Autor Tema: Jeftino u NL  (Pročitano 154977 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #165 poslato: 27, 04, 2015, 14:21:25 posle podne »
Brod i prikolica ocarinjeni. Brod je na prodaju, cena 3500 eura. DOGOVOR MOGUC .
« Poslednja izmena: 12, 05, 2015, 20:15:25 posle podne Alexa »

Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #166 poslato: 27, 04, 2015, 14:23:13 posle podne »
Evo ovde mogu da se vide slike, bice ih vise kad mi Zole dostavi u umanjenom formatu.

http://polovnaplovila.rs/pregled_oglasa/914/Vechtcruiser.html
« Poslednja izmena: 27, 04, 2015, 16:29:00 posle podne Kapetan »

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #167 poslato: 27, 04, 2015, 16:30:19 posle podne »
prepravio sam ti link , ladja izgleda sasvim solidno ...
reci ti meni ... koliko kosta da odes i doneses ladju za treca lica ?

Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #168 poslato: 27, 04, 2015, 16:59:03 posle podne »
prepravio sam ti link , ladja izgleda sasvim solidno ...
reci ti meni ... koliko kosta da odes i doneses ladju za treca lica ?

Hajde daj mi malo vremena da se presaberem. Troskovi su veci nego sto sam pre polaska racunao da ce biti (mislim na neophodne troskove, gorivo, putarine i to), vidi se iz specifikacije u nekom od mojih prethodnih postova da je jedini trosak koji nije bio neophodan jedna vecera. Necu zaboraviti na tvoje pitanje, odgovoricu ovde javno da i ostali mogu da vide.

Van mreže mladjo

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 235
  • www.mojaladja.com
    • princesse
  • Brod tip: Mikroplus
  • Marina: nema
  • Veličina: 5 metara
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #169 poslato: 27, 04, 2015, 18:16:05 posle podne »
Brod je lep,a verujem i solidno stanje korita,cena veoma povoljna. Bravo Alexa  hi

Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #170 poslato: 27, 04, 2015, 18:27:49 posle podne »
Brod je lep,a verujem i solidno stanje korita,cena veoma povoljna. Bravo Alexa  hi

Mladjo, koliko sam ja mogao da vidim, korito je farbano iznutra. Pretpostavljam da je prethodno dobro ocisceno. Deluje zdravo, na nekim mestima je zalepljen stiropor, ispod njega ne vidim ali mislim da je u redu. Po meni, nema potrebe za farbanjem spolja, osim dna ispod vodene linije. Svakako, ko ga uzme za sebe treba nesto da poradi na brodu ali, mislim da to nije neki veliki problem.

Van mreže Ljuba

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 752
  • Pol: Muškarac
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #171 poslato: 27, 04, 2015, 19:43:07 posle podne »
Brod i prikolica ocarinjeni. Brod je na prodaju, cena 3990 eura.

Daj Bože ali cena ti je jaka.

evo uporedi:
http://www.kupujemprodajem.com/Jahta-Draco-2500-TC-21678928-oglas.htm?filter_id=408
ili
http://www.kupujemprodajem.com/River-king-8-5x2-5-ZAMENA-21675696-oglas.htm?filter_id=408
(a taj se prodaje od kada sam ja krenuo da tražim brod,  dakle 1,5g. +)

To je taj faktor koji davi ovo tržište, kupaca zbog krize gotovo da i nema bez obzira što ponuđeno sigurno da vredi toliko ako ne i više.

Van mreže mladjo

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 235
  • www.mojaladja.com
    • princesse
  • Brod tip: Mikroplus
  • Marina: nema
  • Veličina: 5 metara
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #172 poslato: 27, 04, 2015, 19:54:34 posle podne »
Brod je lep,a verujem i solidno stanje korita,cena veoma povoljna. Bravo Alexa  hi

Mladjo, koliko sam ja mogao da vidim, korito je farbano iznutra. Pretpostavljam da je prethodno dobro ocisceno. Deluje zdravo, na nekim mestima je zalepljen stiropor, ispod njega ne vidim ali mislim da je u redu. Po meni, nema potrebe za farbanjem spolja, osim dna ispod vodene linije. Svakako, ko ga uzme za sebe treba nesto da poradi na brodu ali, mislim da to nije neki veliki problem.
Brod i prikolica ocarinjeni. Brod je na prodaju, cena 3990 eura.

Daj Bože ali cena ti je jaka.

evo uporedi:
http://www.kupujemprodajem.com/Jahta-Draco-2500-TC-21678928-oglas.htm?filter_id=408
ili
http://www.kupujemprodajem.com/River-king-8-5x2-5-ZAMENA-21675696-oglas.htm?filter_id=408
(a taj se prodaje od kada sam ja krenuo da tražim brod,  dakle 1,5g. +)

To je taj faktor koji davi ovo tržište, kupaca zbog krize gotovo da i nema bez obzira što ponuđeno sigurno da vredi toliko ako ne i više.
Ja mislim da ce Alexa pre prodati od ove dvojice,normalno sa malom korekcijom cene

Van mreže Ljuba

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 752
  • Pol: Muškarac
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #173 poslato: 27, 04, 2015, 20:13:25 posle podne »
Ja mu želim da proda koliko sutra ali utisci su mi jošte sveži pa sam nešto skeptičan. Pratio sam tržište svakodnevno jače od 1,5g, nosio se mišlju da i ja zapucam u NL ali sva sreća pa nije moralo. Na kraju sam zaključio (a na osnovu Arsinog i Aleksinog iskustva) da vredi tamo zapucati ako se nabavlja za sebe, za preprodaju nikako.

Van mreže mesechar

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1206
  • Pol: Muškarac
  • sledece godine u ovo doba bicemo milioneri
  • Marina: Savska Oaza
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #174 poslato: 27, 04, 2015, 21:40:20 posle podne »
River king je kod mene u marini i to jeste lep i povoljan čamac ali nije ništa povoljniji od alexovog a draco se ne računa ...ima dva motora koja nisu originalna glisersko korito duboki ve enterijer loš ...jer je brodić san top ..mislim da je cena ovog čamca na mestu... skroz a da o plovnosti ne treba ni sumnjati.
nikad kravata nikad stalni posao

Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #175 poslato: 28, 04, 2015, 08:24:40 pre podne »
prepravio sam ti link , ladja izgleda sasvim solidno ...
reci ti meni ... koliko kosta da odes i doneses ladju za treca lica ?

Kapetane,
Evo ovako izgleda racunica za prevoz:
Putarine ............................................................................................100 eura
Gorivo ...............................................................................................700 eura
Prenociste za mene i pomocnog vozaca ...........................................100 eura
Hrana ................................................................................................100 eura
Carinici i policajci (nasi i Madjari) - u oba smera ................................100 eura
Vozac pomocnik .................................................................................200 eura
Naknada za mene, kombi i prikolicu ...................................................500 eura
_____________________________________________________________
UKUPNO:                                                                                          1.800 EURA

Madjari su podigli putarine i uveli nove kategorije, gorivo je od 1,35-1,42 eura, prenociste zavisi gde nadjes ali mora da ima odgovarajuci parking (koji se uglavnom doplacuje), policija i carina - standardno, na 4 mesta x 10 eura (puta dva), pomocni vozac je neophodan (sa CE kategorijom) , meni isto toliko (200 eura) i ostaje za amortizaciju (gume, ulje etc) po mom misljenju, skromnih 300 eura. Mislim da nema potrebe objasnjavati koliki je napor preci cca 4000 km za par dana.
Da napomenem samo da sam se ja u startu zanosio mislju da iznajmim slep prikolicu za dva auta (diskutovali smo o tome na pocetku ove teme) pa da napravim lezista za camac (da prodjem jeftinije) i slicne varijante. Zaboravite to. Teret MORA da bude transportovan na prikolici predvidjenoj za to, pravilno osiguran i bez probijanja ga barita u duzini, sirini i tezini. Sve ostalo je opasna improvizacija i rizik koji se ne tolerise. Imao sam tri kontrole i video sta gledaju. Cak i trake za spanovanje moraju da imaju homologaciju EU (znao sam za tu caku pa nisam kupio kineske). U protivnom mozete ocekivati da vas iskljuce i zahtevaju pretovar na odgovarajuce vozilo koje cete obezbediti vi ili ce ga pozvati oni (policija). Dizalica za pretovar je isto neophodna. Naravno, sve na vas trosak. O eventualnom udesu nesmem ni da pomislim.
Sve u svemu, nije za zezanje. Zbog toga sam ulozio pare u prikolicu maksimalnog kapaciteta, a to kosta.
Eto, nadam se da sam razlozno objasnio sta ustvari kosta tih 1800 eura. Da ne ispadne da sam alav na pare  114
« Poslednja izmena: 28, 04, 2015, 09:56:30 pre podne Alexa »

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #176 poslato: 28, 04, 2015, 09:51:52 pre podne »
Brate mili da se najezis da je onda taksistima malo da do aerodroma voze za 1800 rsd,mislim da je fer da ovu ponudu zaokruzis na 2000eur

Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #177 poslato: 28, 04, 2015, 10:00:39 pre podne »
Brate mili da se najezis da je onda taksistima malo da do aerodroma voze za 1800 rsd,mislim da je fer da ovu ponudu zaokruzis na 2000eur

Pa dobro, ja racunam sa tim da smo mi galantan narod i kad nemamo puno  jh

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #178 poslato: 28, 04, 2015, 10:47:53 pre podne »
Svidja mi se cena... Nego kako sa necim sto ima kobilcu ?

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #179 poslato: 28, 04, 2015, 10:59:10 pre podne »
Svidja mi se cena... Nego kako sa necim sto ima kobilcu ?
Prikolica namenjena takvoj ladji ili kolevka pa u kamion...