Autor Tema: Marissa  (Pročitano 143520 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zankiki

• Drekavac sa Srednjih voda
  • Pol: Muškarac
  • Dunav oko Novog Sada
    • Marissa
  • Brod tip: Pasaat 735
  • Marina: Plavi Dunavac, Novi Sad
  • Veličina: 8.65
Odg: Marissa
« Odgovor #600 poslato: 14, 10, 2021, 14:52:46 posle podne »
Pa računam da bi i 2mm bilo dovoljno, pošto nije velika tabla i ima oslonac po sredini kao što se vidi na slikama ispod.
Veličina okvirno 20x25 cm
Boja ploče nebitna, nisam toliki esteta
Štampa u jednoj boji (crno)
Na tablu idu samo okrugli prekidači i osigurači, tako da rupe mogu i sam da izbušim
Trebalo bi biti otoprno na grebanje, dakle graviranje ili lakirane, možda sam malo pre za graviranje, lepše mi izgleda
Novaca što manje a da bude pristojno  j1

Van mreže Terca

• Veliki Rovac
  • www.mojaladja.com
« Odgovor #601 poslato: 14, 10, 2021, 15:32:04 posle podne »
Onda je najbolje da posetiš najbližeg gravera/pečatoresca koji radi laserom, i ima laser za graviranje metala (zipo upaljači i olovke ;) ... (recimo imaš njih 2-3 u Radničkoj ulici kod Muzičke škole da na pišem sad imena i firme) sa njima porazgovaraš da li imaju pločicu eloksiranog alu, trebalo bi da imaju materijal u "srebnoj", zlatonj i crnoj boji, on je reda do 2mm, izgraviraš i nastaviš da se igraš sa bušilicom.

Ima i plastičnih koji izgledaju kao da nisu...

Komplikovanije stvari zahtevaju komplikovanija rešenja ali ti to izgleda trenutno ne treba.
I male stvari su velike, kada se gledaju izbliza.

Van mreže vepar

• Talasožder Mali
  • www.maiordomus.co.rs
    • Princeza
    • Maior domus doo
  • Brod tip: Celicni tabanas sa kabinom
  • Marina: SREU Liman Novi Sad
  • Veličina: 9m
« Odgovor #602 poslato: 15, 10, 2021, 07:30:04 pre podne »
Skini plocu sa nekog starog pojacala i upamti da je Bas u stvari navigaciono svetlo, treble kabinska rasveta, fade krmena rasveta itd...  ha ha lol lol 
Bitno je jedno, a to su dve stvari rad, red i disciplina!

Van mreže Drivee

• Kapitalac Dunavski
  • www.mojaladja.com
« Odgovor #603 poslato: 15, 10, 2021, 07:41:00 pre podne »
Ako se dobro secam, neko je izradjivao table i stampao, neko sa foruma..ima neka tema. Ja sam planirao da uzmem za sojenicu tablu..secam se.

Van mreže Dutchman

• Brodski mali
  • *
  • www.mojaladja.com
    • Italboat 490
  • Brod tip: Italboat RIB
  • Veličina: 4.9
« Odgovor #604 poslato: 25, 11, 2021, 11:22:08 pre podne »
Ako se dobro secam, neko je izradjivao table i stampao, neko sa foruma..ima neka tema. Ja sam planirao da uzmem za sojenicu tablu..secam se.

sistem cd , mlatisumina , beograd , mogu da urade tablu na aluminijumu , graverskoj plastici mesingu , plexiju , graviranje , uv stampa i folija , pa kome treba slobodno nek ih kontaktira inace oni rade za Marenostrum Gozzo tablu aluminijum gravirani sa farbanim slovima ... chisto da znate o kom kvalitetu pricam

Van mreže zankiki

• Drekavac sa Srednjih voda
  • Dunav oko Novog Sada
    • Marissa
  • Brod tip: Pasaat 735
  • Marina: Plavi Dunavac, Novi Sad
  • Veličina: 8.65
« Odgovor #605 poslato: danas u 08:03:28 »
Htedoh ovih dana da se ponovim lancem za sidro, pošto je postojeći zarđao, pa gledam za 5m prohromskog lanca treba oko 100€, onako od oka.

Šta vi koristite, da li i koliko dugo može da bude OK pocinkovani ako se kupi nov, ili vredi investirati u prohrom?