E, ovako treba... > Vanbrodski motori

da li postoji montazna nadogradnja krmene daske???

<< < (2/4) > >>

Bandzi:

--- Citat: qvin meri  01, 08, 2014, 22:41:53 posle podne ---nešto slično ovoj slici sam ja pravio sa dva nosača od kutija 40x20 i dve matice m16 sa šrafovima samo sam za dasku iskoristio blažujku zgodono je zato što je montažno demontažno,slikaću ovi dana pošto mije na čamcu

--- Kraj citata ---
Jedva cekam da vidim kako si to resio i iscekujem tvoje slike
Hvala puno

Bandzi:

--- Citat: ronac  01, 08, 2014, 21:55:47 posle podne ---Imas od plastike (poput mesarskih daski) pa ti odseku koju velicinu trebas i samo je prisrafis na zrcalo.Pazi da rupe za srafove napunis silikonom pa onda proguras srafove da ti ne bi primilo zrcalo vodu. 114

--- Kraj citata ---
Za to znam ali ne bih voleo da skrnavim dasku i radije bih nesto sto mogu da skinem i namestim po potrebi, ali hvala na savatu u svakom slucaju

Bandzi:

--- Citat: Amigos  01, 08, 2014, 22:28:52 posle podne ---Mislis na ovo ?   https://www.kupujemprodajem.com/Nosac-motora-14510185-oglas.htm?filter_id=

--- Kraj citata ---
Da mislim upravo na to a ne verujem da to sam nisam video, a visim svaki dan na tom sajtu :-)
Pozva cu ga ali cekam i slike od qvin meri da vidim njegovo resenje

namcor:
nisam išao na vodu imam stare slike ali su velike rezolucije  neznam da smanjim nemogu da pošaljem na forum pošlji mi tvoj mejl paću probati na njega možeš ina pp ili na mejl

namcor:
evo slika

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju