Autor Tema: Potvrda o poznavanju vestine plivanja  (Pročitano 7541 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Potvrda o poznavanju vestine plivanja
« poslato: 30, 01, 2015, 11:00:56 pre podne »
http://www.spasilackisavezsrbije.org/spasioci/potvrda-o-poznavanju-vestine-plivanja/

Potvrda o poznavanju vestine plivanja

Objavljeno dana: 01. sep 2014.

Spasilački savez Srbije vrši testiranja i izdaje Potvrdu o poznavanju veštine plivanja za kandidate koji žele da ostvare neko od zakonom utvrdjenih prava koja su u nadležnost MGSI i Lučkih kapetanija, a naročito se odnosi  na brodarace koji se prvi put ukrcavaju na brod, kao i brodarace koji se ukrcavaju u svojstvu pripravnika kao i lica koja se stručno osposobljavaju za upravljače ili rukovaoce čamca.
Raspolažemo svim neophodnim kadrovskim, materijalnim i tehničkim kapacitetima za takvu vrstu testiranja kandidata.
Testiranja se vrše dva puta nedeljno u Beogradu.
Za svakog kandidata komisija sačinjava zapisnik na osnovu kojeg se izdaje odgovarajuća potvrda.
Pored testiranja u Beogradu, u prilici smo da izvršimo testiranja kandidata u nekom od naših regionalnih centara: Novi Sad, Kruševac, Užice, Kragujevac, Šabac
Taksa za izdavanje potvrde iznosi:
- 700 dinara za individualne kandidate
- 500 dinara za kandidate koje prijavljuju Sportski savezi, klubovi i udruženja
 
Instrukcija za uplatu za individualne kandidate:
Primalac: Spasilački savez Srbije
Svrha uplate: Izdavanje potvrde o poznavanju veštine plivanja
Žiro račun: 160-0000000354800-57
Iznos za uplatu: 700.00 RSD
 
Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na:  064 23 71 529

Van mreže Goran_Rajak

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 7
  • www.mojaladja.com
Odg: Potvrda o poznavanju vestine plivanja
« Odgovor #1 poslato: 30, 01, 2015, 16:33:32 posle podne »
Pozvao sam ih! Rekao mi je covek da se to radi Utorkom i Subotom kod njih a od vremena sve zavisi od rasporeda. Moracu iz Golubca da idem do Beograda zbog te potvrde!

Galaxy S4


Van mreže Željoni

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 731
  • Pol: Muškarac
Odg: Potvrda o poznavanju vestine plivanja
« Odgovor #2 poslato: 31, 01, 2015, 21:57:27 posle podne »
Jadni piloti , ko li njima daje potvrdu da znaju da lete, malo mi ovo sa ovom potvrdom bezveze . jh

Van mreže Vrlorad011

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 3
  • www.mojaladja.com
Odg: Potvrda o poznavanju vestine plivanja
« Odgovor #3 poslato: 16, 04, 2015, 22:35:47 posle podne »
Nedavno sam bio na testiranju u Spasilačkom savezu Srbije. Iskreno očekivao sam da je test samo formalnog karaktera, ali komisija je insistirala na tome da mora da se prikaže minimum sposobnosti koji zadovoljava kriterijume testa.
U suštini svako ko makar i rekreativno zna da pliva trebalo bi da položi bez problema.
Drugar iz Novog Sada je ove nedelje polagao isti test na Spensu u NS. Po onome što mi je ispričao zaključio sam da nema nikakve razlike u testovima i kriterijumima.
Potvrdu sam za dva dana dobio na kućnu adresu. Cena je podnošljiva, a ekipa iz Saveza dosta korektna i ažurna.