Nautika opšta... > OPŠTA DISKUSIJA

Zastita od komaraca u kabini

<< < (3/22) > >>

LSI:
Марке, могу ли и ја да се јавим за једно сокоћало за екстерминацију крилатих сотона?

Ваљда ћете имати времена да ми га направите пре него што вам дође неко из инспекције због непријављене делатности. Чувајте се, Марке, такве као ви они траже и јуре. Ви и вама сличини, непријатељи сте овог  друштва и економије. Ви подривате систем и успешне мере које предузимају наше власти. И то сада кад нам је тако добро кренуло да ме је просто срамота како нам добро иде...

Ево, нећу више (али нисам могао да одолим).

srsa:
Лазо, ако га не пријавиш надлежним органима и ти ћеш одговарати за прикривање.  ffff

Kapetan:
Obojica u bukagije !!!

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

LSI:

--- Citat: srsa  01, 06, 2015, 08:18:39 pre podne ---Лазо, ако га не пријавиш надлежним органима и ти ћеш одговарати за прикривање.  ffff

--- Kraj citata ---

Ја да га пријавим?!
Па не бих ја, све да ми клинце испод ноката закивају. Ја сам ти као Мали Радојица.

Мене могу да сломе само ако ми запрете да ми неће дати да једем или да попијем пиво, иначе... не могу ми ништа.

marke:
Ja vam dragi prijatelji nemam zaradu na ovome. no125

Mislio sam da ce nekoliko vas da se javi pa cu kupujuci od Kineza na vise komada da dobijem jeftinije aparate pa da me ne kosta prepravka nista a vi da dodjete do spravice koja na "Kupujem Prodajem" kosta 2500 din.  kuku
Ako mi pretite inspekcijama mogu da vam objasnim kako da napravite sami pa se dajte u nabavku i zagrejte lemilice... thumbup

Mislim da moj gest nikako ne spada u "delatnost" bilo koje vrste koju zakon regulise...  114


Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju