Trst po opremu
« Odgovor #20 poslato: 14, 03, 2016, 11:35:14 pre podne »
ja imam 196 cm :) klinac mi ima oko 160 cm ... velicina 180 je za decu sto se mene tice :D
Suva odela se UVEK za decu uzimaju 2-3 broja veca ... da se ne bi kupovala svake godine...
potvrdjujem velicinu cim se cujem sa trenerom

Jos jedno pitanje, da li imate i servis suvih odela ? Cera dobija bratovo odelo , ali bi valjalo promeniti kragnu
Ako nemate pokusajte da sa OBIM.rs napravite neku saradnju .. ja sam ih zvao obecali su da mogu da servisiraju ali da spremam one gumene carape i kragnu... taman da onda sa vama sve zavrsim da ne moram tamo vamo ...

Van mreže BeoMarine

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 99
  • Pol: Muškarac
  • Miro
    • BeoMarine Nautička oprema
Odg: U Trst po opremu
« Odgovor #21 poslato: 14, 03, 2016, 16:07:48 posle podne »
ja imam 196 cm :) klinac mi ima oko 160 cm ... velicina 180 je za decu sto se mene tice :D
Suva odela se UVEK za decu uzimaju 2-3 broja veca ... da se ne bi kupovala svake godine...
potvrdjujem velicinu cim se cujem sa trenerom

Jos jedno pitanje, da li imate i servis suvih odela ? Cera dobija bratovo odelo , ali bi valjalo promeniti kragnu
Ako nemate pokusajte da sa OBIM.rs napravite neku saradnju .. ja sam ih zvao obecali su da mogu da servisiraju ali da spremam one gumene carape i kragnu... taman da onda sa vama sve zavrsim da ne moram tamo vamo ...

Nije problem proverite sa trenerom pa nam javite. Mi cemo imati izlozeno na sajmu odelo u toj velicinii koja vam je potrebna ali bez obaveza sa vase strane da ga uzmete. Poslao sam Vam u prosloj poruci i velicine u prilogu.
Sto se tice servisa radimo samo servis Sandiline odela ali smo par puta slali kod njih i odela drugih proizvodjaca. Nisu bili bas odusevljeni ali su ipak izasli u susret tako da jedino da nam doneseti pa da ga posaljemo da se uradi.
Beomarine nautička oprema, za više informacija marketing@beomarine.rs    www.beomarine.rs
011/312-15-52;  312-15-53

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: U Trst po opremu
« Odgovor #22 poslato: 14, 03, 2016, 16:52:00 posle podne »
njihovo je odelo :)
ajd gledam da se organizujem

Van mreže Thalassoma

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 27
  • www.mojaladja.com
    • Malamoccia
  • Brod tip: GibSea
  • Marina: Sutorina
  • Veličina: 7,2
Odg: U Trst po opremu
« Odgovor #23 poslato: 03, 06, 2016, 09:48:41 pre podne »
Ne znam da li je to vec neko pisao ali ima zaista dobra radnja u Trstu - MotoMarine
tj. http://www.motomarine.it/
Zaista je ogroman izbor i cenu se veoma pristojne. Kupovao sam tamo neke sitnice i
ljudi su predusretljivi i vecina govori "nas" jezik.


Postovani,
Ne znam da li ste upoznati ali mi u firmi BeoMarine (www.beomarine.rs) drzimo ceo program firme Motomarine i Trema a od ove godine smo postali i generalni distributeri Plastimo (http://www.plastimo.com/en/) nauticke opreme . Sve cene u maloprodaji su identicne kao i cene u Motomarini u Italiji sa sve porezom. Po pitanju oduzimanja poreza mozete i ovde oduzeti kao odbitnu stavku ukoliko kupujete preko vase firme.  Sve sto trenutno nemamo na stanju moze se poruciti i  stize ponedeljkom.
Takodje smo postali i generalni distributeri jedrilicarskog programa firme Sandiline ( http://catalog.sandiline.com/en/) i Sprenger (http://bootsport.sprenger.de/?___store=bootssport_english)  kao i poznate firme za ronilackku opremu Cressi (http://www.cressi-sub.com).

Nije toliko bitno ali me zanima, pa ako moze pojasnjenje. Naime, skoro sam bio u MOTOMARINE u Trstu (nedaleko od svetionika) i pitao sam ih za njihovog predstavnika u Beogradu tj. Vas ali oni nista ne znaju o tome.
Kako to komentarisete?

Van mreže Bakara

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1618
  • Pol: Muškarac
  • Brod tip: Riviera
  • Marina: Zemun
  • Veličina: 8.7m
Odg: U Trst po opremu
« Odgovor #24 poslato: 03, 06, 2016, 10:51:44 pre podne »
Koliko ja vidim, nisu ljudi nigde napisali da su njihovi predstavnici, vec samo drze njihov program  114
Svaki dan proveden na reci, ne racuna se u zivotni vek

Van mreže Thalassoma

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 27
  • www.mojaladja.com
    • Malamoccia
  • Brod tip: GibSea
  • Marina: Sutorina
  • Veličina: 7,2
Odg: U Trst po opremu
« Odgovor #25 poslato: 03, 06, 2016, 14:11:40 posle podne »
Koliko ja vidim, nisu ljudi nigde napisali da su njihovi predstavnici, vec samo drze njihov program  114
Da.... Ja sam to ocigledno pogresno razumeo. Nebitno.
Vazno je da neko ima da pruza takvu vrstu usluge i da to nije mnogo skuplje nego na samom "izvoru".

Van mreže Bakara

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1618
  • Pol: Muškarac
  • Brod tip: Riviera
  • Marina: Zemun
  • Veličina: 8.7m
Odg: U Trst po opremu
« Odgovor #26 poslato: 03, 06, 2016, 14:34:57 posle podne »
Da, posetio sam ih na sajmu i imaju stvarno svasta  thumbup
Svaki dan proveden na reci, ne racuna se u zivotni vek

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: U Trst po opremu
« Odgovor #27 poslato: 03, 06, 2016, 17:24:06 posle podne »
ja moram priznati da sam zaobisao par zadnjuih puta svercere i robu kupio u BeoMarine.. nesto sitno visa cena , ali nema cimanja cekanja i slicno...