E, ovako treba... > Brodogradnja

DILEMA

(1/16) > >>

maverick:
Duze vrijeme imam u planu kupnju...gradnju broda...brodica...ili kako vec to plovilo nazivate...ne preveliko...recimo 8 metara bi odgovaralo za moje potrebe. Ovu temu pratim stalno zbog zanimljivih detalja...i ovaj anstasia me onako debelo zivcira...jos na pp sam mu obecao vrlo rado doci i objasniti tko ima kolac a tko ima urac  ha Ali ovo pitanje je upuceno prvenstveno njemu a onda ostalim jer imam ozbiljnu dilemu...da li novi čelični ili stari plastični.....ako je čelik u pitanju...imam veliku radionu alat...i mogao bih vecinu odraditi sam s prijateljima...ako je plastika u pitanju...ne mogu si prisutiti nesto novijeg datuma vec nesto poput plovila s ovakvih oglasa...Naglasak mi je u sto manjem gazu jer kod mene se cijelo ljeto provodi na plitkim sprudovima a ne bih se sidro 50 metara dalje pa prilazio s pomocnim čamcem...zasto ne znam...ali ne bih to zelio...
I tu je najveci nedostatk ovih kupovnih plovila od plastike....isto tako šarafam te vanbrodske motore dugo...i ne bih volio imati brodski motor vec iskljucivo vanbrodski...isto tako lakse mi je popraviti plastiku  nego nesto drugo jer sam tu na domacem terenu....Kod čelika me najvise sekira to hrdjanje...svi pricaju o ovim ili onim zastitama i o poznatim procedurama, ali tesko mi je dostupno pjeskarenje...i opet mi je tu problem....Nesto plovila koje gledam tu kod nas i dosta sto sam pogledao obilazeci po Srbiji...jbg svaki je negdje izhrdjao i to me strasno smeta...i to ne bih volio....pomagajte s nekim konsturktivnim savjetom...

Kapetan:
Maverick daj ovo u novu temu , ovo sam ja pocepeo pocetnu temu i bacio ovde, u kafanu...

maverick:
Razdvoji i stavi naslov dilema  thumbup

Kapetan:
 thumbup

DuleN:
Kada imas dilemu izmedju plastike i celika, odluci se za aluminijum i neces pogresiti....

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju