Ribolov > Zakoni i Propisi u vezi ribolova

Haos na vodi

<< < (2/3) > >>

deda:
http://www.youtube.com/watch?v=L7v8nvtX02o&feature=youtu.be

maverick:
Nazalost nista novo u nasem okruzenju, Slavonija je u slucnoj situaciji, ribolovna zajednica u stecaju...samo kod nas smije voda bez koncesionara biti 90 dana, pa kad nije rijeseno ni u tom vremenu onda inspektor zabranio pecanje na Dunavu...kaos da ne moze gore...ovo malo udruga je pokradeno i popijeno od lokalnih seljobera koji su ih vodili....Na da nas hoce doci i kupiti neki Arapin pa sam da te supke skine s vlasti i istera iz tih fotelja s onim debelim guzicama...

srdjan72:
Koji god da je razlog priroda i mi sa njom trpimo.Licno verujem u URS.I vreme je bilo da se krene u odbranu.Ako treba i rat.  4587

poljo:

--- Citat: srdjan72  13, 02, 2016, 20:59:24 posle podne ---Koji god da je razlog priroda i mi sa njom trpimo.Licno verujem u URS.I vreme je bilo da se krene u odbranu.Ako treba i rat.  4587

--- Kraj citata ---

HAHAHAHAHA, e ako se sad ne isprepadaju nakon ove prijetnje ratom sa ribolovcima ....

Kapetan:

--- Citat: srdjan72  13, 02, 2016, 20:59:24 posle podne ---Koji god da je razlog priroda i mi sa njom trpimo.Licno verujem u URS.I vreme je bilo da se krene u odbranu.Ako treba i rat.  4587

--- Kraj citata ---

sta je URS ?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju