Nautika opšta... > OPŠTA DISKUSIJA

Zastita od komaraca u kabini

<< < (4/22) > >>

deda:
Marke , ne obracaj paznju ! Nego , ajd i meni jedan komad , molio bih! Hvala!!

Ljuba:
Eto šta uradi Lazo, oće čovek da se popišmani zbog tvojih insinuacija, more tebe ćemo da uvatimo da nam teraš komarce dok spavamo na brodu ako ostanemo bez aparata! sB0

LSI:

--- Citat: Ljuba  01, 06, 2015, 14:27:33 posle podne ---Eto šta uradi Lazo, oće čovek da se popišmani zbog tvojih insinuacija, more tebe ćemo da uvatimo da nam teraš komarce dok spavamo na brodu ako ostanemo bez aparata! sB0

--- Kraj citata ---

Нисам крив, Љубо, часна реч. Ни на крај памети ми није било да плашим нашег друга.
Ја се уплашио да ли ћу стићи на ред, ни ја не волим те мале зујавце.

Видим ови на телевизији причају како су појачали борбу против сиве економије, а чујем причају људи како долазе инспектори да провере да ли постоји ормарић за гардеробу у продавници куваних јела (просторија 3 х 4 м) и све тако неки озбиљни привредни субјекти су се нашли на мети. Ако то не помогне, оде наш опоравак од кризе...

Али сад кад је Марке објаснио да он нема фирму, е сад ми је лакнуло а може и њему.

Марке, инспекције не одлазе у нерегистроване фирме. Не одлазе чак ни у регистроване, чак ни ако су те фирме неким прописом обавезне да врше пријављивање своје производње - важно је само да нису никад пријавили први пут. Ко се пријавио, код њега иду. Ко се није пријавио - тај не постоји.
Ово знам сто посто сигурно али није овде сад место да износим доказе. Ја о томе стално причам у надлежном министрарству, комори... Ето сам неки дан о томе причао за Београдску хронику...

Дакле, Марке, само мирно. Имају они неке друге које ће да лове.

Ја сам и даље у реду за моју "зујалицу" - само чекам позив...

Kapetan:
marke ako padnes ja cu oma da prijavim Lazu da je vrsio nabavku delova !

marke:
Donosices mi Moravu bez filtera u bajbok.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju