Nautika opšta... > Turističke reportaže

Koji smo mi buržuji

<< < (2/2)

LSI:

--- Citat: sceka  06, 12, 2015, 22:52:50 posle podne ---Moracu da im trazim neku satsifakciju  jh posle vise pokusaja shvatio sam da sam usao u kadar (4:37 - doduse traje manje od sekunde pa je zato bilo vise pokusaja zaustavljanja spota)  k5

Doduse tek sam sad shvatio koliko mi je prljav (od ptica) krov tende  kuku

--- Kraj citata ---

Не вреди, Шћеко.
Наћи ће се већ неко ко ће рећи: "Каква држава, такав и чамац".

Али и таква, много нам је лепа ова наша Србија. Чиме ли смо је заслужили? Или нам је таква од предака остављена али је ми више нисмо достојни?

Па ипак, не могу да се не надам - доћи ће једном нека времена кад ћемо научити да ценимо то што имамо  и ко смо. Научићемо да чувамо то што имамо и тада ћемо почети да живимо онако како би требало, пристојно, одговорно у једној лепо уређеној и организованој држави, коју ћемо поштовати, прво ми, па после и други.

Kapetan:
ma nema nista lepse od moje govnare....

mesechar:
KOJI BRE BURZUJI...na Dunavu kodNovog Sada curi jedan vikend plava drugi crvena kanalizacija na backom kanalu potrovana riba kapitalni primerci isplivali za vikend i jos ih prodaju po Novosadskim pijacama ..jutros drustvo za zastitu i proucavanje ptica saopstilo da su na njivama oko Bosutskih suma pronadjeni lesevi orlova belorepana koje su strogo zasticene ptice normalno nadjeni su i gomile mrtvih otrovanih fazana najverovatnije od pesticida....dalje vest govori da krivolovci ubiju godisnje oko 175000 ptica...sta se bre palite srbija ce imati na granici sa madjarskom atomsku centralu..ma mi smo na odlicnom putu da postanemo ekoloska katastrofa zagadjeni zatrovani ozraceni i smrdljivi..
sta bre obicna rekama ..pa likovi sad od ovih gabora sto arlauchu po pinku naprave ribetine kad malo izmiksuju i snime iz razlicitih uglova sta je problem snimiti romanticnu i cistu verziju srbije...sve manje toga ima i sve je teze doci ..bar mi ko nauticari znamo kakvo je stanje reka obala ...

Kapetan:

--- Citat: mesechar  07, 12, 2015, 13:37:04 posle podne ---KOJI BRE BURZUJI...na Dunavu kodNovog Sada curi jedan vikend plava drugi crvena kanalizacija na backom kanalu potrovana riba kapitalni primerci isplivali za vikend i jos ih prodaju po Novosadskim pijacama ..jutros drustvo za zastitu i proucavanje ptica saopstilo da su na njivama oko Bosutskih suma pronadjeni lesevi orlova belorepana koje su strogo zasticene ptice normalno nadjeni su i gomile mrtvih otrovanih fazana najverovatnije od pesticida....dalje vest govori da krivolovci ubiju godisnje oko 175000 ptica...sta se bre palite srbija ce imati na granici sa madjarskom atomsku centralu..ma mi smo na odlicnom putu da postanemo ekoloska katastrofa zagadjeni zatrovani ozraceni i smrdljivi..
sta bre obicna rekama ..pa likovi sad od ovih gabora sto arlauchu po pinku naprave ribetine kad malo izmiksuju i snime iz razlicitih uglova sta je problem snimiti romanticnu i cistu verziju srbije...sve manje toga ima i sve je teze doci ..bar mi ko nauticari znamo kakvo je stanje reka obala ...

--- Kraj citata ---

ja lepo kazem moja govnara je najlepsa... nema ekoloskih incidenata u zadnjih 15 godina... sto je potrovano potrovano je... sada mir i tisina..

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju