Autor Tema: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE  (Pročitano 49821 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže maverick

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1271
  • www.mojaladja.com
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #90 poslato: 24, 11, 2015, 19:19:03 posle podne »
Nisam uspio ni da sve procitam ali sve mi se cini da ovog opet nema  lol do Bozica sam stalno po terenu i nikako nemogu doci na nekakv skup u tom intervalu ali  evo posto poznam zanikija osbno zamolicu ga da plati janje a ja cu poslati novce njemu pa da se malo bar pocastite dok se ova budala opet ne vrati  lol

Van mreže DuleN

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1555
  • www.mojaladja.com
    • AluNautika
  • Brod tip: AluNautika
  • Marina: Stari Slankamen
  • Veličina: 6.3 m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #91 poslato: 24, 11, 2015, 19:28:03 posle podne »
Mislim da je nepotrebno dizati tenziju, jer Laki nije zloban covek, vec jedan jako pozitivan i dobar lik. Ne verujem da bi zeleo bilo koga da uvredi, pa zato molim Hogara da primi njegovo izvinjenje, jer se ocito radi o nesporazumu...
Sto se tice organizacije, necu se mesati Lazi, jer verujem u njegove organizacione sposobnosti, finansijski cu sve pomoci maksimalno i pokusacu nesto da donesem "iz domace radionice", ako mi ostane minimum slobodnog vremena do subote ...

Van mreže mossi

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3179
  • Pol: Muškarac
  • Somborac
    • VARALICA II - AP323A
    • APATIN-Kampovanje-Pecanje-Plovidba
  • Brod tip: Pecaroški alu
  • Marina: Apatin
  • Veličina: 5.5m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #92 poslato: 24, 11, 2015, 19:46:31 posle podne »
Ne bih voleo da budem drveni advokat nikome, pogotovo ne mavericku. Jer svako se ponaša kako želi i ume.
Voleo bih da ova organizacija prodje kako je LSI zamislio jer na žalost ni ja se ne uklapam u ove "zimske" uslove druženja.
A opet voleo bih da ekipa koja ima mogućnosti dodje jedared do Tikvare kad je povoljan vodostaj i neko "letnje" vreme 15+ C

Maverick ako želi neka plati kad je već rekao, ali više bih voleo da to jagnje pojedemo sledeće godine lagano polako uz okretanje ražnja, svi zajedno.  ok


 114  hi

Van mreže sale.m79

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 926
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Gasa
  • Brod tip: Apic
  • Marina: Smederevo
  • Veličina: 10m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #93 poslato: 24, 11, 2015, 19:54:02 posle podne »
Bravo Mosi svaka ti dala

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #94 poslato: 24, 11, 2015, 20:09:07 posle podne »
Onda cemo sad LSIevo jagnje, a na leto mavrikovo !

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk


Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #95 poslato: 24, 11, 2015, 20:44:17 posle podne »
A Hogara da okrenemo na prolece? Samo da ne saznaju kinezi... 357

Van mreže maverick

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1271
  • www.mojaladja.com
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #96 poslato: 24, 11, 2015, 21:58:46 posle podne »
Internet je jedna velika iluzija i ne poznam anastaziju...pa onda malo kenjamo svi...ali da ide na zivce ide a sigurno kao i svi ima dosta dobrih strana koje izgleda jako tesko pokazuje...sto se tice janjeta...moze i sad moze i drugi put..pa da se bar upoznamo...kako vam god bude zgodno  thumbup

Van mreže zankiki

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3276
  • Pol: Muškarac
  • Dunav oko Novog Sada
    • Marissa
  • Brod tip: Pasaat 735
  • Marina: Plavi Dunavac, Novi Sad
  • Veličina: 8.65
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #97 poslato: 25, 11, 2015, 08:11:34 pre podne »
Meni je pomalo bilo žao što je ispalo da pritiskam mavericka za to, ali je sve bilo šala i drugarska zaje*ancija, bar sa moje strane, a tako bi svi trebalo da posmatramo stvari pa ne bi bilo ovakvih situacija kao sa Hogarom od pre neki dan...

Takođe sam za to da ovo prođe u organizaciji LSI-ja (naravno, svi koji želimo ćemo da učestvujemo), a na proleće ćemo negde da vrtimo jagu lagano... Nije red da to odradimo bez glavnog organizatora  sajkaca

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #98 poslato: 25, 11, 2015, 08:43:59 pre podne »
Meni je pomalo bilo žao što je ispalo da pritiskam mavericka za to, ali je sve bilo šala i drugarska zaje*ancija, bar sa moje strane, a tako bi svi trebalo da posmatramo stvari pa ne bi bilo ovakvih situacija kao sa Hogarom od pre neki dan...

Takođe sam za to da ovo prođe u organizaciji LSI-ja (naravno, svi koji želimo ćemo da učestvujemo), a na proleće ćemo negde da vrtimo jagu lagano... Nije red da to odradimo bez glavnog organizatora  sajkaca


Потпуно се слажем, а то сам и рекао на самом почетку, да нема смисла очекивати да наш пријатељ Маверик, "с оне стране црте" долази код нас и организује било шта. Он може да дође, ако стигне, буде наш гост и дружи с нама, а организоваћемо ми.

Мислим да нико од нас и није озбиљно очекивао да Маверик или било ко части зато што је неком забрањено да пише по форуму. Ово треба да буде прилика да се видимо ми који имамо жељу и времена  за дружење. Ја ћу вечерас, на бази броја сигурних поручити прасе, а сигуран сам да ће бити довољно и за све остале који се не пријаве до вечерас, а појаве се у суботу. Сви су добродошли!

Van mreže sale.m79

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 926
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Gasa
  • Brod tip: Apic
  • Marina: Smederevo
  • Veličina: 10m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #99 poslato: 25, 11, 2015, 12:08:00 posle podne »
Imao sam zelju da se druzim sa vama ali sam odustao.Vidim da smo svi ili velika vecina otisli gde ne treba i donosimo odluke koje ni malo nisu ni korektne ni pravedne.
Kad jr rec o Miljanu nazovi drkadziju sa foruma ja sam sa njim Zicom i do Kostance sa Kapetanom jer on nije smeo preko Crnog mora proveo vise od mesec dana na brodu i mogu da vam kazem da je pozoriste u kuci bilo obdaniste za atmosveru na brodu.Oni su mi ostali prijatelji do groba.I sutra bih sa njima poso na kraj sveta naravno bez Kapetana.
Mnogi na forumu su skloni da komenterisu neke stvari koje ne poznaju i da bez potrebe vatriraju.                             
Predlazem vam da malo ohladite glave.Pozdrav i lepo se provedite. alknvajherij i cheers

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #100 poslato: 25, 11, 2015, 12:10:35 posle podne »
Kapetan te ceka na kraj sveta sa vinom ! :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk


Van mreže zica

  • Veliki dugodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 468
  • Pol: Muškarac
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #101 poslato: 25, 11, 2015, 13:30:24 posle podne »
Imao sam zelju da se druzim sa vama ali sam odustao.Vidim da smo svi ili velika vecina otisli gde ne treba i donosimo odluke koje ni malo nisu ni korektne ni pravedne.
Kad jr rec o Miljanu nazovi drkadziju sa foruma ja sam sa njim Zicom i do Kostance sa Kapetanom jer on nije smeo preko Crnog mora proveo vise od mesec dana na brodu i mogu da vam kazem da je pozoriste u kuci bilo obdaniste za atmosveru na brodu.Oni su mi ostali prijatelji do groba.I sutra bih sa njima poso na kraj sveta naravno bez Kapetana.
Mnogi na forumu su skloni da komenterisu neke stvari koje ne poznaju i da bez potrebe vatriraju.                             
Predlazem vam da malo ohladite glave.Pozdrav i lepo se provedite. alknvajherij i cheers

Pozdrav svima Sale je u pravu ali za Nikolu nije i stvarno je šteta što nije išao do kraj jer Sale je svaki dan pričao o Nikoli tako da je i on sa nama putovao svo vreme. Miljan kao i svi mi imamo svoje bubice ali ja bih smeo da sa njim pustim da ide imoja unuka od 6g jer je on je bio pravi kapetan veoma odgovoran i od njega se može dosta toga naučiti (kao i od Janeza koga su mnogi dosta povredili što smatram da nije ok).Budimo drugari poštujmo jedni druge da bi i nas poštovali .

Van mreže zica

  • Veliki dugodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 468
  • Pol: Muškarac
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #102 poslato: 25, 11, 2015, 13:33:53 posle podne »
Kapetan te ceka na kraj sveta sa vinom ! :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Niđo on se kune u tebe on te obožava ti si njegov idol. alknvajherij

Van mreže DuleN

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1555
  • www.mojaladja.com
    • AluNautika
  • Brod tip: AluNautika
  • Marina: Stari Slankamen
  • Veličina: 6.3 m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #103 poslato: 25, 11, 2015, 13:37:07 posle podne »
Imao sam zelju da se druzim sa vama ali sam odustao.Vidim da smo svi ili velika vecina otisli gde ne treba i donosimo odluke koje ni malo nisu ni korektne ni pravedne.
Kad jr rec o Miljanu nazovi drkadziju sa foruma ja sam sa njim Zicom i do Kostance sa Kapetanom jer on nije smeo preko Crnog mora proveo vise od mesec dana na brodu i mogu da vam kazem da je pozoriste u kuci bilo obdaniste za atmosveru na brodu.Oni su mi ostali prijatelji do groba.I sutra bih sa njima poso na kraj sveta naravno bez Kapetana.
Mnogi na forumu su skloni da komenterisu neke stvari koje ne poznaju i da bez potrebe vatriraju.                             
Predlazem vam da malo ohladite glave.Pozdrav i lepo se provedite. alknvajherij i cheers

Ja bih ovde da nesto bude vrlo jasno stavljeno do zanja, jer ja sam tako shvatio ideju ovog skupa i ako to nije tako ja prvi od skupljanja odustajem:

Na ovoj temi Laza je predlozio da se napravi jedno druzenje u subotu, uz prase i pice, KOJE U OPSTE NEMA VEZE SA POCETKOM OVE TEME, to jest proslavom sto je neko izbacen sa ovog foruma ( ne znam zasto ovo oko nove ideje za skupljanje nije odvojeno u novu temu !?) !!!! Prihvatio sam to i spreman sam da maksimalno pomognem, ako sam pravilno shvatio ovo druzenje !!!

U protivnom slucaju, to jest ako ja ovo okupljanje nisam pravilno shvatio - ja se necu ni pojaviti !!!

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #104 poslato: 25, 11, 2015, 20:59:21 posle podne »
Дуле, не брини. Биће свега доста. Нико кући неће отићи гладан.
Као што рекох, само нека дођу сви који могу.