Autor Tema: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE  (Pročitano 49827 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže stvlada

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 841
  • Pol: Muškarac
  • www.zavarivanje-stanimirovic.rs
  • Brod tip: sunbird corsair 198
  • Marina: ajk
  • Veličina: 6m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #105 poslato: 25, 11, 2015, 21:13:11 posle podne »
   Sa ovog foruma su otisli ili oterani ljudi koji imaju najvise preplovljenih kilometara nautickih ili nekih drugih milja,samim tim oni su i najiskusniji sto se tice nautike.Od njih je moglo dosta toga da se nauci i dobije i vise nego koristan savet.Ovo pricam iz licnog iskustva,kad god sam pitao uvek je savet bio na mestu a pomoc od njih meni je ogromna.To su Janez,Dule,Miljan,a ima ih jos dosta koji su jednostavno izgubili volju da pisu ovde,stariji clanovi ce se setiti da ne imenujem ponaosob.

   Licno nemam nista protiv cika Laze,organizatora ovog skupa,on se u svakoj temi javlja sa komentarom koji je nasao negde na netu.Savetuje nas covek koji je 2 puta otplovio od Slankamena do Tise i bezbroj puta pokusao da plovi negde....

   Zelim Vam lepo druzenje i proslavu oteranih najiskusnijih clanova foruma,taman objedinite za svu trojicu gore navadenu.

Van mreže DuleN

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1555
  • www.mojaladja.com
    • AluNautika
  • Brod tip: AluNautika
  • Marina: Stari Slankamen
  • Veličina: 6.3 m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #106 poslato: 25, 11, 2015, 21:31:53 posle podne »
stvlado i svi ostali koji pisu o nekim stvarima koje su meni nepoznate a i ne zelim da ih znam,
Ja sam se ovde javio da pomognem u konkretnom slucaju, da se malo sedne, popije pojede... Sve jedno mi je ko je kolko kilometara preplovio, ko je koga zajebo, ko se skim posvadjao...
Bez obzira sto sa ovog foruma licno poznajem par ljudi, svi koji dodju - dobro dosli. Bice pocasceni koliko su nam mogucnosti. Ko ostane zadovoljan - ok, kome se ne svidja neka vise ne dolazi...
Ne razumem sto na ovom forumu svaka inicijativa, makar bila i bez ikakve zadnje namere, treba da bude upljuvana, proglasena za nesto sto u  opste nije,....
Ma nema veze...
Sto se mene tice, na ovo druzenje je dobro dosao i banovani clan, zbog koga je i pokrenuta ova tema, jer nije vrlina pamtiti, nego oprostavati...

Van mreže mesechar

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1206
  • Pol: Muškarac
  • sledece godine u ovo doba bicemo milioneri
  • Marina: Savska Oaza
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #107 poslato: 25, 11, 2015, 21:41:59 posle podne »
eto ti sad ...slavi se uspesno rasterivanje zabludelog sina Miljana  a nema se pojma ko je koga ...i ne interesuje ...bome bilo bi dobro to malo analizirati...ako me razumete.. Vlada samo skrece paznju na pojavu partiskog najurivanja.
nikad kravata nikad stalni posao

Van mreže stvlada

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 841
  • Pol: Muškarac
  • www.zavarivanje-stanimirovic.rs
  • Brod tip: sunbird corsair 198
  • Marina: ajk
  • Veličina: 6m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #108 poslato: 25, 11, 2015, 21:43:21 posle podne »
   Dule N,ti verovatno ovo radis sa dobrom namerom raspitaj se ako imas kod nekog ko je nepristrasan sta je bilo ranije,jer da znas mozda ne bi bilo ovako kako je. Meni je to likovanje i proslava oteranog jos jednog clana foruma,jedino sto se za prethodno oterane nije pravila proslava.Uostalom i sama tema ima takav naslov i koji je povod okupljanja.

   Zato sam i napisao prethodni komentar.

Van mreže stvlada

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 841
  • Pol: Muškarac
  • www.zavarivanje-stanimirovic.rs
  • Brod tip: sunbird corsair 198
  • Marina: ajk
  • Veličina: 6m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #109 poslato: 25, 11, 2015, 21:53:43 posle podne »
   Da je bilo druzenja,bilo je,samo su povodi bili mnoooggoo lepsi

http://www.mojaladja.com/forum/index.php/topic,8014.75.html

Van mreže DuleN

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1555
  • www.mojaladja.com
    • AluNautika
  • Brod tip: AluNautika
  • Marina: Stari Slankamen
  • Veličina: 6.3 m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #110 poslato: 25, 11, 2015, 21:56:14 posle podne »
Stvlado,
Niti imam zelju, niti cu se raspitiita koje ko, ko je koga, ko je sta.... Posteno da ti kazem, dosta mi je u mom poslu raspitivanja pa ne moram to da radim i u necemu sto mi je hobi, a i zabole me ko je kolko kilometara preplovio, ko je koga zajebo, ko kome sta duguje....
Finansiracu delimicno ovo druzenje, jer jos uvek verujem da se mozemo druziti, bez obzira na iskustvo, predjene kilometre, plovila koje posedujemo,  itd.... Ovo kazem sa naj cistijom namerom, nista vise...
mesecar,
Mislim da sam moje rezone objasnio u gornjem tekstu. Sve ostalo me ne interesuje...
Lazu licno poznajem, druzimo se u marini SS i tvrdim da je to jedan od naj srdacnijih i naj prostodusnijih ljudi koje sam upoznao u poslednjih par godina. Kome se on ne svidja njegova stvar...

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #111 poslato: 25, 11, 2015, 22:35:01 posle podne »
Moja greska je sto nisam podelio temu na vreme... Pa je ispalo da se slavi banovanje clana, sto je daleko od istine...

Sto se tice partokratije toga ovde nema, ali se ocekuje minimum kucnog vaspitanja. Farmu , Parove, Velikog brata mozete gledati na televiziji ali ovde ne ... Miljan je drugi clan koji je banovan sa ovog foruma za 8 godina postojanja.

Isti taj Miljan je pre recimo 6-7 godina bih extremno neprijatan prema radovima koje je radio kacintata, i prema gomili drugih clanova i stalno zapocinjao svadje... pa je posle jedne od svadja zvanicno napustio forum a posle otvorio dodatni nalog sa koga se nije javljao (IP se poklapao) vec samo pratio , onda je presao kod Ake pa se i tu posvadjao sa vecinom i napustio forum, pa je presao kod Duleta pa se i tu posvadjao sa vecinom i naravno i tu napustio forum, pa se vratio kod nas i poceo da vredja...

Kada su se clanovi pobunili, Miljan me je nazvao telefonom i trazio da ga BANujem trajno sa foruma , bez pogovora .... Objasnio sam mu da je glupo da trajno ode ... pa sam ga na moju licnu inicijativu banovao na 14 dana... posle cega se on vratio i nastavio da vredja sve redom ... onda sam mu jednostavno ispunio zelju, da sam bio mudriji ispunio bih mu je odmah  ...

Sto se tice tvrdnje StVlade da su otisli oni sa najvise kilometara pod kobilicom.. ja bih dodao i to da je vecina  odlaskom osnovala svoje privatne forume a to malo govori o necemu .... pre toga su see posvadjali sa svima ostalima "sa najvise kilometara pod kobilicom" ...

Tako da nije probem do nas, vec do njih samih, jer niko izmedju tih sa najvise kilometara pod kobilicom ne prica sa onim drugim, i svaku priliku koriste da omalozavaju jedan drugog ... Sto je klasicna balkanska klet ...

Izuzetak je jedino Janez, koji je odlican lik. Po meni spada u najboljih 5 srpskih hobi nauticara...  ali ima svojih licnih problema a to se manifestuje kako ne treba. I sve dok je to tako, meni je drago sto nije aktivan, iako cete ga i dalje naci na spisku clanova...

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #112 poslato: 26, 11, 2015, 07:58:33 pre podne »
Moze neko da ima na hiljade milja , kilometara , santimetara pod kobilicom ali mu to ne daje za pravo da PISA po drugim clanovima foruma !!

I zabole me uvo kakav je ko nauticar , bitno je kakav je covek a nas Laza je , pre svega dobar covek! To potire sve ostalo!

Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže zankiki

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3276
  • Pol: Muškarac
  • Dunav oko Novog Sada
    • Marissa
  • Brod tip: Pasaat 735
  • Marina: Plavi Dunavac, Novi Sad
  • Veličina: 8.65
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #113 poslato: 26, 11, 2015, 08:56:57 pre podne »
   Sa ovog foruma su otisli ili oterani ljudi koji imaju najvise preplovljenih kilometara nautickih ili nekih drugih milja,samim tim oni su i najiskusniji sto se tice nautike.Od njih je moglo dosta toga da se nauci i dobije i vise nego koristan savet.Ovo pricam iz licnog iskustva,kad god sam pitao uvek je savet bio na mestu a pomoc od njih meni je ogromna.To su Janez,Dule,Miljan,a ima ih jos dosta koji su jednostavno izgubili volju da pisu ovde,stariji clanovi ce se setiti da ne imenujem ponaosob.

   Licno nemam nista protiv cika Laze,organizatora ovog skupa,on se u svakoj temi javlja sa komentarom koji je nasao negde na netu.Savetuje nas covek koji je 2 puta otplovio od Slankamena do Tise i bezbroj puta pokusao da plovi negde....

   Zelim Vam lepo druzenje i proslavu oteranih najiskusnijih clanova foruma,taman objedinite za svu trojicu gore navadenu.

Ti izlgeda čitaš svaki četvrti post, pa onda na osnovu toga pišeš... Moraš biti pažljiviji.

A što se Miljana tiče... Niko ni na momenat nije sporio njegovu kilometražu i znanje, ali je on sam imao potrebu da to ističe, i da se prema drugima ophodi kao da su zbog toga manje vredni... Direktne uvrede kojih je bilo mnogo da ne pominjem. Imao je probleme na svakom forumu na kom je bio. Nazivanje cele ekipe kvazi nautičarima, džukelama i ostalo. Iz svakog posta mu je izbijala zloba ili omalovažavanje. On je za ozbiljno posmatranje. Takve uvrede baš ne trpim, i nadam se da se nećemo sresti negde, jer ne verujem da bi moglo mirno da prođe.

Od priče o janjetu od koje je poteklo sve, se odnekud rodila ideja o druženju koja nema veze sa tim. I to je lepo napomenuto. I opet se pojedinci javljaju jer su negde iz konteksta uspeli da izvuku (namerno?) pogrešan zaključak. Sale ga brani pošto su plovili zajedno, kao da nije bio prisutan ovde i čitao sve što je pisao... Može biti iskusan i dobar saputnik koliko hoće, ali za onakvo ponašanje NEMA opravdanja... Eventualno bi bilo opravdanje da ima 12 godina, kao što nema...


Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #114 poslato: 26, 11, 2015, 21:45:51 posle podne »
Na žalost, Veca i ja nećemo doći ovog puta pošto imamo svašta nešto da radimo u subotu.
Najvažnija stvar je da su se najavili sin i buduća snajka da dolaze na ručak. A kako decu ređe srećemo nego što dolazimo na ovakva druženja ...  roll4

Sigurno biti dobro druženje pošto se prijavljuje lepa ekipa. Svima želimo lepo vreme i prijatno druženje. Ko zna, ide zima. Oswmislićemo možda još nešto. Onako "iznebuha".  114
Ispuni godine životom, a ne život godinama.

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #115 poslato: 27, 11, 2015, 06:45:53 pre podne »
Na žalost, Veca i ja nećemo doći ovog puta pošto imamo svašta nešto da radimo u subotu.
Najvažnija stvar je da su se najavili sin i buduća snajka da dolaze na ručak. A kako decu ređe srećemo nego što dolazimo na ovakva druženja ...  roll4

Sigurno biti dobro druženje pošto se prijavljuje lepa ekipa. Svima želimo lepo vreme i prijatno druženje. Ko zna, ide zima. Oswmislićemo možda još nešto. Onako "iznebuha".  114

Жао ми је што нећете бити с нама али овог пута имате добро оправдање.
Уживајте са својима - видимо се другом приликом.

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #116 poslato: 27, 11, 2015, 06:49:01 pre podne »
Колико сам ја обавештен, припреме иду својим током.

Ја ћу вас чекати сутра у десет, а ви кад стигли - добро нам стигли...

Van mreže zankiki

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3276
  • Pol: Muškarac
  • Dunav oko Novog Sada
    • Marissa
  • Brod tip: Pasaat 735
  • Marina: Plavi Dunavac, Novi Sad
  • Veličina: 8.65
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #117 poslato: 27, 11, 2015, 08:18:25 pre podne »
Ja dolazim sam, a probaću da poranim na gibanicu!

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #118 poslato: 27, 11, 2015, 10:27:17 pre podne »
obaveze oko 11 stizem kasnije , ako ne zaglavim danas na planini  sajkaca

Van mreže igorbos

  • Veliki dugodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 417
  • Pol: Muškarac
  • Mirno more nikada nije stvorilo dobrog mornara.
Odg: Prijavljivanje - ko sve ide kod Mavericka na JANJE
« Odgovor #119 poslato: 27, 11, 2015, 14:38:13 posle podne »
obaveze oko 11 stizem kasnije , ako ne zaglavim danas na planini  sajkaca
[/quote/)

Odnekud mi se "javlja" da ti imas neku godisnjicu danas?"Vidim" neku zenu kako komanduje nekim odjeljenjem...muti mi se dalje...na momente lete neki pramenovi,repovi....siske...puce veza,jbg...
Igor