Autor Tema: I jopet o majstorima i cenama  (Pročitano 33605 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže stvlada

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 841
  • Pol: Muškarac
  • www.zavarivanje-stanimirovic.rs
  • Brod tip: sunbird corsair 198
  • Marina: ajk
  • Veličina: 6m
Odg: I jopet o majstorima i cenama
« Odgovor #15 poslato: 04, 05, 2015, 17:56:21 posle podne »
  Da te podsetim posto si zaboravio:Motor sam uzeo na pocetku zime,secas se da si rekao da smo zkasnili par sati da bi bio vodeni zeka jer se skoro potopio od kisnice.Posle toga je bio onaj ledohod,a na sajmu nautike sam ti dao pare.Mogucnost za plovidbu je bila tek negde u aprilu-maju zato je proslo par meseci.

  Kazem da me je Miljan zamoli da postavim slike.

  Ti si mi rekao da si se vozio nekoliko krugova po govnari to se odlicno secam.Sad sam pitao Janeza nije se vozio sa tobom nego te je video da se vozis i rekao si mu da te strah da izadjes iz govnare jer te motor zeza.Znaci jesu neistine,ali ne sa mije strane.

  Papire jesam zavrsio sa Saletom jer je camac i motor bio na njega,ali pare sam TEBI dao,ne njemu sto opet znaci da sam od tebe kupio.

  Nikog nisam vukao za rukav nego su svi videli uzivo Novus,Dule,Janez

  Nemam nameru da se izvinjavam jer da hoces nasao bi nacin da resis stvar sa carinom.

  Da majstor sam,opet kazem i neka se javi svako koga sam prevario ili nesto lose uradio.Ono sto uradim to i naplatim a ne da drugi uradi nesto za mene to posle desetostruko naplatim i posle toga se potpisem da sam to ja uradio....


Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: I jopet o majstorima i cenama
« Odgovor #16 poslato: 04, 05, 2015, 18:04:39 posle podne »
kakav si ti lik... u roku od par sati si pojeo sve sto si rekao  sajkaca

 7645218764198

Van mreže stvlada

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 841
  • Pol: Muškarac
  • www.zavarivanje-stanimirovic.rs
  • Brod tip: sunbird corsair 198
  • Marina: ajk
  • Veličina: 6m
Odg: I jopet o majstorima i cenama
« Odgovor #17 poslato: 04, 05, 2015, 18:10:19 posle podne »
  SVe sto sam napisao je istina,drugi je problem sto ti nikad nisi priznao da si pogresio,bar na ovom forumu....

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: I jopet o majstorima i cenama
« Odgovor #18 poslato: 04, 05, 2015, 18:43:40 posle podne »
  SVe sto sam napisao je istina,drugi je problem sto ti nikad nisi priznao da si pogresio,bar na ovom forumu....

Janez je bio u camcu   ----> janez je bio na obali
Nisi se cuo sa Saletom ----> Sa Saletom si se cuo i sve zavrsio
Znao si da je motor neispravan  ----> pa posle toga nisi znao da je nesipravan, kada si mene zvao da ga prodajem
....

ne zapetljavaj se vise, citaju ljudi sta pises, ne blamiraj se...

Van mreže Ljuba

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 752
  • Pol: Muškarac
Odg: I jopet o majstorima i cenama
« Odgovor #19 poslato: 04, 05, 2015, 19:38:23 posle podne »
Što se tiče majstora za naše motore ja samo za jednog (a promenio sam ih dosta) mogu da tvrdim da uradi sve kako treba od početka do kraja: Peka iz Banovaca. Pri tome je sasvim umeren sa cenom, nema dranja niti zavrtanja.

Što se tiče Grka s njima imam iskustva u vezi automobila, imao sam glupi kvar na Puntu koji me je mučio par godina, ponavljao se sezonski (da ne davim sad šta) i majstor Grk na Tasosu mi ga reši za pristojnu sumu, pre par godina i od tada da kucnem u drvo...Pratio sam šta i kako radi i videlo se da čovek to hoće da uradi a ne da skarabudži.

Van mreže stvlada

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 841
  • Pol: Muškarac
  • www.zavarivanje-stanimirovic.rs
  • Brod tip: sunbird corsair 198
  • Marina: ajk
  • Veličina: 6m
Odg: I jopet o majstorima i cenama
« Odgovor #20 poslato: 04, 05, 2015, 20:07:25 posle podne »
Ja se blamiram??? Pa tebe treba da je blam.
Znam da je bilo nešto u vezi janeza,pa sam ga zato zvao i pitao njemu si rekao da ne smeš iz govnare jer te zeza motor. Što znači da si znao da je neispravan a drugarski si mi ga prodao po regularnoj ceni.
Sa saletom sam se čuo samo da prenesemo motor na mene,ne pre toga.
Misliš da bi platio punu cenu za neispravan motor???

Kako ti uvek izvučeš reči iz konteksta. Do sad su svi odustajali od rasprave sa tobom i napuštali forum,ja neću.
Kaži samo kako to da svi greše samo si ti uvek u pravu???
Trebalo bi da te je sramota.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: I jopet o majstorima i cenama
« Odgovor #21 poslato: 04, 05, 2015, 20:15:06 posle podne »
 dodo

Citat
Znam da je bilo nešto u vezi janeza,pa sam ga zato zvao i pitao njemu si rekao da ne smeš iz govnare jer te zeza motor. Što znači da si znao da je neispravan a drugarski si mi ga prodao po regularnoj ceni.

eto... sad od toga da je janez sedeo pored mene dok sam vozio , prodjosmo preko toga da je bio na mojoj marini , a sad ce jos malo da ispadne da sam mu rekao telepatski ili sta vec ...

za poteznicu si upozoren istog dana kada si i kupio motor,rekoh ti da je bio majstor ceprkao ali da ja nisam zadovoljan kako je sredio ... a ti oma rece kako si ti majsto i kako ces da napravis neki deo ili sta bese...

nego me podseti ,jednom prilikom si mi rekao da je decko kome si prodao motor popravio isti  ? neki dihtung je zamenio ako se ne varam ?

Van mreže stvlada

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 841
  • Pol: Muškarac
  • www.zavarivanje-stanimirovic.rs
  • Brod tip: sunbird corsair 198
  • Marina: ajk
  • Veličina: 6m
Odg: I jopet o majstorima i cenama
« Odgovor #22 poslato: 04, 05, 2015, 20:27:26 posle podne »
Nisam bio siguran u vezi janeza pa sam ga zato zvao i proverio.
Za poteznicu ništa ti nisam ni rekao jer sam je sredio.
Da čovek kome sam prodao mi je rekao da je izgoreo dihtung glave motora.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: I jopet o majstorima i cenama
« Odgovor #23 poslato: 04, 05, 2015, 20:33:17 posle podne »
Što se tiče majstora za naše motore ja samo za jednog (a promenio sam ih dosta) mogu da tvrdim da uradi sve kako treba od početka do kraja: Peka iz Banovaca. Pri tome je sasvim umeren sa cenom, nema dranja niti zavrtanja.

Što se tiče Grka s njima imam iskustva u vezi automobila, imao sam glupi kvar na Puntu koji me je mučio par godina, ponavljao se sezonski (da ne davim sad šta) i majstor Grk na Tasosu mi ga reši za pristojnu sumu, pre par godina i od tada da kucnem u drvo...Pratio sam šta i kako radi i videlo se da čovek to hoće da uradi a ne da skarabudži.

ja sa grcima imam i ovakva i onakva iskustva ... elektricar koji mi je sredio alternator da radi kao fabricki na kolima mi je odradio celokupnu struju na ladji bez osiguraca  56568

a od domacih majstora cenim Pavlicu za pumpe i razne sitnice odlican je, sve pumpe i slicno dovlacim kod njega ...
aca tomos za sve dvotakne masine, covek je em majstor em posten
momke iz budisave za Perkins brodske motore , profi ali se morate cenkati sa njima : )
Bokija za limarsko bravarske radove (ali nikako filigranske :) )
...

Van mreže ronac

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 919
  • Pol: Muškarac
  • Vucedolski vuk
Odg: I jopet o majstorima i cenama
« Odgovor #24 poslato: 04, 05, 2015, 20:36:29 posle podne »
Ko je Boki da li radi prohrom,nesto malo?
Lisica je najmudrija životinja, ali je njenih koža najviše na prodaju!

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: I jopet o majstorima i cenama
« Odgovor #25 poslato: 04, 05, 2015, 20:39:16 posle podne »
Da čovek kome sam prodao mi je rekao da je izgoreo dihtung glave motora.

ti kao majstor bi trebalo da znas nekog majstora koji zna da prepozna problem ? ili upravo tvrdis da ne postoji  majstor u Srbiji koji moze da popravi dihtung glave motora ? pa valjda imas nekog drugara koji je majstor za motore ?

evo nadjoh evinrude 85to godiste 30 konja (tako nesto bese i onaj)  .. cena dithunga od 3 do 10 dolara... drama brate .. drama ...
koji si ti lik za 10 dolara si isao okolo i pricao gluposti i ovde se blamiras ... nista to ne bi bilo strasno da se desilo meni i da se ispostavi da je svecica cadjava, svi znaju da se u motore razumem kao u pecanje ... al brate pored sveg tvog busanja oko motora, marinizacije, poznavanja rada... da te jedan dihtung izbaci iz takta

http://www.boats.net/parts/search/BRP/JOHNSON/1985/J30ELCOA/CYLINDER%20&%20CRANKCASE/parts.html


Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: I jopet o majstorima i cenama
« Odgovor #26 poslato: 04, 05, 2015, 20:40:21 posle podne »
Ko je Boki da li radi prohrom,nesto malo?
Boki sa marine shark, radio je broketu i prosli i ovaj camac , odlican lik ... prilicno sam siguran da ne radi prohrom , mislim da radi samo celicni lim .....

Van mreže stvlada

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 841
  • Pol: Muškarac
  • www.zavarivanje-stanimirovic.rs
  • Brod tip: sunbird corsair 198
  • Marina: ajk
  • Veličina: 6m
Odg: I jopet o majstorima i cenama
« Odgovor #27 poslato: 04, 05, 2015, 21:13:06 posle podne »
Da čovek kome sam prodao mi je rekao da je izgoreo dihtung glave motora.

ti kao majstor bi trebalo da znas nekog majstora koji zna da prepozna problem ? ili upravo tvrdis da ne postoji  majstor u Srbiji koji moze da popravi dihtung glave motora ? pa valjda imas nekog drugara koji je majstor za motore ?

evo nadjoh evinrude 85to godiste 30 konja (tako nesto bese i onaj)  .. cena dithunga od 3 do 10 dolara... drama brate .. drama ...
koji si ti lik za 10 dolara si isao okolo i pricao gluposti i ovde se blamiras ... nista to ne bi bilo strasno da se desilo meni i da se ispostavi da je svecica cadjava, svi znaju da se u motore razumem kao u pecanje ... al brate pored sveg tvog busanja oko motora, marinizacije, poznavanja rada... da te jedan dihtung izbaci iz takta

http://www.boats.net/parts/search/BRP/JOHNSON/1985/J30ELCOA/CYLINDER%20&%20CRANKCASE/parts.html


   Majstor jesam,ali ne za motore nego zavarivac.Kad je drama za 3 dolara sto ti to nisi sredio,a ne da se blamiras i prodas neispravan motor kao ispravan... To govori kakav si covek.Meni si rekao da je ispravan.Toliko o tome

Van mreže stvlada

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 841
  • Pol: Muškarac
  • www.zavarivanje-stanimirovic.rs
  • Brod tip: sunbird corsair 198
  • Marina: ajk
  • Veličina: 6m
Odg: I jopet o majstorima i cenama
« Odgovor #28 poslato: 04, 05, 2015, 21:20:20 posle podne »
   Samo jos ovo da dodam,desavalo mi se da zbog lose procene kaliram sa mnogo vise para i sigurno necu propasti za 200-300e i te sam pare odavno prezalio,ali ti nisi ispao covek.Zbog tvoje sujete su mnogi pravi nauticari napustili ovaj sajt od kojih je mnogo toga moglo da se nauci. Sta ljudima ovde privlaci paznju? Po neko druzenje koje opet ne organizujes ti nego clanovi i zanimljiva su im ova nasa prepucavanja.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: I jopet o majstorima i cenama
« Odgovor #29 poslato: 04, 05, 2015, 21:35:51 posle podne »
vlado upozoren si da se motor ugasio ... glasno i jasno ... ispostavilo se da je to zbog 3-10 dolara... i ja sam ti rekao da je neka glupost i bio u pravu, ti si pod tim uslovima uzeo motor ... receneo ti je da je motor Saletov.. jasno i glasno... i ja ti kriv ?
sujete kod mene nema...

a ti sto su otisli su otisli zbog sebe pa otvorili forume , super svima , ima vise korisnih stvari na netu ... svi na dobitku ...

e, zbog mene je jedino janez otisao, i fala mu na tome  ... to je onaj sto pred detetom od 7 godina skida gace i pokazivao dupe, secas se majstor Vlado bio si sa njim,  i bilo ti smesno...