Autor Tema: Evo, stigao i ja  (Pročitano 5484 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zankiki

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3276
  • Pol: Muškarac
  • Dunav oko Novog Sada
    • Marissa
  • Brod tip: Pasaat 735
  • Marina: Plavi Dunavac, Novi Sad
  • Veličina: 8.65
Odg: Evo, stigao i ja
« Odgovor #15 poslato: 15, 09, 2014, 09:44:34 pre podne »
Daj link pa da vidimo... Nheće ti niko preoteti čamac  sajkaca

Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60

Van mreže Ljuba

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 752
  • Pol: Muškarac
Odg: Evo, stigao i ja
« Odgovor #17 poslato: 15, 09, 2014, 11:17:12 pre podne »
Dodaj na to još 2,5-3 hiljade evra, toliko će da košta dok dođe na našu plovidbenu, transport je skup ko otrov.
Za motor odmah planiraj i generalnu, sve su to isluženi motori i budi spreman na najgore, ako ne bude trebalo onda si dobio na lutriji.
Međutim, ako bi to kad podvučeš crtu na kraju, izašlo na 10 mislim da je opet to dobra kupovina.

Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60
Odg: Evo, stigao i ja
« Odgovor #18 poslato: 15, 09, 2014, 12:17:56 posle podne »
Dodaj na to još 2,5-3 hiljade evra, toliko će da košta dok dođe na našu plovidbenu, transport je skup ko otrov.
Za motor odmah planiraj i generalnu, sve su to isluženi motori i budi spreman na najgore, ako ne bude trebalo onda si dobio na lutriji.
Međutim, ako bi to kad podvučeš crtu na kraju, izašlo na 10 mislim da je opet to dobra kupovina.

Pa racunao sam sam tim, imam neke pogodnosti u smislu sto bih ga vukao svojim kombijem a ako bilo problema sa motorom to bih sredio kod sebe u servisu s`obzirom da sam iz te price. Vise me plasi transport zbog tezine koju jos uvek neznam kao i sredjivanje enterijera jer tu se "otvaraju" poslovi, kad krenes sa jednim nametnu se jos dva. Videcu, sad sam u fazi prepiske, nikako da mi sloze sve tehnicke podatke, prodaje neka zena preko kluba pa to ide sporo.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Evo, stigao i ja
« Odgovor #19 poslato: 15, 09, 2014, 13:49:32 posle podne »
cena je odlicna... ako imas lovu i mogucnosti ne razmisljaj ...
uzmi jaci pomocni motor i teraj to vodom do Srbije... izaci ce te prevoz oko 1000-1500 evra plus dolazak do tamo...
carina i slicno racunaj od 500 do 1500evra ... mali savet , odluci gde carinis i pre polaska im prilozi oglas na pisarnici i neka ti udare pecat na kopiju

enterijer ... od 1000 do 10.000 zavisi sta hoces...

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
Odg: Evo, stigao i ja
« Odgovor #20 poslato: 15, 09, 2014, 14:00:08 posle podne »
Pa problem je i težina a bogami i širina, sve prko 2,5 podleže specijalnom transportu a to em košta em traje. Po slobodnoj proceni ovo je sigurno teško oko 5-6tona pa ti vidi

Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60
Odg: Evo, stigao i ja
« Odgovor #21 poslato: 15, 09, 2014, 14:07:04 posle podne »
Pa problem je i težina a bogami i širina, sve prko 2,5 podleže specijalnom transportu a to em košta em traje. Po slobodnoj proceni ovo je sigurno teško oko 5-6tona pa ti vidi

I ja se plasim da je toliko tesko. Obezbedio sam prikolicu od 8,5 m za slepanje automobila sa tri osovine, jedna napred i dve pozadi, to bi moglo da se smesti s`tim sto mora da se naprave nosaci zbog kobilice ali tezina, pretovar garant a to je vec problem ako mere Nemci, nema 10-20 eura i vozi  tamburanje. Dosta su kilavi u davanju informacija kao da im nije stalo da prodaju. Za sirinu pise da je 2 m, pokusavan da procenim odokativno, malo je nelogicno na tu duzinu ali... videcemo.

Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60
Odg: Evo, stigao i ja
« Odgovor #22 poslato: 15, 09, 2014, 14:11:25 posle podne »
cena je odlicna... ako imas lovu i mogucnosti ne razmisljaj ...
uzmi jaci pomocni motor i teraj to vodom do Srbije... izaci ce te prevoz oko 1000-1500 evra plus dolazak do tamo...
carina i slicno racunaj od 500 do 1500evra ... mali savet , odluci gde carinis i pre polaska im prilozi oglas na pisarnici i neka ti udare pecat na kopiju

enterijer ... od 1000 do 10.000 zavisi sta hoces...

Ja racunam na manju cifru za prevoz s`obzirom da imam kombi koji to vuce kao od sale, prikolicu mi tip daje za 30 eura na dan, carina kod mene u V.Gradistu nebi trebalo da bude problema osim sto neznam kako da eventualno obezbedim odjavu saobracajne (plovidbene) dozvole kad se u Holandiji takva plovila ne registruju.

Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60
Odg: Evo, stigao i ja
« Odgovor #23 poslato: 15, 09, 2014, 16:59:04 posle podne »

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Evo, stigao i ja
« Odgovor #24 poslato: 15, 09, 2014, 17:43:17 posle podne »
Ja racunam na manju cifru za prevoz s`obzirom da imam kombi koji to vuce kao od sale, prikolicu mi tip daje za 30 eura na dan, carina kod mene u V.Gradistu nebi trebalo da bude problema osim sto neznam kako da eventualno obezbedim odjavu saobracajne (plovidbene) dozvole kad se u Holandiji takva plovila ne registruju.

mislim da ce to morati na kamion zbog propisa EU.. nemoj da se zezas kazne nisu male... proveri dobro da li moze na prikolicu ... ili razmisli o vodi ... ekipa od 2-4oro to ko od sale prebaci ...

Van mreže Ljuba

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 752
  • Pol: Muškarac
Odg: Evo, stigao i ja
« Odgovor #25 poslato: 15, 09, 2014, 18:16:05 posle podne »
Kep a jel si ti to radio već, vodom od Holandije do BG?
Pričao sam sa čovekom (a možda ga i ti znaš) koji je to radio, nisam siguran da li reče 50 ili 60 prevodnica, trebalo mu je oko 3 nedelje da stigne.

http://www.kupujemprodajem.com/Uvoz-iz-Holandije-15256350-oglas.htm?filter_id=408

Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60
Odg: Evo, stigao i ja
« Odgovor #26 poslato: 15, 09, 2014, 18:37:17 posle podne »
Ja racunam na manju cifru za prevoz s`obzirom da imam kombi koji to vuce kao od sale, prikolicu mi tip daje za 30 eura na dan, carina kod mene u V.Gradistu nebi trebalo da bude problema osim sto neznam kako da eventualno obezbedim odjavu saobracajne (plovidbene) dozvole kad se u Holandiji takva plovila ne registruju.

mislim da ce to morati na kamion zbog propisa EU.. nemoj da se zezas kazne nisu male... proveri dobro da li moze na prikolicu ... ili razmisli o vodi ... ekipa od 2-4oro to ko od sale prebaci ...

Mislim da nije spreman za vodu. Motor je macka u dzaku, oprema takodje, nebih se usudio na tako nesto sa ovim brodom. Izgleda da je sleper jedina realna opcija, dao sam vec upit za cenu pa cemo videti gde smo.

Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60
Odg: Evo, stigao i ja
« Odgovor #27 poslato: 15, 09, 2014, 18:44:14 posle podne »
Kep a jel si ti to radio već, vodom od Holandije do BG?
Pričao sam sa čovekom (a možda ga i ti znaš) koji je to radio, nisam siguran da li reče 50 ili 60 prevodnica, trebalo mu je oko 3 nedelje da stigne.

http://www.kupujemprodajem.com/Uvoz-iz-Holandije-15256350-oglas.htm?filter_id=408

Covek se zove Sasa  Skoko, imate sve slike na njegovom profilu na FB. Evo link putopisa sa tog putovanja:
http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/85149-od-amsterdama-do-zrenjanina-brodicem/