Autor Tema: Jeftino u NL  (Pročitano 82769 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Dora

• Rečni Drekavac
  • www.mojaladja.com
    • Nema :(
    • Auto Dora 021
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #435 poslato: 30, 04, 2019, 18:14:34 posle podne »
Ako bude sreće i zdravlja junačkog sutra se gleda jedan veoma sličan :) To je veće nego što mi treba ali je cena stvarno  povoljna... To i jeste problem kao u poslastičarnici a treba izabrati jer nemožeš sve pojesti :)

Da sam na tvom mestu, vec bih bio na putu za Linz  6589
i ja bih da sam na mom mestu ali nisam hahaha Šalim se naravno :) Iako je ovo bliže i što se transporta tiče rentabilnije, mislim da i tako prelazi budžet, ima tu dosta da se radi na njemu ali tamo. Meni odgovara da ima da se radi ali ovde :) U Holandiji sam našao par mesta gde je prihvatljiva cena mesta za popravku sa sve strujom i vodom. Ovde ne znam. U pravu si što se cene tiče jer je ovo izuztno povoljuno za nemačke i austrijske cene...

Van mreže STG

• Drekavac sa Srednjih voda
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #436 poslato: 15, 06, 2020, 00:32:44 pre podne »
Ljudi nude prevoz do Mainza, za brodic dimenzija 12 x 4m besplatno...
https://www.facebook.com/groups/SRNebenflusse1/permalink/2611708292401954/

Van mreže Dora

• Rečni Drekavac
  • www.mojaladja.com
    • Nema :(
    • Auto Dora 021
« Odgovor #437 poslato: 15, 06, 2020, 21:11:02 posle podne »
Nema za sada ništa od toga... Ova malarija sve ubila, švabe neće dozvoliti ulaz neevropljana još mesec ili dva. Holandjani prolupali ali totalno, od 6 brodića u kategoriji do 6500 evra dok dobijem obaveštenje 4 su gereserved a 2 su bidovana u PM. Znači opšti haos, valjda su svi rešili da provedu odmor kod kuće a to znači na brodu... Jedem bele bubrege što nisam kupio nekoliko povoljnih  prilika ali kao biće toga a kad ono tamo medjutim. Sad da li bih više jeo da sam kupio pa stoji a ja nemerem do tamo, ne znam.
Inače prilika je ok jer je posle sve nizbrdo ali se gubi draž kanala, ovaj Terca je gori od malarije, usadio virus :)

Zankiki, svečano se obavezujem ako ova godina propadne sledeće idemo na čim sunce izgreje bar malo :)

Van mreže STG

• Drekavac sa Srednjih voda
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #438 poslato: 15, 06, 2020, 22:03:54 posle podne »
Nismo se razumeli - na FB videh objavu brodara da nudi besplatan transport za 3-4 brodica u pomenutim dimenzijama, od Holandije do Mainza.
Nema nikakve veze sa trgovinom ili slicno, u pitanju je samo dobra volja.