Autor Tema: Vaše mišljenje o ovom brodiću Pilotina b  (Pročitano 3071 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže milanns

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 98
  • Pol: Muškarac
Vaše mišljenje o ovom brodiću Pilotina b
« poslato: 27, 01, 2016, 18:15:55 posle podne »
http://www.kupujemprodajem.com/brod-pilotina-B-29121314-oglas.htm?filter_id=410                                                                                   Poz svima.Zanimame  jel neko zna nesto o ovom brodicu tipa koje proizvodjac,kvalitet,brzina,koji je motor optimalan,prednosti i mane i kako vam se cena cini.

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Vaše mišljenje o ovom brodiću Pilotina b
« Odgovor #1 poslato: 27, 01, 2016, 18:22:03 posle podne »
Лепо изгледа.

Van mreže KING

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 47
  • www.mojaladja.com
Odg: Vaše mišljenje o ovom brodiću Pilotina b
« Odgovor #2 poslato: 27, 01, 2016, 19:03:29 posle podne »
Proizvodio je pokojni Vlada iz Begeca. Sada je kalup otkupio i lije u kitu Antun iz Knicanina. Cena u kitu je 5000 eura.  Camac je neverovatno stabilan , plovan. Tu pilotinu pogoni honda 8ks i ide negde od 8-12km/cas. Ja sam imao istu model  i vozio sam je sa 25ks/ teretno i isao sam negde oko 20 km/sat. Cena po meni smesna, ako u kiti kosta 5000 eura ti  dobijas za 300 eura uradjenu izolaciju, instalaciju, enterijer  kompletano sve odradjeno  i prikolicu . Slucajno znam da covek pravi katamaran pa je cenu spustio dibidus.

Nadam se da sam pomogao

Van mreže milanns

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 98
  • Pol: Muškarac
Odg: Vaše mišljenje o ovom brodiću Pilotina b
« Odgovor #3 poslato: 27, 01, 2016, 22:29:59 posle podne »
Pitanje za Kinga.Bio sam  da vidim taj brodic i usput mi kaze covek koji radi u marini da ima jos jedan takav brodic   i da je to tvoj stari brodic.E sad kazi mi zasto si ga nazad produzavao i sta si sa tim dobio.Produzenje si ti radio licno ili neka firma jer deluje dosta profesionalno uradjeno.Brzina 8-12 to je uzvodno na Tisi ili na Dunavu.

Van mreže KING

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 47
  • www.mojaladja.com
Odg: Vaše mišljenje o ovom brodiću Pilotina b
« Odgovor #4 poslato: 28, 01, 2016, 16:12:22 posle podne »
Jeste to je moj stari brodic.   Uzvodno Dunavom od 8-10 km Nizvodno od 10-12 km. To je orejentaciono jer smo zajedno ove godine isli do Srebrenog jezera. Islo je nas par drugara pa sam ih redovno cekao ali to je neka brzina kojom smo se kretali. Mozda moze i brza ali sumljam. Ja sam sa mojom pilotinom i 25 yamahom teretnom na Tisi najvise izmerio 19 km/sat. Ja sam moju produzio sa orginalnim kalupima. To mi je uradio majstor Antun iz Knicanina kod koga su sada kalupi . Tada mi je naplatio  600 eura za plasticni deo. metalnu konstrukciju od cevi sam sam uradio. Dobio sam na brzini , veci prostor odakle pecam kada je lepo vreme, boksove za gorivo. kada podignem motor , cizma ne streci van gabarita i kreteni koji neznaju da voze camac nemogu da mi odvale motor.
ojacao sam i nosac motora jer 25 teretna je teska preko 90kg.

Moju pilotinu sam ja prodao coveku koji nikada nije imao ni camac a usto nikada nije zabacio ni udicu, Imao oko 3 godine kao sam mu prodao
nikada se nije ni provozao sa njom . Juce mi je javio da bi i on prodao ali to je mnogo vise novaca.

Van mreže milanns

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 98
  • Pol: Muškarac
Odg: Vaše mišljenje o ovom brodiću Pilotina b
« Odgovor #5 poslato: 28, 01, 2016, 16:29:06 posle podne »
King jel znas koliko para trazi covek i jel prodaje sa motorom ili bez, i ako moze kontakt od vlasnika.

Van mreže KING

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 47
  • www.mojaladja.com
Odg: Vaše mišljenje o ovom brodiću Pilotina b
« Odgovor #6 poslato: 29, 01, 2016, 16:03:44 posle podne »
Sadasnji vlasnik se zove Dragan 060 5323-535 ili 063-532-353   ne verujem da moze bez motora . Taj motor vredi jer ja sam ga kupio novog  i nema vise od 20 sati rada.

Van mreže milanns

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 98
  • Pol: Muškarac
Odg: Vaše mišljenje o ovom brodiću Pilotina b
« Odgovor #7 poslato: 29, 01, 2016, 16:07:36 posle podne »
OK i hvala puno na informacijama.