E, ovako treba... > Metalni čamci

Turisticki brodic

<< < (6/6)

Vuka:
Koliko sam povezao da jedan motor povezem na volan,a drugi samo fiksitati i paliti po potrebi? Dali taj glavni staviti na sredinu a drugi do njega kao pomocni ili ih ravnomerno postaviti? Ako ih stavim ravnomerno,kad budem vozio samo na glavnim bice na strani a ne na sredini,hoce mi to smetati za upravljanje i za guranje broda?

Zoran T:
Dobro si razumeo jedan za upravljanje i manevar a drugi po potrebi za potisak.Da li ce sta da remeti pozicija motora u odnosu na simetralu broda???Da hoce.Kako i koliko dosta zavisi od samog podvodnog dela broda.Negde mozes(zavisi od camca) i na bok da ga stavis i da vozis bez problema a to sto ces da ih pomeris 20-30 cm od simetrale nece puno da ti smeta(naravno opet zavisi od camca) i nije to sveto pismo gde mora da stoje niti nesto komplikovano pa da nemozes da ih pomeris i sam probas obe varijante pa vidis sta ti je zgodnije i jednostavnije.

Bucho:
Mile, dobro dosao. Daj predstavi se, prezentuj svoje radove. Mnoge ljude to zanima a i ti ako se bavis brodogradnjom nemas bolje mesto za marketing. 114 za

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju