Autor Tema: dunas i yamaha 28ks  (Pročitano 1424 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže lionking

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 12
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: dunas i elan gt901
dunas i yamaha 28ks
« poslato: 02, 11, 2015, 11:27:12 pre podne »
Dunas '98-o godiste, po porudzbini ojacan prilikom izrade , u dobrom stanju
-pre 2 godine komplet menjano i ojacano zrcalo, ubvacena nova daska i presvuceno novom plastikom tako da sad drzi 30/40ks (placeno 180e)
- zimus pravljena komplet nova paluba (box) od plastike i ceo camac prefarban iznutra (placeno 200e)
-za palubu postoje sundjeri od marine eko koze (placeni samo oni 180e) 
-poseduje i bimini sklopivu pvc tendu koja se ne vidi na slikama, ali takva kosta preko 150e
- camac ofarban pocetkom ove sezone hempel anti-alginom, od ostecenja jedino ima na par egija na patosu manje pukotine uz spoljne krajeve, ali je to normalno od uvijanja i talasa, i spolja ogrebotine od parkiranja, korito nigde nikad buseno i krpljeno 
-registrovan na tomos 4 bio pre 3 sezone, znaci ima sve uredne papire

cena samo za camac (uz sundjere za palubu, tendu i ova 2 zvucnika na slici koja se vide) 1100e

 

motor yamaha 28ks, u perfektnom stanju, pali na pola kanapa, posle nedelju dana stojanja upali iz 2. , za 4 sezone ni jednom me nije ostavila, donesena iz svajcarske, kod mene vozena iskljucivo sa kvalitetnim yamaha ili motul uljem, konzervirana svake zime, menjano ulje u peti svake sezone, znaci odrzavan motor i pazen, koji sluzi ekstra iako malo stariji, nema papire

cena samo motora 500e

 

komplet 1500e

-moze i prikolica pravljena od debelih profila, nosi dosta , nema papire ni atest ni nista, ali moze za izvlacenje i spustanje iz vode i nosenje negde van puta da se koristi za jos 100e

 

ja sam kupio gliser, pa mi je ovaj camac visak, zato se prodaje, bice na vodi jos neko vreme pa ko hoce moze da dodje da pogleda i proba

 

https: //www. youtube. com/watch? v=Jb9kT6-jpvA mozete ovde pogledati kako izgleda u voznji

imate slike na https://www.kupujemprodajem.com/dunas-i-yamaha-28-26968738-oglas.htm?filter_id=