Autor Tema: Domaća proizvodnja Argonaut  (Pročitano 11646 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže EIDD

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 65
  • Pol: Muškarac
Domaća proizvodnja Argonaut
« poslato: 16, 08, 2009, 00:54:18 pre podne »
Na ovom delu foruma nema ovog domaćeg proizvođača http://www.argonaut.rs/index.html
Čamci lepo izgledaju, posebno mi se sviđa model Aq-540.

Da li neko ima iskustva sa njima, kvalitet, preformanse, cena i sl. Piše sve to na sajtu, ali... nije isto gledati XXXkanal i iskusiti to...

pozdrav

Van mreže EIDD

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 65
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaća proizvodnja Argonaut
« Odgovor #1 poslato: 19, 08, 2009, 17:58:23 posle podne »
Bio danas u Starom Slankamenu i sedim restoranu na splavu, sunce sija, vetar čarlija, labudovi plivuckaju i vidim čamac koji ide prema nama, sa konzolom i pitam se, kad ono Argonaut 548, a vozio ga za nekog kupca iz BGD sam proizvođač Vasić Borislav (u crvenoj majici za upravljačem).
Ukratko popričasmo i pitah ga za Aq-540 (druga slika) kad ono mi čovek reče da ne radi on, već Frenčić iz Novog Sada...
Pa ako je nekom od koristi, eto mu informacije...


Van mreže Vuk

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 595
Odg: Domaća proizvodnja Argonaut
« Odgovor #2 poslato: 27, 03, 2010, 14:41:58 posle podne »
Ako se ne varam, a mislim da ne AQ 540 ili jako, jako sličan radi Vlada iz Futoga, svojim očima sam video. Tamo su bila dva glisera identična po obliku ali su se razlikovala po veličini. Bila je na njemu Yamaha f115 i baš sam se iznenadio veličinom glisera, super izgleda u prirodi. E sad da li je Vlada uslužno radio korito za nekoga ili samo opremanje glisera to ne znam. AQ540 jedan od retkih fishermana koji mi se svidja, mada nisam baš ljubitelj takvih glisera, mada takvi modeli su pogodni za šminkanje.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Domaća proizvodnja Argonaut
« Odgovor #3 poslato: 27, 03, 2010, 22:37:16 posle podne »
Ako se ne varam, a mislim da ne AQ 540 ili jako, jako sličan radi Vlada iz Futoga, svojim očima sam video. Tamo su bila dva glisera identična po obliku ali su se razlikovala po veličini. Bila je na njemu Yamaha f115 i baš sam se iznenadio veličinom glisera, super izgleda u prirodi. E sad da li je Vlada uslužno radio korito za nekoga ili samo opremanje glisera to ne znam. AQ540 jedan od retkih fishermana koji mi se svidja, mada nisam baš ljubitelj takvih glisera, mada takvi modeli su pogodni za šminkanje.

e onaj sto je imao Hondu 90 konja je vlasnik Gagulina :)
« Poslednja izmena: 28, 03, 2010, 16:37:53 posle podne zorter »

Van mreže Vuk

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 595
Odg: Domaća proizvodnja Argonaut
« Odgovor #4 poslato: 28, 03, 2010, 14:44:01 posle podne »
Mogao bi vlasnik da napiše svoja zapažanja i iskustvo sa AQ-540, naravno ako je član foruma. :good:

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Domaća proizvodnja Argonaut
« Odgovor #5 poslato: 29, 03, 2010, 00:36:03 pre podne »
Mogao bi vlasnik da napiše svoja zapažanja i iskustvo sa AQ-540, naravno ako je član foruma. :good:

vlasnik ce ga zvanicno sutra spustiti u reku pa cemo ga naterati da nesto podeli sa nama :)

Van mreže serbon

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 63
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaća proizvodnja Argonaut
« Odgovor #6 poslato: 02, 11, 2011, 21:35:39 posle podne »
Pre ce biti malo sutra. A steta.