Autor Tema: Jeftino u NL  (Pročitano 154901 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže mesechar

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1206
  • Pol: Muškarac
  • sledece godine u ovo doba bicemo milioneri
  • Marina: Savska Oaza
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #450 poslato: 17, 01, 2021, 10:15:01 pre podne »
S obzirom na novi talas korone po Evropi, ovaj bi sad mogao samo rekom. Zamislite tu plovidbu. Rajna jaka ko potok od Majnca do Kelna, nosi led. A onda Majna spora a nosi led, kanal Majna-Dunav zaleđen, čekaš preko 40 x na prevodnici dok ti se ne smrzne slina. Spavanje u brodu kao u pećini. Molitva svako jutro pred plovidbu dal će brod da izgura deonicu do sledeće marine koja možda i ne radi :D

svaka ti je ko Njegoseva  :)
nikad kravata nikad stalni posao

Van mreže marko07

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 274
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Sesan
  • Brod tip: Samogradnja
  • Marina: Stenka
  • Veličina: 9.6
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #451 poslato: 17, 01, 2021, 10:24:26 pre podne »
Ali sa druge strane zar tako ne nastaju najbolje avanture i priče?
Skoro je bila tema za Besu i oplovljavanje sveta bez para... Sto je ludja ideja to je bolje iskustvo :-)
Kako da ne budem stepski vuk, olinjali pustinjak usred sveta čiji ciljevi nisu moji, čije mi radosti ništa ne znače!

Van mreže Dora

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 540
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Mali Remorker NS-980F
    • Auto Dora 021
  • Veličina: Veličina nije bitna :)
Odg: Jeftino u NL
« Odgovor #452 poslato: 17, 01, 2021, 10:46:11 pre podne »
Citat: dell_mare  danas u 09:08:40
S obzirom na novi talas korone po Evropi, ovaj bi sad mogao samo rekom. Zamislite tu plovidbu. Rajna jaka ko potok od Majnca do Kelna, nosi led. A onda Majna spora a nosi led, kanal Majna-Dunav zaleđen, čekaš preko 40 x na prevodnici dok ti se ne smrzne slina. Spavanje u brodu kao u pećini. Molitva svako jutro pred plovidbu dal će brod da izgura deonicu do sledeće marine koja možda i ne radi :D
--------------------------------------------------------

Ma to je fizikalija bre. Kanali bato, nema silne vode, uredjene obale, staneš u neki gradić, odjuriš bicikletom do centra, popiješ kafu ili pivo ili oba, na biciklteo i opet napred do sledećeg što ti se svidja i jednog dana eto te u matičnoj marini hahaha
Tako je to mali Perica zamislio u svojoj glavi ali je korona sjebala stvar. I rekom postoje granice pa ako neko kontroliše gde ti je ausvajs za koronu pa te strpa u karantin pa...
Zimi je to potpuno besmisleno i bez svrhe. platiš kamion, donesu i kraj priče.
Ja sam uvek u pravu, čak i kad jesam...