Autor Tema: Commander 18 , pomoc pri kupovini !  (Pročitano 3348 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže emporio

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 3
  • www.mojaladja.com
    • prepravljena jedrilica u camac
  • Brod tip: neka njemacka marka
  • Marina: modracko jezero tuzla
  • Veličina: 6 metara
Commander 18 , pomoc pri kupovini !
« poslato: 14, 01, 2015, 17:46:49 posle podne »
Pozdrav ..

Zanima me kupovina camca Commander 18 sa konzolom sa strane , motor sam vec kupio Suzuki 30 KS 4 taktni 2014 god duga osovina . Inace camac bi koristio za pecanje na jezeru .. Pa ako neko ima iskustva sa ovim camcem , dobro bi mi dosla svaka informacija , jer onako na oko mi se strasno svidja a npr nisam ga nikad vozio i ne znam kako se ponasa na vodi , da li mu odgovara ovaj motor i slicno .. I ako ima mozda neko ko prodaje ovakav camac , uzeo bi i polovan ..

Hvala

Van mreže maverick

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1271
  • www.mojaladja.com
Odg: Commander 18 , pomoc pri kupovini !
« Odgovor #1 poslato: 14, 01, 2015, 21:38:13 posle podne »
Prekrasan camac, kod mene na Drai i Dunavu ga voze s malo vecim motorima...mada ima jedan i s 25 cini mi se....veliko siroko i stabilno plovilo...da si kupujem otvoreni čamac za pecanje to bi bio i moj izbor  6589

Van mreže Željoni

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 731
  • Pol: Muškarac
Odg: Commander 18 , pomoc pri kupovini !
« Odgovor #2 poslato: 14, 01, 2015, 21:40:27 posle podne »
Dobro došao , na forumu ima dosta tema o čamcu koji želite i sličnih njemu. Malo nam se predstavite i pokažite nam vaše lepo jezero. Nekada davno još u prošlom veku sam bio na njemu . 114

Van mreže emporio

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 3
  • www.mojaladja.com
    • prepravljena jedrilica u camac
  • Brod tip: neka njemacka marka
  • Marina: modracko jezero tuzla
  • Veličina: 6 metara
Odg: Commander 18 , pomoc pri kupovini !
« Odgovor #3 poslato: 15, 01, 2015, 14:27:04 posle podne »
Jucer sam dobio ponudu za camaz od tri princeze , 2900€ bez poreza - commander 18 sport ..

Ne znam koliko bi kostalo da se napravi takav camac od aluminiuma ,  kod nekog vaseg majstora koji to dobro radi , naravno po vasoj preporuci ?

Aki Tuzla  k5

Postavit cu par slika sa Jezera Modrac u Tuzli , a prvom prilikom kad budem isao na jezero napravit cu nesto vise fotografija !