Opšta...Tu smo... > Uputstva

Pomoc

<< < (2/3) > >>

Nuttinut:
Hvala vam na odgovoru. Zanima me ovo.

Spiler:
Pozdrav ljudi skroz sam svez na forumu pa ne mogu da se pohvatam gde je sta itd,da ne duzim volim Dunav ceo zivot sam na njemu,cak sam se i ozenio sa devojkom sa Dunava :) poenta je da zelim da kupim neki camac,s obzirom da nikada nisam imao camac da kazemo da je prvenac,nisam nesto pri nekim parama da mogu da se izivljama itd znaci trazim neki metalni plasticni sa nekom pentom,papiri su mi zaosta ne bitni,jer bi sa Radeckog isao do Havaja na spic,eventualno do marine Dorcol i to je to.Imam iskustva sto se plovljenja tice kao i veslanja trenirao sam isto,ali ne znam gde na forumu mogu da nadjem oglase za camac,prodaju itd,hvala na pomoci

Ljuba:
Ma ovde se slabo oglasavaju nego pravac na https://www.kupujemprodajem.com/Camci-31-514-1-grupa.htm

MiletaStamat:
Spiler pozdrav. Srećno pri kupovini čamca, ako budeš u Radeckom upoznaćemo se, jer je i moja pasara tamo.  Ne odbacuj tako olako papire, bolje čamac sa papirima nego bez njih. Neke marine neće ni da prime na sidrenje čamac koji nije urednio registrovan. Nisi se izjasnio koliko bi novca izdvojio za čamac. Obrati se članu foruma LSI, Pre neki dan mi je rekao da  njegov prijatelj ili neki rodjak povoljno prodaje  gliser sa sve pentom i prikolicom. Baš smo razgovarali da ga prvo postavi na forum možda neko od članova želi baštakav, ukoliko nećeš gliser,

Takodje član foruma ZoranT prodaje svoj čamac, plovio sam sa njim.čamac je odličan, stabilan, sredjen, plovi lepo i sa tomosom 4 postiže pristojnu brzinu. evo ti i par fotografija Zoranovog čamca

broker975fx:
Koliko sam ja razumeo pubove od ove godine navodno vise nema provlacenja za plovidbu bez papira a kontrolisace sve ukljucujuci i male camce i skutere. To je najava a i rekao bih da im je aktivnost na vodi ucestalija posebno na delu oko Vro i mostova na Savi

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju